تشخیص دیسک و صفحه دایکن اصلی

دیسک و صفحه دایکن از جمله معروف ترین برند های موجود در بازار بوده و می‌توان گفت پس از دو برند دیسک و صفحه والئو فرانسه و لوک، می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. نکات زیادی در حین خرید دیسک و صفحه دایکن وجود دارد که باید به آن ها توجه شود. در این مقاله به بررسی این موارد پرداخته ایم.

دیسک و صفحه دایکن (Exedy Daikin Clutch) در میان انواع دیسک و صفحه های موجود در بازار از جمله برند های بسیار معروف بوده و مشتریان خاص خود را دارد. دیسک و صفحه دایکن ساخته کشور ژاپن است که در بازار های مختلف با عنوان دیسک و صفحه اگزیدی نیز شناخته شده و اگر بخواهیم از لحاظ کیفی به این دیسک و صفحه رتبه بدهیم می‌توان به نتیجه رسید که در دسته برند های خوب و قابل قبولی قرار گرفته است.

در این مقاله قصد داریم تا روش “تشخیص دیسک و صفحه دایکن اصلی” را در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

مقایسه برند های دیسک و صفحه

کیفیت دیسک و صفحه دایکن

دیسک و صفحه دایکن از نظر کیفی با دیسک و صفحه والئو کره در یک رده قرار گرفته است، البته این نکته نیز فراموش نشود که از نظر کیفی ابتدا دیسک و صفحه والئو فرانسه و لوک در اولویت قرار داشته و بعد از این دو دیسک و صفحه می‌توان برند دایکن را نظر گرفت.

دیسک و صفحه دایکن اصلی” نه تنها از نظر کیفی هم رده با والئو کره است، بلکه در مقایسه با قیمت آنها نیز می‌توان متوجه شد که هر دو آن ها در یک رنج قیمت قرار گرفته اند. به طور کلی، والئو کره و دیسک و صفحه دایکن از نظر اغلب مشخصات در یک رده قرار گرفته اند اما در مواردی نیز تفاوت هایی با یکدیگر دارند؛

 برای مثال، از جمله تفاوت های آن ها می‎توان به کلاچ گیری آن ها اشاره کرد چرا که پدال کلاچ دیسک و صفحه دایکن کمی سفت تر از پدال کلاچ والئو عمل می‌کند.

تشخیص دیسک و صفحه دایکن

برای اینکه دیسک و صفحه دایکن اصل را تشخیص دهید، نیاز است تا به موارد مختلفی توجه داشته باشید تا در تشخیص خود دچار مشکل نشوید. در ادامه به ذکر این روش ها می‌پردازیم:

بسته بندی دیسک و صفحه دایکن اصلی

نوع بسته بندی آن توجه زیادی داشته باشید چراکه معمولا دیسک دایکن را داخل یک جعبه، و صفحه آن را درون جعبه ای جداگانه بسته بندی می‌نمایند و روی این جعبه ها عبارت exedy به صورت چاپ شده دیده می‌شود. همچنین، بسته بندی دیسک و صفحه دایکن به رنگ نقره ای و یا آبی می‌باشد و اگر قطعه ای با این برند و بسته بندی با رنگی غیر از موارد ذکر شده را مشاهده کردید، آن قطعه اصل نیست.

بسته بندی دیسک و صفحه دایکن

حک برند Exedy بر روی دیسک و صفحه دایکن

علاوه بر اینکه این عبارت بر روی جعبه ها چاپ شده است، عبارت exedy به همراه made in Japan نیز بر روی دیسک کلاچ قرار گرفته است. ممکن است برخی از کمپانی ها اجناس تقلبی را به عنوان محصول اصل معرفی کرده و برای جلب اطمینان افراد همین عبارات را نیز بر روی بسته بندی ها چاپ نمایند! بنابراین، به کیفیت عبارت حک شده توجه زیادی داشته باشید!

حک برند exedy بروی دیسک و صفحه

نکته مورد توجه این است که بدانید عبارت exedy روی صفحه کلاچ دایکن بر روی بخش لنت مانند به رنگ سفید همراه با کد محصول حک شده است. علاوه بر این ها، همین عبارت در بخش دیگری نیز چاپ شده است که این بخش بین فنر ها بوده و عبارت چاپ شده حالت تو خالی دارد.

رنگ فلز دیسک و صفحه دایکن اصلی

فلز بکار رفته و رنگ آن که درست در وسط دیسک و صفحه به چشم می‌خورد کی دیگر از مهم ترین اِلِمان هایی است که باید نسبت به توجه ویژه داشته باشید. علاوه بر رنگ بسته بندی باید بدانید آهن موجود در وسط دیسک و صفحه دایکن اصل به رنگ سرخابی است که مایل به رنگ بنفش دارد.

رنگ فلز وسط دیسک دایکن

با توجه به موارد گفته شده، “راهنما خرید دیسک و صفحه دایکن” در اختیار شما قرار گرفته تا راحت تر نسبت به خرید آن اقدام کنید.

راهنمای خرید دیسک و صفحه دایکن

در صورتی که قصد خرید این قطعه را دارید بهتر است تا “آموزش تشخیص اصالت دیسک و صفحه دایکن” را نیز داشته باشید، باید بدانید که این قطعه با آنکه به صورت کیت به فروش می‌رسد اما به طور کیت نیست! حال شاید با خود بپرسید که این جمله به چه معناست؟

منظور از اینکه گفته می‌شود دیسک و صفحه دایکن کیت نیست اما به صورت کیت به فروش می‌رسد، این است که این دیسک و صفحه دایکن هیچ نوع بلبرینگی از خود نداشته و این خود فروشنده ها هستند که بلبرینگ را به طور جداگانه داخل بسته بندی این دیسک و صفحه قرار می‌دهند.

 بنابراین، از آنجایی که فروشنده های مختلف بلبرینگ ها را داخل دیسک و صفحه دایکن قرار می‌دهند، مهم است که این دیسک و صفحه از کجا خریداری می‌شود؟ کیفیت بلبرینگ قرار گرفته داخل بسته بندی دیسک و صفحه بسیار حائز اهمیت است! در نتیجه، فروشگاهی که از آن خرید می‌کنید باید قابل اطمینان بوده و در کنار دیسک و صفحه اصل، بلبرینگ با کیفیت نیز تحویل شما دهد.

فروشگاه اینترنتی یدک یار در این باره می‌تواند یاری رسان شما مشتریان عزیز باشد چرا که این فروشگاه نه تنها بلبرینگی با بهترین کیفیت در کیت ها قرار می‌دهد، بلکه دیسک و صفحه را به طور جداگانه داخل جعبه و درون کاغذ بسته بندی می‌کند و به مشتریان خود تحویل می‌دهد.

خرید دیسک و صفحه دایکن اصلی

خرید دیسک و صفحه دایکن

همانطور که گفته شد، دیسک و صفحه دایکن به خودی خود بلبرینگ نداشته و این خود فروشندگان هستند که بلبرینگ را داخل بسته بندی آن قرار می‌دهند. حال یافتن مراکزی که عرضه کننده دیسک و صفحه و بلبرینگ باکیفیت باشند، امری ضروری و مهم است.

مجموعه یدک یار با ارائه بهترین کیفیت بلبرینگ ها درون بسته بندی دیسک و صفحه دایکن  گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال یک فروشگاه مناسب برای خرید دیسک و صفحه هستند. یدک یار یک فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی است و با بیش از ۶ سال سابقه فروش آنلاین برای افرادی که به دلایل مختلف وقت کافی برای خرید حضوری را ندارند مطلوب می‌باشد.

مشتریان می‌توانند تنها با یک تلفن دیسک و صفحه دایکن مورد نظر خود را درب محل خود تحویل بگیرند. پرداخت های این مجموعه به دو صورت آنلاین و درب منزل نیز امکان پذیر است.

همچنین، بخش مشاوره رایگان یدک یار آماده پاسخگویی به سوالات افراد در رابطه با دیسک و صفحه دایکن است و سوالات مشتریان خود را رفع می‌کند.

قطعات این مجموعه ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا داشته و پس از خرید در صورت نارضایتی از دیسک و صفحه خریداری شده، امکان مرجوع کردن با تعویض آن بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی وجود دارد. برای خرید دیسک و صفحه دایکن همین حالا اقدام کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.