واشر سرسیلندر ام وی ام 315 (MVM 315)

لیست قیمت واشر سرسیلندر ام وی ام 315، همه مدل ها در یدک یار

ما بین سرسیلندر و بلوک سیلندر قطعه ایی به نام "واشر سرسیلندر ام وی ام 315" وجود دارد. واشر سرسیلندر (Head gasket) قطعه ایی حیاتی می باشد که وظیفه ی آب بندی را دارد. واشر سرسیلندر ام وی ام 315، مانع نفوذ آب و روغن به داخل موتور می شود همچنین واشر سرسیلندر، مانع خروج سوخت و گاز از سیلندر ها نیز می شود. از وظایف دیگر واشر سرسیلندر ام وی ام 315، این است که مانع از چسبیدن بلوک سیلندر و سرسیلندر به یکدیگر می شود. واشر سرسیلندر ام وی ام 315، طوری ساخته شده است که در برابر گرما، فشار و ضربات مقاوم باشد این قطعه در کنار مقاومت، منعطف نیز می باشد. همه ی این خصوصیات باعث می شود واشر سرسیلندر ام وی ام 315، وظیفه ی آب بندی را به خوبی انجام دهد. واشر سرسیلندر ام وی ام 315 بدلیل سرد و گرم شدن های متوالی، قرار گرفتن در برابر گاز های حاصل از احتراق و رسوبات آب، فرسوده می شود و نیاز به تعویض پیدا می کند. واشر سرسیلندر ام وی ام 315 ممکن است بسوزد. سوختن آن در اثر خراب شدن سیستم خنک کاری خودرو می باشد. اگر سیستم خنک کننده مانند فن، ترموستات، رادیاتور و ... دچار مشکل شود، دمای موتور بسیار بالا می رود و اگر جلوی گرم شدن بیش از حد را نگیریم باعث سوختن واشر سرسیلندر ام وی ام 315 می شود.

این صفحه به منظور "فروش واشر سرسیلندر ام وی ام 315" طراحی شده است و در ادامه به بررسی نکات خرید و قیمت واشر سر سیلندر ام وی ام 315 میپردازیم تا شما را در خرید این قطعه راهنمایی کنیم. اگر ابهامی در خرید لوازم یدکی ام وی ام 315 دارید، میتوانید به صفحه فروش آن قطعه مراجعه کرده یا اینکه با مشاورین مجرب یدک یار تماس بگیرید.

اگر تمایل دارید راجع به واشر سرسیلندر ماشین بیشتر بدانید، میتوانید مقاله واشر سرسیلندر چیست را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

علائم خرابی واشر سرسیلندر خودرو چیست؟

نشانه های خرابی واشر سرسیلندر به شرح زیر می باشد که توسط مشاورین مجرب یدک یار گردآوری شده است:

  • دود سفید رنگی از اگزوز خارج می شود
  • دما ی موتور بیش از حد بالا می رود
  • آب و روغن قاطی می شود
  • خودرو به سختی روشن می شود
  • آب رادیاتور بی دلیل کم می شود
  • شنیدن صدای غیر طبیعی مانند شر آب از پشت داشبورد
  • رنگ روغن موتور تغییر می کند

پس از مشاهده ی علائم بالا سریعا خودروی خود را جهت تعویض واشر سرسیلندر ام وی ام 315 نزد مکانیک ببرید چرا که واشر سرسیلندر آسیب دیده به قسمت های دیگر نیز آسیب وارد می کند. همچنین واشر سرسیلندر آسیب دیده باعث میشود که روغن موتور به داخل موتور نفوذ کرده در نتیجه روغن سوزی اتفاق می افتد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره رابطه واشر سرسیلندر و روغن سوزی، میتوانید مقاله علائم روغن سوزی ماشین را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

خرید واشر سرسیلندر ام وی ام 315

برای "خرید واشر سرسیلندر ام وی ام 315"، مشاورین یدک یار در این مقاله شما را به خوبی راهنمایی می کنند اما اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشته باشید می توانید با مشاورین یدک یار ارتباط برقرار کنید و از راهنمایی های آن ها استفاده کنید.

نکته ی اول برای خرید واشر سرسیلندر ام وی ام 315 توجه به برند می باشد. همانطور که میدانید برند با کیفیت، برندی است که عمر مفید طولانی تری داشته و عملکرد آن نیز بهتر می باشد. برند با کیفیت واشر سرسیلندر ام وی ام 315، برندی اصلی خودروسازی این اتومبیل برند یعنی چری می باشد.

برای خرید واشر سرسیلندر ام وی ام 315 باید به تیپ خودرو نیز توجه کنید. واشر سرسیلندر ام وی ام 315، یک مدل بیشتر ندارد. و در تمام تیپ های این خودرو یکسان میباشد.

باید بدانید برای خرید واشر سرسیلندر ام وی ام 315 توجه به فروشگاه نکته ی بسیار مهمی می باشد. شما به همه ی فروشگاه ها نمی توانید اعتماد کنید چرا که قطعه ی تقلبی در بازار بسیار یافت می شود. شما باید از فروشگاهی اقدام به خرید واشر سرسیلندر ماشین نمایید که به شما تضمین اصالت دهد.

قیمت واشر سرسیلندر ام وی ام 315

"قیمت واشر سرسیلندر ام وی ام 315" را می توانید از سایت یدک یار برسی نمایید. قیمت واشر سرسیلندر ام وی ام 315، در برند های مختلف متفاوت است دلیل این تفاوت کیفیت می باشد. قطعه ی اصلی این خودرو سازی با کیفیت ترین واشر سرسیلندر ام وی ام 315 را تولید می کند اما قیمت واشر سرسیلندر ام وی ام 315 در این برند بالا تر می باشد. اما دقت داشته باشید که این تفاوت قیمت کاملا ارزش دارد و خرابی زودسر و آسیب دیدگی سایر قطعات جلوگیری میکند.

شما می توانید قیمت واشر سرسیلندر ام وی ام 315 را با فروشگاه های دیگر مقایسه کنید و از قیمت مناسب آن باخیر شوید.

اگر تمایل دارید تا درباره خودروی ام وی ام 315 بیشتر بدانید، میتوانید، مقاله بررسی فنی ام وی ام 315 را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

مزایای خرید از یدک یار

مشتریان ثابت فروشگاه یدک یار می دانند که این شرکت به دنبال جلب اعتماد مشتریان عزیز تمامی محصولات خود را تضمین اصالت می کند. تضمین اصالت به این معنا که شما می توانید پس از دریافت قطعه در صورت اینکه از کیفیت آن راضی نباشید، قطعه را تعویض یا مرجوع نمایید. مشاورین یدک یار به صورت رایگان برای خرید واشر سرسیلندر ام وی ام 315 آماده ی خدمت رسانی می باشند.

فروشگاه یدک یار نسبت به دیگر فروشگاه ها ارسال سریعی دارد. در تهران 1 تا 3 ساعته و در سایر شهر ها 24 تا 48 ساعته قطعه به دست شما مشتریان عزیز میرسد.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره واشر سرسیلندر ام وی ام 315 (MVM 315) با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی