خرید لوازم یدکی ساینا

شرکت سایپا در سال 1392 تصمیم به تولید خودرویی به نام ساینا گرفت. این خودرو با یک موتور 4 سیلندر 1.5 لیتری به بازار آمد. این خودرو با دو مدل معمولی و s و دو گیربکس اتوماتیک و دستی به بازار عرضه شده که در ادامه به بررسی این خودرو و "لوازم یدکی ساینا" می پردازیم.

برند اصلی لوازم یدکی ساینا چیست؟

در بازار"خرید لوازم یدکی ساینا"، برند اصلی خودرو ساینا، برند سایپا بوده که برای اکثر خودرو های شرکت سایپا نیز استفاده می شود. البته بعضی دیگر از برند های موجود در بازار هستند که کیفیت مطلوب شما را داشته و از "قیمت لوازم یدکی ساینا" اصلی برخوردار نیستند و برای شما به صرفه تر تمام می شوند. برای بررسی همه ی این برند ها نیاز به یک مشاور خبره در زمینه خرید و فروش "لوازم یدکی ساینا" دارید که یدک یار این خدمت را برای شما فراهم کرده. شما می توانید با تماس با شماره 02191305060 به مشاورین مجموعه ی یدک یار متصل شده و همه ی سوالات خود را قبیل از قیمت و برند از همکاران ما بپرسید تا خریدی بهتر و راحت تر را تجربه نمایید.

قیمت لوازم یدکی ساینا

البته ممکن هست که این خودرو دارای برند های مختلف در بازار باشد ولی در کل برند اصلی این خودرو یعنی سایپا یدک نیز از قیمت بالایی نسبت به سایر برند ها برخوردار نیست و می توانید به راحتی با صرف هزینه بیشتر، کالای اصلی را تهیه نمایید.

ارسال لوازم یدکی ساینا

از مضررات خرید آنلاین، مدت زمان رسیدن لوازم یدکی و کالای خریداری شده است. اما این مشکل در مجموعه ی یدک یار حل شده است. بدین ترتیب که بعد از سفارش قطعه ی مورد نظر، چه به صورت آنلاین و چه به صورت تلفنی، چنانچه در تهران سکونت می کنید 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر های کشورمان 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی ساینا

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. در این روز ها متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را با برچسب های به ظاهر اصلی و در بسته بندی های ظاهراً اورجینال به شما عرضه می کنند. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی ساینا همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید. این مهم در فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار باعث اطمینان خاطر همه ی خریداران شده و می توانند با خیالی آسوده تر و راحت تر به خرید خود بپردازند.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی