خرید روغن موتور ساینا

خرید و قیمت روغن موتور ساینا در برند های مختلف در یدک یار

روغن موتور (Motor Oilنقش روان کننده داشته و هنگامی که داخل موتور به چرخش در می آید، عملا سایش قطعات داخل موتور کاهش میدهد. این امر باعث کارایی بهتر موتور ماشین و کاهش استهلاک می شود."روغن موتور ساینا" نقش بسیار مهمی در سیستم موتور این ماشین دارد و نبود آن به کیفیت قطعات آسیب وارد کرده و در نهایت قطعات را دچار استهلاک و خرابی می‌کند. بنابراین برای افزایش عمر موتور خودرو، باید از روغن‌ موتور باکیفیت و مناسب با خودرو خود استفاده کنید. روغن موتور ساینا از موارد مصرفی این خودرو محسوب می‌شود که نقش مهمی را در کارکرد درست آن بر عهده دارد که عموما بعد از کارکرد مشخصی باید تعویض گردد.
اگر می خواهید راجب روغن موتور و وظیفه آن بیشتر بدانید مقاله وظیفه روغن موتور را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

بخش تخصصی خرید روغن موتور ساینا

شرکت سایپا انواع تیپ‌های مختلف ساینا از جمله ساینا معمولی، ساینا اتوماتیک، ساینا پلاس و ساینا S تولید و روانه بازار کرده است. هنگام "خرید روغن موتور ساینا" به این نکته دقت کنید که، روغن موتور مناسب برای تمامی مدل‌های ساینا یکی بوده و تفاوتی از بعد غلظت با یکدیگر ندارند.

جریان مناسب روغن تابع یکی از خواص اصلی روغن یعنی ویسکوزیته یا همان گرانروی است. هرچه ویسکوزیته بیشتر باشد، چسبندگی افزایش و روغن سخت تر جاری میشود و با کاهش ویسکوزیته، باعث راحت تر جاری شدن ویسکوزیته میشود. شرکت سایپا بهترین روغن موتور برای ساینا را روغنی با غلظت 10W40 و حجم 3.4 لیتر معرفی کرده است. در نظر داشته باشید که استفاده از روغن موتور با سطح کیفی توصیه شده‌ شرکت سایپا باعث افزایش عمر مفید قطعات موتور ساینا شده و از آسیب دیدن آنها پیشگیری می‌کند.

داشتن موتوری سالم‌ با عمری طولانی‌تر، مستلزم تغذیه موتور از یک روغن موتور مناسب است. عدم استفاده از روغن مناسب باعث می‌شود قطعات موتور خودرو خراب شده و در نهایت موتور، آسیب جدی ببیند. از آنجایی که تعویض قطعات موتور بسیار سخت بوده و هزینه‌های بسیار زیادی در پی دارد، بنابراین بهتر است برای خرید روغن موتور ساینا از روغن موتورهای با کیفیت استفاده کنید تا دچار هزینه‌های اضافی تعمیر و یا تعویض موتور خودرو نشوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید از مشاوره رایگان همکاران ما در یدک یار کمک بگیرید.

بررسی قیمت روغن موتور ساینا

"قیمت روغن موتور ساینا" با گرید کیفی آن رابطه مستقیم دارد. بدیهی است هرچه روغن موتور کیفیت بالاتری داشته باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت روغن موتور ساینا به برند آن نیز می‌توان اشاره کرد. این محصول در برندهای مختلفی با قیمت‌های متفاوتی در بازار عرضه شده است. برندهای باکیفیت تر و همچنین برندهای خارجی از قیمت بالاتری نسبت به سایر برندها برخوردارند. توجه داشته باشید برای انتخاب یک روغن موتور مناسب تنها به قیمت آن توجه نکنید زیرا روغن موتوری مناسب خودروی شماست که بیشترین تناسب را با ویژگی‌های فنی خودروی شما داشته باشد.

همچنین حجم روغن موتور ساینا بر قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. حجم های مختلف روغن موتور از، 1 تا 5 لیتر در بازار عرضه می‌شود که معمولا با بررسی و مقایسه قیمت آنها متوجه می‌شوید که قیمت روغن موتور با حجم کمتر در مقایسه با همان روغن با حجم بیشتر گران تر است.
زمان مشخصی برای تعویض روغن موتور نیست اما این را بدانید که هرچه روغن موتور از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، دیرتر نیاز به تعویض پیدا میکند. اگر مشاهده کردید که مقدار مصرف روغن موتور بعد از تعویض موتور بیشتر شده است، جای نگرانی بابت روغن سوزی نیست و این کم کردن روغن امری طبیعی بوده که به خاطر نو بودن قطعات است. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله علت روغن سوزی بعد از تعمیر موتور را در وبلاگ یدک یار بررسی کنید.

مزایای خرید روغن موتور ساینا از یدک یار

یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان در هنگام خرید روغن موتور ماشین ضمانت اصالت کالاست. یدک یار اصالت روغن موتور ساینا را تضمین می‌کند. ضمانت اصالت یدک یار این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که روغن موتور خریداری شده اصل بوده و در صورت اثبات تقلبی بودن آن، می‌توانید کالا را مرجوع و یا تعویض نمایید. هم چنین یدک یار تلاش دارد تا بهترین قیمت لوازم یدکی خودرو را به شما عرضه دارد.

با توجه به اهمیت ارسال سریع کالا به دست مشتری، یدک یار لوازم یدکی ساینا را در اسرع وقت، یعنی بازه‌ زمانی 1 الی 3 ساعته در تهران و 24 الی 48 ساعته در شهرهای دیگر به دست شما عزیزان خواهد رساند.

همچنین یدک یار در هنگام خرید روغن موتور ماشین قطعه را بررسی و سلامت فیزیکی آن را تضمین میکند.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید روغن موتور ساینا با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی