سپر تیبا صندوقدار و تیبا 2

خرید و قیمت سپر جلو و عقب تیبا صندوقدار و تیبا 2 در یدک یار

دسته های مرتبط

سپر جلو تیبا

سپر عقب تیبا

سایر قطعات سپر تیبا

"سپر تیبا" قطعه ایی در بدنه ی خودرو می باشد که علاوه بر اینکه در ظاهر و زیبایی آن تاثیر دارد، باعث حفاظت خودرو در برابر ضربات ناشی از تصادفات نیز می شود البته که در تصادفات بسیار شدید به صورت کامل نمی توانند از ضربات جلوگیری کنند اما از شدت آن می کاهند. سپر ها در قسمت جلویی و عقبی اتومبیل وجود دارند. بدون سپر (Bumper) خودروی شما از ایمنی کامل برخورد نیست. سپر تیبا با استحکام بالا، منعطف و ضربه گیر تولید میشود.

در ادامه ی این مقاله به شما کمک می کنیم که چطور سپر تیبا ی جدید تهییه نمایید. این صفحه به منظور "فروش سپر تیبا" طراحی شده است تا شما بتوانید قیمت سپر تیبا را در برند های مختلف مشاهده و بررسی نمایید.

اگر تمایل دارید تا راجب سپر ماشین بیشتر بدانید، مقاله سپر چیست را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

به چه نکاتی در خرید سپر تیبا باید توجه کنیم؟

در هنگام "خرید سپر تیبا" باید دقت داشته باشید که این قطعه در تیبا 1 و 2 یکسان است و تفاوتی با هم ندارند. گاهی اوقات آسیبی که به سپر وارد شده است را می توان با لکه گیری، صافکاری و نقاشی تعمیر کرد اما در بعضی مواقع که آسیب وارد شده به سپر تیبا زیاد است و دیگر کاری از دست صافکار بر نیاید، باید اقدام به خرید سپر تیبا کنید.

نکته دیگری که باید در هنگام خرید سپر تیبا که مشاورین یدک یار به آن تاکید کرده اند، توجه به برند قطعه است. هرچه برند خریداری شده از کیفیت بالاتری برخوردار باشد سپر خودروی شما توان تحمل آسیب بیشتری را دارد و همچنین سپر های بی کیفیت بعد از مدتی کدر شده رنگ آن پوست پوست میشود که در چهره خودروی شما تاثیر گذار است.

برای خرید سپر تیبا حتما به سایت های معتبر مراجعه کنید تا بتوانید قطعه ی با کیفیت را خریداری کنید. یدک یار نیز به این منظور، تمام لوازم یدکی تیبا خود را تضمین اصالت کرده است.

بررسی قیمت سپر تیبا در بازار

سپر تیبا از خودور و سرنشینان آن محافظت می کند بنابراین درسته که "قیمت سپر تیبا" اورجینال بالا است اما شما با خرید آن از سلامت خود و خودوری خود محافظت کرده اید. نمونه های تقلبی نمی توانند مانند نمونه های اورجینال کاربرد داشته باشند و حتی بعد از گذشت زمانی رنگ سپر کدر شده و یا پوست پوست میشود. شما می توانید به سایت یدک یار مراجعه کنید و قیمت سپر تیبا در انواع برند ها را مشاهده کنید.

همانطور که گفته شد سپر تیبا 2 و 1 با یکدیگر تفاوتی ندارند، به همین دلیل باید حواستان باشد که سودجویان سپر تیبا 2 را با قیمت بیشتری نسبت به تیبا 1 به فروش نرسانند.

این نکته را هم در نظر داشته باشید که فروش سپر تیبا به صورت خام صورت میگیرد و قیمت سپر در سایت یدک یار به صورت خام میباشد و شما باید هزینه رنگ آن را نیز محاسبه کنید. اگر در انتخاب برند و بررسی قیمت سپر تیبا دچار سردرگمی شدید، میتوانید با مشاورین مجرب یدک یار تماس بگیرید تا شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند.

اگر تمایل دارید تا راجب خودروی تیبا بیشتر بدانید، میتوانید مقاله بررسی تیبا 1 و2 را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

مزایای خرید از یدک یار

شرکت یدک یار با سابقه ی طولانی در فروش قطعات خودرو، مزایایی را برای خرید راحت شما عزیزان قرار داده است.

  • تمامی قطعات خودروی تضمین اصالت شده اند یعنی اگر شما سپر تیبا ی خود را از سایت یدک یار خریدید و قطعه ایی که خریدید مورد تاییدتان نبود می توانید آن را بدون پرداخت هزینه ایی مرجوع نمایید.
  • مجرب ترین مشاورین، آماده ی خدمت رسانی به شما هستند تا درصورت بروز مشکل با آن ها تماس بگیرید و از راهنمایی های آن ها استفاده کنید.
  • سریع ترین ارسال قطعات را با یدک یار داشته باشید، این شرکت در تهران 1 تا 3 روز و در سایر استان ها 4 تا 48 ساعت طول می کشد تا قطعه را بدست شما برساند.
  • سایت یدک یار تمامی برند ها را دارا می باشد شما با مراجعه به این سایت می توانید برند مورد نظرتان را خریداری کنید.
نمایش بیشتر

نظر خود را درباره سپر تیبا صندوقدار و تیبا 2 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی