رادیاتور پژو 405

خرید و قیمت رادیاتور دو لول و تک لول پژو 405 به ضمانت یدک یار

همانطور که میدانید خودرو پژو 405 به زیاد جوش آوردن بسیار معروف است و به همین دلیل باید گفت "رادیاتور پژو 405" یکی از مهم ترین قطعات این خودرو شناخته میشود. یکی از دلایل جوش آوردن این خودرو ضعیف بودن سیستم خنک کننده موتور 405 نسبت به آب و هوای کشورمان است لذا همینجاست که اهمیت کیفیت رادیاتور 405 خود را نشان میدهد. رادیاتور ماشین (Car radiator) را میتوان قطعه اصلی سیستم خنک کننده موتور دانست. همانطور که میدانید این قطعه در دسته قطعات مصرفی قرار نمیگیرد اما به مرور زمان و به دلیل جرم گرفتگی، تصادف و ... کارایی خود را از دست داده و نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد. بعضی از مواقع نیز رادیاتور هوا میگیرد و همین موضوع باعث افزایش دمای موتور میشود و عملا یکی از اصلی ترین دلایل روشن شدن چراغ آمپر با استپ است. با توجه به کاربرد زیاد این قطعه یدک یار این صفحه را بصورت تخصصی برای "فروش رادیاتور پژو 405" طراحی شده است.

کدام مدل رادیاتور آب 405 مناسب خودرو شماست؟

رادیاتور پژو 405 به چند مدل تقسیم میشود. در زمان خرید این قطعه باید به محل اتصال شلنگ ها به رادیاتور دقت ویژه ای داشت:
مدل اول، شلنگ های سیستم خنک کننده موتور به کمک بست به رادیاتور 405 متصل شده است، این مدل به رادیاتور بستی 405 معروف است.
مدل دوم، شلنگ های ورود و خروج آب به رادیاتور به کمک خار به رادیاتور 405 وصل شده اند، این مدل به رادیاتور خاری پژو 405 معروف است.
تشخیص درست نوع رادیاتور بسیار مهم است لذا برای تشخیص اینکه بروی خودرو شما کدام یک از این دو مدل رادیاتور نصب شده کافی است به محل اتصال شلنگ ها به رادیاتور آب دقت کنید. اگر بستی در آنجا مشاهده کردید رادیاتور بستی 405 مناسب خودرو شما و اگر در آنجا بستی وجود نداشت باید رادیاتور خاری 405 را خریداری کنید.
هر کدام از دو مدل رادیاتور 405 که در بالا به آنها اشاره کردیم میتوانند دو لول یا تک لول باشد. از نظر ظاهری رادیاتور دو لول 405 با تک لول آن هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند اما در رادیاتور دو لول پژو 405 تعداد لوله های گردش آب بیشتر بوده و در نتیجه عملیات خنک کردن بهتر انجام خواهد شد.
گفتنی است بستی یا خاری بودن رادیاتور آب پژو 405 بسیار مهم است و باید حتما از قطعه ای که عینا روی خودرو شما نصب بوده است استفاده کنید اما در مورد تک لول یا دو لول بودن این مسئله مهم نیست. به عبارت دیگر شما بسته به صلاح دید خود میتوانید از رادیاتور دو لول یا تک لول 405 استفاده کنید. هرچند با توجه به اینکه رادیاتور دو لول 405 در خنک کردن مایع رادیاتور بهتر عمل میکند، پیشنهاد ما استفاده از این مدل است.

بخش تخصصی خرید رادیاتور 405 در یدک یار

یدک یار این صفحه را بصورت اختصاصی برای "خرید رادیاتور 405" طراحی کرده است. در این بخش شما میتوانید تمامی مدل های این قطعه را به همراه برند و قیمت مشاهده کنید و پس از بررسی دقیق خریدی مطمئن انجام دهید. قبل از خرید رادیاتور پژو 405 حتما از مدل قطعه مناسب خودرو خود اطمینان حاصل کنید و از انتخاب درست دو لول یا تک لول آن مطمئن شوید. در زمان خرید رادیاتور آب 405 باید به برند آن توجه ویژه داشته باشید تا قطعه ای با کیفیت تهیه کنید. خرید رادیاتور 405 که کیفیت پایینی دارد میتواند باعث اختلال در خنک کردن مایع رادیاتور و در نهایت جوش آوردن خودرو شود و یا حتی پس از مدت زمانی کوتاه با به وجود آمدن نشتی از بخش های اتصال رادیاتور باعث کم کردن آب رادیاتور خودرو شما شود.
اگر تمایل دارید تا راجب علت کم شدن آب رادیاتور ماشین بیشتر بدانید، میتوانید مقاله علت کم شدن آب رادیاتور را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.
با توجه به اینکه همه لوازم یدکی پژو 405 را با برند ایساکو میشناسند باید متذکر شد که، ایساکو رادیاتور آب این خودرو را عرضه نمیکند. در اصل برند کوشش رادیاتور، رادیاتور 405 را برای خط تولید ایران خودرو تولید می کرده لذا برند اصلی رادیاتور آب پژو 405 همان کوشش رادیاتور می باشد.

هنگام خرید رادیاتور 405 به موتور این خودرو دقت داشته باشید، این خودرو با موتور های مختلفی عرضه شده است که هر کدام از رادیاتور متفاوتی استفاده میکنند. در این بخش شما میتوانید اقدام به خرید رادیاتور 405 با موتور 2000 که با عنوان پژو 2000 شناخته میشود و رادیاتور 405 GLX با موتور 1800 نمایید.

بررسی قیمت رادیاتور 405

همانطور که گفته شد رادیاتور آب پژو 405 مدل های مختلفی دارد و بدیهی است که با قیمت های متفاوتی برای این قطعه روبرو شویم. جالب اینجاست که "قیمت رادیاتور 405" در مدل های خاری و بستی تفاوت زیادی ندارند اما از طرف دیگر قیمت رادیاتور آب دو لول پژو 405 تقریبا 50 درصد بیشتر از قیمت مدل تک لول آن است. مورد دیگری که در قیمت رادیاتور پژو 405 بصورت مستقیم تاثیر دارد برند این قطعه است. هر برند با توجه به کیفیت متریال و آلیاژی که در ساخت این قطعه استفاده میکند قطعه ای با کیفیت متفاوت به شما عرضه خواهد کرد. لذا با توجه به حساس بودن وظیفه این قطعه پیشنهاد میکنیم در خرید رادیاتور آب خودرو از قطعه با کیفیت و اصلی که قیمت کمی بیشتری دارد استفاده نمایید.
گفتنی است قیمت رادایاتور 405 برای نسخه های مختلف این خودرو نیز متفاوت است و قیمت این قطعه برای پژو 2000 بیشتر از قطعه مشابه برای سایر مدل های این خودرو است.
این صفحه یکی از بخش هایی است که شما میتوانید از صفحه قیمت رادیاتور خودرو نیز مستقیما به آن دسترسی داشته باشید.

چرا رادیاتور پژو 405 را از یدک یار بخریم؟

با خرید این قطعه از یدک یار شما ضمانت اصالت و سلامت آن را نیز دریافت خواهید کرد. همچنین در صورت نیاز میتوانید از مشاوره رایگان که توسط متخصصین فروش رادیاتور پژو 405 در یدک یار ارائه میشود استفاده کنید تا بهترین قطعه را با بهترین قیمت خریداری نمایید. همینطور گفتنی است ارسال این قطعه به سراسر کشور در سریع ترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت به صورتی که شما میتوانید پس از تایید سفارشتان، رادیاتور این خودرو را در تهران 1 الی 3 ساعته و در سایر استان ها 24 تا 48 ساعته در محل تحویل بگیرید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره رادیاتور پژو 405 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی