خرید دیسک و صفحه کلاچ تیبا

خرید دیسک و صفحه تیبا صندوقدار و 2 با بهترین قیمت از یدک یار

"دیسک و صفحه ی تیبا" از جمله قطعات مصرفی و مهم در خودرو تیبا است که شاید از نظر خیلی ها نادیده گرفته شود. دیسک و صفحه کلاچ (clutch) قطعه ای است که وظیفه برقراری و قطع ارتباط بین موتور و گیربکس را بر عهده دارد. هنگامی پای شما بر روی کلاچ می رود، ارتباط بین موتور و گیربکس از قطع شده و شما قادر به تعویض دنده هستید و زمانی که پای خود را از کلاچ بر میدارید دوباره دیسک و صفحه اتصال بین موتور و گیربکس را برقرار می کند و باعث ادامه ی حرکت می شود. البته می توانید برای بررسی بهتر نیز به مقاله ی دیسک و صفحه چیست؟ نیز سری بزنید. این صفحه بصورت اختصاصی به منظور فروش دیسک و صفحه تیبا صندوقدار و تیبا 2 طراحی شده است. بهترین برند های دیسک و صفحه کلاچ تیبا در این صفحه برای شما گردآوری شده تا بتوانید پس از بررسی دقیق، انتخابی مناسب برای خرید این قطعه داشته باشید.

در زمان خرید دیسک و صفحه تیبا به موارد زیر دقت کنید

دقت داشته باشید که دیسک و صفحه تیبا صندوقدار و دیسک و صفحه ی تیبا 2 در کل در 3 مدل مختلف عرضه شده و با توجه به اینکه سایپا در سال های مختلف دیسک و صفحه های مختلفی بروی تیبا نصب نموده است باید بعد از باز شدن تشخیص داده شود کدام مدل مناسب خودرو شماست. به عبارت دیگر در شما نوع دیسک و صفحه مناسب تیبا خود را از روی مدل، صندوقدار یا هاچبک بودن و ... نمیتوانید تشخیص دهید. لذا حتما قبل از خرید دیسک و صفحه تیبا از مدل مناسب خودرو خود اطمینان حاصل کنید.
همانطور که گفته شد سه مدل دیسک و صفحه تیبا وجود دارد که تفاوتشان در قطر دیسک و صفحه کلاچ آنها است. مدل اول دیسک و صفحه 200 میل تیبا ، مدل دوم دیسک و صفحه 215 میل تیبا و مدل سوم دیسک و صفحه ترکیبی است. مدل سوم در اصل ترکیبی از دیسک 200 میل و صفحه 215 میل یا بلعکس است. برند های مختلفی مانند والئو، دایکن، سکو، سایپا یدک (که معمولا محصولات سکو را در بسته بندی های خود عرضه میکند)، عظام، پلاستکس و شایان صنعت دست به تولید این دیسک و صفحه کلاچ برای تیبا زدند. گفتنی است کیت کلاچ 215 میل تیبا را فقط برند های سکو، عظام و پلاستکس تولید می نماید.

بعد از چند کیلومتر نیاز مند تعویض دیسک و صفحه تیبا خواهیم بود؟

در کل تعویض هر قطعه ی مصرفی در خودرو بستگی به نحوه ی رانندگی شما دارد. رانندگی در ترافیک باعث زود تر از بین رفتن دیسک و صفحه شده و باید سریع تر اقدام به تعویض آن نمایید. ولی عموما زمان تعویض دیسک و صفحه تیبا چیزی حدود 50 تا 60 هزار کیلومتر است که البته همانطور که گفته شد بسته به سبک رانندگی شما میتواند بیشتر و یا کمتر از این عدد نیز باشد.
از علائم رسیدن زمان تعویض دیسک و صفحه تیبا میتوان به افت شتاب، سخت جا رفتن دنده، گاز هرز خوردن ماشین و ... اشاره نمود. 

بخش خرید دیسک و صفحه تیبا یدک یار

به دلیل درخواست های زیادی که برای خرید لوازم یدکی تیبا به ما ارسال شده است، یدک یار تصمیم گرفته تا بخشی از سایت خود را به "خرید دیسک و صفحه تیبا" و سایر لوازم یدکی این ماشین اختصاص داده است. این صفحه بخش تخصصی "فروش دیسک و صفحه تیبا" است. در این بخش تمامی مدل های کیت کلاچ تیبا را میتوانید به همراه قیمت مشاهده کنید. گفتنی است دیسک و صفحه کلاچ تیبا صندوقدار و تیبا 2 با یکدیگر تفاوتی ندارند و هر کدام میتوانند یکی از 3 مدلی که در بالا معرفی شده است باشد لذا در زمان خرید این قطعه به مدل کیت کلاچ مناسب خودرو خود دقت کنید.
دقت داشته باشید که برند های متعددی برای خرید دیسک و صفحه تیبا وجود دارد و شما می توانید برای بررسی این برند ها و ارزیابی کیفی آنها نیز با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس گرفته و از همکاران ما در این رابطه پرس و جو کنید.

بررسی قیمت دیسک و صفحه ی تیبا

همان طور که می دانید با توجه به اینکه تیبا در رده خودرو های اقتصادی محسوب میشود در کل قیمت لوازم یدکی آن نسبت به باقی خودرو های معقول تر و بهتر است. از اینرو بدیهی است که "قیمت دیسک و صفحه تیبا" نیز در مقایسه با سایر خودرو ها مناسب تر باشد. ولی درکل باید در نظر گرفت که خود دیسک و صفحه کلاچ، از گران ترین قطعه مصرفی بشمار میرود و این موضوع در مورد قیمت دیسک و صفحه تیبا نیز صادق است. از طرفی بدیهی است با در نظر گرفتن یک برند ثابت، دیسک و صفحه 200 میل تیبا ارزان ترین و 215 میل آن گران ترین قطعه در بین این سه مدل باشد. شما در این صفحه میتوانید قیمت هر سه مدل این قطعه را به تفکیک برند مشاهده کنید.

چرا از یدک یار این محصول را بخریم؟

یدک یار علاوه بر توانایی مشاوره آنلاین، مزیت های دیگری نیز مانند ضمانت اصالت و ارسال سریع به شما ارائه میدهد. ضمانت اصالت دیسک و صفحه تیبا به این معنی است که چنانچه شما قطعه را دریافت نموده و متوجه شدید که از هر لحاظ جنس اصلی را دریافت نکردید، و یا کالای شما مورد تأیید مکانیک شما نبود می توانید آن را مرجوع نمایید.
همچنین قطعات سفارش داده شده در تهران 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر تا 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید. برای آشنایی با این خودرو نیز می توانید مقاله ی بررسی مشخصات فنی تیبا را مطالعه نمایید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی