خرید ایربگ پژو 207

ایربگ راننده 207

ایربگ شاگرد 207

ایربگ ها امروزه در خودرو ها در جایگاه های متفاوتی نصب می شوند تا بتوانند به خوبی از جان سر نشینان خودرو محافظت کنند و اکنون نیز وجود دو ایربگ در هر خودرو برای سر نشین جلو و راننده الزامی شده است. "ایربگ پژو 207" (Peugeot 207) نیز از این قاعده پیروی می کند و در تمامی مدل های این خودرو که در ایران وجود دارد دو ایربگ شاگر و راننده نصب شده است. اما باید دقت نمایید که ایربگ های 207 جدید و قدیم با هم متفاوت اند.

بخش تخصصی خرید ایربگ پژو 207 یدک یار

این صفحه از فروشگاه انلاین لوازم یدکی یدک یار به "خرید ایربگ 207" اختصاص پیدا کرده است. شما عزیزانی که قصد تهیه ی این قطعه را دارید، مجموعه ی یدک یار کار را برای شما بسیار ساده تر کرده است و شما می توانید به راحتی کالای خود را خرید کنید. در این صفحه تمامی مدل های ایربگ پژو 207 به تفکیک برند به همراه قیمت برای شما لیست شده اند و شما میتوانید محصول مناسب خودور خود را انتخاب و خریداری کنید. حتما در خرید ایربگ ماشین باید به مدل خودرو خود دقت داشته باشید چرا که ایربگ این خودرو در مدل های مختلف با یکدیگر تفاوت داشته و هر مدل از ایربگ خاصی استفاده نموده است.

در زمان خرید ایربگ پژو 207 به چه مواردی دقت کنیم؟

در زمان خرید ایربگ پژو 207 حتما باید به چند مورد دقت داشته باشید. نکته اول این هست که ایربگ درست را انتخاب کنید. ایربگ راننده 207 همان ایربگ چپ و ایربگ شاگرد 207 همان ایربگ راست خودرو است. توجه داشته باشید تفاوت هایی در پژو 207 قدیم و جدید وجود دارد که یکی از آنها تفاوت فرمان و داشبورد این دو مدل با یکدیگر است. طبیعتا قاب ایربگ متناسب با داشبورد ها تعبیه شده و از نظر ظاهری با یکدیگر متفاوت اند. از طرفی ایربگ 207 جدید نیز چند مدل مختلف دارند که میتوانید در این صفحه تمامی آنها را مشاهده کنید. ایربگ 207 معمولا با برند و رنگ سوکت ایربگ تفکیک میشوند. ایربگ مناسب پژو 207 قدیم، ایربگ پژو فرانسه و ایربگ مناسب 207 های جدید برند کروز و ... است.

بررسی قیمت ایربگ پژو 207

ایربگ از جمله قطعاتی است که قابل تعمیر نبوده و باید به کلی عوض شود. "قیمت ایربگ پژو 207" بسته به برند آن متفاوت است. به عنوان مثال قیمت ایربگ با برند پژو گرانتر از برند کروز و برند های ایرانی است. نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که بعضا شاهد فروش این قطعه با قیمت های پایین در بازار هستیم. در این موارد باید به سلامت ایربگ ها اطمینان داشته باشید چرا که بعضا محصولات غیر استاندارد در بازار به قیمت های ارزانتر به شما عرضه میشود و پس از نصب، ایربگ به درستی عمل نکرده و ایمنی لازم را تامین نمیکند. لذا فارغ از مناسب بودن قیمت ایربگ 207 این قطعه را باید از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. یدک یار تلاش دارد تا بهترین قیمت ایربگ پژو 207 را به شما ارائه دهد.

چرا از یدک یار ایربگ 207 را بخریم

یدک یار علاوه بر مناسب قرار دادن قیمت ایربگ 207 مزایای دیگری نیز همراه با این قطعه در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. اولین و مهم ترین آن ها وجود ضمانت اصالت کالا بر روی تمامی قطعات از جمله انواع ایربگ ها است. به این معنی که هنگامی که لوازم یدکی مورد نظر و یا ایربگ ها را دریافت نمودید، چنانچه متوجه ایراد و یا اشکال در آن شدید و یا از اصالت آن مطمئن نبودید، می توانید کالا ها را مرجوع و یا تعویض نمایید.

نکته ی بعدی باید به مناسب بودن قیمت نسبت به بازار فروش ایربگ 207 است. یدک یار تلاش دارد تا بهترین قیمت قطعات این خودرو را به شما ارائه دهد و کالای خود را نیز می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی لوازم یدکی پژو 207 را خرید و تحویل بگیرید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید ایربگ پژو 207 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی