لاستیک ساینا

بهترین قیمت لاستیک ساینا، فابریک و پهن، تاریخ روز در یدک یار

"لاستیک ساینا" در فرمان پذیری و هندلینگ خودرو نقش بسزایی دارد لاستیک های (Tire) نامناسب به شما اجازه نمیدهند که از تمامی قابلیت های خودرو استفاده کنید. سایز استاندارد برای لاستیک ساینا 175/70/13  است اما بعضی ها برای زیبا تر شدن ظاهر خودرو، کم تر شدن مسافت طی شده در حین ترمز گیری، افزایش تماس لاستیک با زمین و کاهش لغزندگی خودرو در جاده ها از لاستیک های پهن تر استفاده می کنند که سایز آن 185 و 205 است اما لاستیک های پهن معایبی نیز دارند به طور مثال اگر جاده خیس باشد موجب افزایش لغزندگی می شود که بسیار خطر آفرین است و همینطور در بارندگی، آب داخل آج های لاستیک قرار گرفته و موجب می شود که رانندگی سختی داشته باشید. لاستیک پهن ساینا باعث استهلاک زود هنگام خودرو نیز می شود. با استفاده از لاستیک ساینا استاندارد خودرو سازی، رانندگی ایمن تری را تجربه می کنید. آج لاستیک ساینا در ایمنی خودرو خیلی مهم است بنابراین آج لاستیک خود را هرچند وقت یکبار برسی کنید.

شرکت یدک یار با سابقه ای چندین ساله در حوضه فروش لاستیک خودرو این صفحه را طراحی کرده است که شما را در خرید لاستیک ساینا راهنمایی کند.

اگر تمایل دارید تا راجب لاستیک بیشتر بدانید، مقاله لاستیک خودرو چیست را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

خرید لاستیک ساینا

برای "خرید لاستیک ساینا"، دقت داشته باشید که لاستیک های خوب و استاندارد عمر مفید بیشتری دارند اما سبک رانندگی و مقدار مسافتی که شما طی می کنید همینطور جاده ایی که در آن رانندگی می کنید در عمر لاستیک ساینا تاثیر گذار هستند. برای خرید لاستیک ساینا استاندارد باید سایز 175/70/13  خریداری کنید. یکی دیگر نکاتی که باید در خرید لاستیک ساینا در نظر بگیرید، تاریخ تولید لاستیک است چرا که لاستیک حتی اگر استفاده ای ازش نکرده باشید بعد از 5 سال مواد بکار رفته در آن کیفیت خود را از دست می دهند. لاستیک ساینا سایز پهن و سایز استاندارد آن در بازار موجود می باشند بسته به آب و هوایی که در آن رانندگی می کنید همچنین کاربردی که از چرخ های خودروی خود انتظار دارید، سایز لاستیک خود را انتخاب کنید. اگر در آب و هوایی که بارندگی در آن زیاد است رانندگی می کنید بهتر است برای سلامت خود و اتومبیل خود سایز استاندارد را خریداری کنید زیرا همانظور که گفته شد لاستیک های پهن لغزندگی را در جاده های خیس بیشتر می کنند.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر راجب خودروی ساینا، مقاله مشخصات ساینا را در وبلاگ یدک یار بررسی کنید.

قیمت لاستیک ساینا

"قیمت لاستیک ساینا" در برند های مختلفی داخل بازار است برند هایی مانند بارز، یزد تایر و ... و برند های خارجی مانند هانکوک، تراینگل و ... موجود هستند که هرکدام قیمت متفاوتی دارند همچنین قیمت لاستیک ساینا پهن گران تر از نمونه ی استاندارد آن است. اگر از لاستیک ساینای خود انتظار فرمان پذیری خوبی دارد به شما پیشنهاد می کنیم از برند های معروف و با کیفیت با اینکه قیمت بالاتری دارند استفاده کنید. لاستیک های تابستانه، زمستانه و چهارفصل داخل بازار وجود دارند و قیمت تایر ساینا زمستانه گران تر است. سایت یدک یار تمامی لاستیک های ساینا در برند های مختلف را موجود دارد شما می توانید سفارش خود را در این سایت ثبت کنید و با توجه به تضمین اصالت لوازم یدکی ساینا این شرکت خیالتان از اورجینال بودن برند ها راحت باشد.

مزایای خرید از یدک یار

با توجه به مزایایی که شرکت یدک یار به مشتریان خود ارائه داده است خرید از این فروشگاه مطمئن و آسوده خواهد بود چرا که این شرکت تمامی محصولات خود را تضمین اصالت کرده است تضمین اصالت به این معنی می باشد که اگر شما پس از خرید محصول از کیفیت آن راضی نباشید و یا از اورجینال بودن کالا دچار شک شده باشید می توانید آن را به مشاورین یدک یار در میان بگذارید و سپش آن را تعویض یا مرجوع نمایید. مشاورین یدک یار در تمامی ساعات به صورت رایگان آماده ی پاسخ گویی به شما هستند تا شما خریدی آسوده و بی دغدغه را تجربه کنید. همچنین این شرکت در کمترین زمان یعنی در تهران یک تا سه ساعت و در سایر استان ها بیست و چهار تا چهل و هشت ساعته کالای خریداری شده ی شما را بدستتان می رساند.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره لاستیک ساینا با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی