خرید لوازم یدکی تیبا

برای راحتی شما عزیزانی که قصد خرید و یا بررسی کردن "لوازم یدکی تیبا" را دارید، مجموعه یدک یار این صفحه را برای شما تعبیه نموده است. شما در این صفحه به تمامی "قطعات تیبا" (tiba) در برند ها و قیمت های مختلف دسترسی خواهید داشت و می توانید با تماس با همکاران ما، نسبت به خرید کالای مورد نظرتان اقدام نمایید. این صفحه با هدف جمع آوری لوازم یدکی تیبا صندوقدار و تیبا 2 در کنار یکدیگر به منظور دسترسی راحت تر به قطعات این خودرو ساخته شده است. همانطور که میدانید تیبا توسط سایپا در دو نسخه تیبا صندوقدار یا تیبا 1 و تیبا 2 که همان نسخه هاچ بک است عرضه شده است. گفتنی است بیشتر لوازم یدکی تیبا صندوقدار و تیبا 2 با یکدیگر یکی هستند به جز قطعات بخش پشتی آنها. قطعات بدنه تیبا در بخش عقب ماشین به دلیل تفاوت در پلتفرم با یکدیگر تفاوت دارند اما از نظر موتوری، فنی، برقی و ... عینا یکی است.

بخش تخصصی خرید لوازم یدکی تیبا

همانطور که پیشتر گفتیم این بخش بصورت تخصصی برای "خرید لوازم یدکی تیبا" طراحی شده است. با توجه به این که این خودرو نسبتا فروش بالایی داشته و در تیراژ بالا عرضه شده، بنابراین بدیهی است که قطعات آن نیز با توجه به درخواست زیادی که وجود دارد در بازار لوازم یدکی به راحتی یافت میشود. اما باید به خاطر داشته باشید که در زمان خرید قطعات تیبا، کیفیت لوازم یدکی بسیار مهم و حائز اهمیت است. خرید قطعه ی تقلبی در بسیاری از موارد ممکن است سلامت جان شما را به خطر بیاندازد و در وحله بعد، برای سلامت خودروی شما نیز مضر خواهد بود و میتواند به سایر بخش های ماشین شما آسیب برساند. همچنین دقت کنید که این خودرو در دو نوع صندوق دار و هاچ بک بوده و بعضی از قطعات بین این دو متفاوت اند. برند اصلی خودروی تیبا، سایپا یدک بوده اما برند های متفرقه ی زیادی نیز در بازار "فروش لوازم یدکی تیبا" به شما عرضه می شود. با توجه به این موضوع باید در زمان خرید لوازم یدکی تیبا دقت لازم را در انتخاب برند با کیفیت و مناسب داشته باشید. در صورتی که با برند های مختلف قطعات تیبا آشناییت کافی داشتید میتوانید محصولاتی با کیفیت قابل رقابت با قطعه اصلی خریداری کنید که بعضا حتی ارزانتر از محصولات سایپا یدک است. متأسفانه در بسیاری از موارد نیز مشاهده می شود که کالای غیر اصل را به عنوان قطعه ی اصلی و با قیمت لوازم یدکی اورجینال تیبا به شما عرضه می کنند. لذا خرید لوازم یدکی تیبا از یک فروشگاه معتبر بسیار مهم است.

بررسی قیمت لوازم یدکی تیبا 

همانطور که گفته شد با توجه به فراوانی قطعات این خودرو در بازار لوازم یدکی خودرو، ممکن است قیمت هایی بعضا متفاوت به چشم شما بخورد. این امر باعث شده تا در "قیمت لوازم یدکی تیبا" نسبتاً قیمت معقولی نسبت به لوازم یدکی سایر خودرو ها داشته باشد. این امر باعث می شود که توانایی خرید مردم برای خرید قطعه ی اصلی بالا رود. یعنی بازه قیمت لوازم یدکی تیبا بسیار متغییر است و هر فرد با توجه به بودجه خود میتواند قطعه ارزان قیمت و یا بسیار با کیفیت و گران را خریداری کند. بنابراین در هنگام خرید حتما فروشگاه های مختلف را بررسی نمایید اما بدانید که یدک یار تلاش دارد تا بهترین قیمت قطعات تیبا را با کیفیت های مختلف در این بخش به شما ارائه دهد.

ضمانت اصالت قطعات تیبا در یدک یار

برای حل مشکلی که در بالا به آن اشاره نمودیم، مجموعه ی یدک یار بر روی تمامی قطعات خودروی تیبا که به شما عزیزان عرضه می کند، ضمانت اصالت کالا قرار داده است. بدین معنی که چنانچه بعد از تحویل لوازم تیبا، متوجه هر گونه ایراد و یا اشکال در آن شدید، و یا حتی متخصص و یا مکانیک شما کالای مورد نظر را از لحاظ اصالت تأیید ننمود می توانید بدون هیچ هزینه ای قطعه را برگردانده و یا تعویض نمایید. این امر باعث می شود که شما هنگام خرید از همه لحاظ آسوده خاطر باشید.

مشاوره رایگان برای تمام لوازم تیبا

بسیاری از افراد در زمان خرید لوازم یدکی تیبا، به علت وجود برند های زیاد دچار سردرگمی می شوند و حتی ممکن است از خرید نیز منصرف شوند. در این مواقع وجود یک مشاور خبره و ماهر در امر فروش لوازم یدکی تیبا بسیار به خریدی مطمئن تر و بهتر منجر می شود. شما عزیزان برای بررسی تمام برند ها و قیمت های مختلف بازار لوازم یدکی این خودرو، می توانید به صورت رایگان با مشاورین یدک یار به  شماره 02191305060 تماس گرفته و از راهنمایی های هم کاران ما استفاده نمایید.

ارسال لوازم یدکی تیبا به سراسر ایران

تمامی قطعات تیبا را را می توانید هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین از سایت فروشگاه یدک یار سفارش دهید. همچنین بعد از خرید و ثبت سفارش قطعه، چنانچه در تهران سکونت دارید، کالای شما در عرض 1 الی 3 ساعت و در سایر شهرهای ایران عزیزمان، 24 الی 48 ساعت به دست شما عزیزان خواهد رسید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی