لیست قیمت قطعات سایپا یدک | یدک یار

لیست قیمت قطعات سایپا یدک

سایپا یدک

شرکت سایپا یدک در سال 1370 در کشورمان به منظور تولید و توزیع “لوازم یدکی سایپا یدک” که قطعات اصلی خودوروهای ساخت کارخانه سایپا و پارس خوردو است، تاسیس شد. شاید بتوان یکی دیگر از دلایل تاسیس این شرکت را ایجاد کردن ارزش افزوده بیشتر برای مشتریان و خریداران این برند دانست. این شرکت به منظور تکمیل زنجیره خدمات رسانی به مشتریان خود با تاسیس شرکت امداد خودرو سایپا، هم توانست که مجموعه خود را تکمیل و هم سودآوری بیشتری را برای خود به ارمغان بیاورد. نکته حائز اهمیت این است که شرکت سایپا یدک در سال های اخیر توانسته در ارائه خدمات به متقاضیان “قطعات سایپا” و پارس خودرو پیشرفت قابل توجهی داشته باشد و در ارزش یابی کشوری از رتبه خوبی برخوردار شود.

قیمت قطعات سایپا

همانطور که پیشتر توضیح داده شد قطعات خودروهای تولید سایپا با برند سایپا یدک در بازار عرضه میشود، و از اصلی ترین نکات در زمان “خرید لوازم یدکی سایپا یدک” قیمت قطعات است که در مقایسه با سایر برندهای موجود در بازار در چه سطحی قرار دارد.
قبل از بررسی “قیمت قطعات سایپا” باید به این نکته توجه داشت که هیچکدام از لوازم یدکی سایپا یدک ساخت خود این کارخانه نیست بلکه در این شرکت بسته بندی شده و بعد بر روی آن لیبل مخصوص زده می شود. این نکته به این معنا است که سایپا یدک بخش تولید قطعات خود را به سازندگان کوچک تر سپرده و سفارش قطعات مورد نیاز را با توجه به استاندارد های خود به شرکت های تولید کننده میدهد و سپس قطعات را کنترل کیفی کرده و در بسته بندی های خود به همراه هولوگرام مخصوص با عنوان قطعات اصلی سایپا یدک روانه بازار میکند. با توجه به این نکته باید گفت که قیمت قطعات سایپا در مقایسه با برندهای تولید کننده کمی بیشتر بوده و شما در اصل هزینه ای برای تایید کیفی قطعات توسط سایپا یدک پرداخت میکنید، در حالی که ممکن است قطعه مورد نیاز خود را بتوانید با برند تولید کننده اصلی با قیمت ارزانتر خریداری کنید.
یکی دیگر موضوعات بسیار مهم در زمینه قیمت قطعات سایپا تفاوت قیمت یک قطعه با کد فنی مختلف است! علت این اتفاق، تولید کننده های مختلفی است که این قطعه را برای سایپا تولید میکنند. به دلیل وجود تفاوت کیفیت و قیمت تمام شده قطعات در خط تولید شرکت های گوناگو امکان تفاوت قیمت یک قطعه در برند سایپا یدک اصلا عجیب نیست. شما همواره میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان خرید لوازم یدکی سایپا یدک با متخصصین ما در از طریق شماره تماس 02191305060 در ارتباط باشید.

اصالت قطعات سایپا

از مهمترین دغدغه های خریداران لوازم یدکی سایپا یدک، اطمینان از اصالت قطعات است. شرکت سایپا یدک برای سهولت مشتریان خود در تشخیص اصالت کالاهای عرضه شده به بازار از یک هولوگرام مخصوص استفاده میکند که به علت طراحی مخصوصش نظیر دو بعدی بودن که امکان کپی برداری از این مشخصه را به حداقل می رساند یا رمز دار بودن برچسب که با استفاده از پرتو نور لیزری، لوگو شرکت سایپا قابل مشاهده است و یا ضد سرقت بودن این هولوگرام که اگر دچار جا به جایی شود با مخدوش شدن صفحه رویی آن میتوان تقلبی بودن محصول را تشخیص داد. با این اقدام مهم سایپا یدک توانسته از فریب خوردن مشتریان تا حد ممکن جلوگیری کند. به صورت کلی در این بخش به چند المان نشان دهنده اصالت قطعات سایپا اشاره کردیم اما مجموعه یدک یار به منظور کمک در خریدی راحت تر و با اطمینان تر در بخش مجله خود مقاله ای تنظیم نموده تا شما را در تشخیص قطعات اصلی سایپا راهنمایی کند.

ضمانت اصالت قطعات اصلی سایپا یدک

مهم ترین مطلب درمورد خرید لوازم یدکی سایپا یدک بنا به توضیحات داده شده مورد تایید بودن اصالت محصول است. همانطور که گفته شد مطمئن ترین راه با شرایط موجود چیزی جز خرید قطعات از فروشگاه مطمئن و شناخته شده نیست. یدک یار به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی در کشور با هدف ایجاد تجربه خرید بی نظیر برای شما عزیزان خدمتی را با عنوان ضمانت اصالت قطعات سایپا به شما عرضه می دارد. با توجه به وجود قطعات تقلبی در بازار، یدک یار برای آسایش خاطر شما این امکان را فراهم ساخته تا در صورتی که قطعه دریافتی شما مطابق با توضیحات مندرج در بخش تشخیص اصالت لوازم یدکی سایپا نبود و یا متخصص شما اصالت قطعه را تایید نکرد، بتوانید بدون هزینه اضافه قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید. شما میتوانید برای برقراری ارتباط با متخصصان مربوطه با شماره 02191305060 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

لوازم یدکی سایپا یدک، قطعات اصلی سایپا

شرکت سایپا یدک در سال 97 حدود 2040 نمایندگی در نقاط مختلف ایران و تعدادی دفاتر فروش در خارج از مرزهای کشور برای ارائه خدمات به مشتریان برند خود داشته و بنا به اطلاعات موجود روز به روز به این تعداد افزوده شده است.

شرکت سایپا دارای زیر مجموعه هایی نظیر:

. خودروسازان

شامل: سایپا، سایپا سیتروئن، زامیاد، پارس خودرو و...

. تحقیق و توسعه

شامل: مهندسی توسعه سایپا، مهندسین مشاور وسائط نقلیه ایران و....

. تامین کنندگان

شامل: سایپا پرس، طیف سایپا، مگاموتور و...

.مالی/بازرگانی

شامل: سایپا یدک، گروه سرمایه گذاری سایپا، لیزینگ رایان سایپا و... می باشد.

نمایش بیشتر
تصویر
کد محصول
محصول
قیمت
محصولات یافت شده: 4454
کاربر گرامی جهت سفارش تلفنی یا نیاز به هرگونه راهنمایی با کارشناسان ما تماس بگیرید:
021-91305060