خرید رادیاتور پژو 405

خرید و قیمت رادیاتور دو لول و تک لول پژو 405 به ضمانت یدک یار

رادیاتور آب سایر 405

رادیاتور آب جلو 405

همانطور که میدانید یکی از خودرو هایی که به زیاد جوش آوردن بسیار معروف است پژو 405 (Peugeot 405) است. یکی از دلایل جوش آوردن این خودرو ضعیف بودن سیستم خنک کننده موتور 405 نسبت به آب و هوای کشورمان است. "رادیاتور آب پژو 405" را میتوان قطعه اصلی سیستم خنک کننده موتور این خودرو دانست. همانطور که میدانید این قطعه در دسته قطعات مصرفی قرار نمیگیرد اما به مرور زمان و به دلیل جرم گرفتگی، خم شدن پره های رادیاتور، تصادف و ... کارایی خود را از دست داده و نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد. این صفحه بصورت تخصصی به منظور "فروش رادیاتور پژو 405" طراحی شده است.

کدام مدل رادیاتور آب پژو 405 مناسب خودرو شماست؟

"رادیاتور پژو 405" به چند مدل تقسیم میشود. در زمان خرید این قطعه باید به محل اتصال شلنگ ها به رادیاتور دقت ویژه ای داشت. در مدل اول رادیاتور آب 405، شلنگ ها به کمک بست به رادیاتور متصل شده و در مدل دوم به کمک خار که به ترتیب به نام رادیاتور آب 405 بستی و خاری شناخته میشوند. برای تشخیص اینکه بروی خودرو شما کدام یک از این دو مدل رادیاتور استفاده شده کافی است به محل اتصال شلنگ ها دقت کنید. اگر بستی در آنجا مشاهده کردید رادیاتور بستی 405 مناسب خودرو شما و اگر در آنجا بستی وجود نداشت باید رادیاتور خاری 405 را خریداری کنید.
هر کدام از دو مدل رادیاتور 405 که در بالا به آنها اشاره کردیم میتوانند دو لول یا تک لول باشد. از نظر ظاهری رادیاتور دو لول 405 با تک لول آن هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند اما در مدل دو لول تعداد لوله های گردش آب بیشتر بوده و در نتیجه عملیات خنک کردن آب را بهتر انجام میدهد. رادیاتور دو لول پژو 405 بیشتر در شهر هایی استفاده میشود که گرم تر هستند.
گفتنی است بستی یا خاری بودن رادیاتور آب پژو 405 بسیار مهم است و باید حتما از قطعه ای که عینا روی خودرو شما نصب بوده است استفاده کنید اما در مورد تک لول یا دو لول بودن این مسئله مهم نیست. به عبارت دیگر شما بسته به صلاح دید خود میتوانید از رادیاتور دو لول یا تک لول 405 استفاده کنید. هرچند با توجه به اینکه رادیاتور دو لول 405 در خنک کردن مایع رادیاتور بهتر عمل میکند، پیشنهاد ما استفاده از این مدل است.

بخش تخصصی خرید رادیاتور پژو 405 در یدک یار

یدک یار این صفحه را بصورت اختصاصی برای "خرید رادیاتور پژو 405" طراحی کرده است. در این بخش شما میتوانید تمامی مدل های این قطعه را به همراه برند و قیمت مشاهده کنید و پس از بررسی دقیق خریدی مطمئن انجام دهید. قبل از خرید رادیاتور 405 حتما از مدل قطعه مناسب خودرو خود اطمینان حاصل کنید و از انتخاب درست دو لول یا تک لول آن مطمئن شوید. در زمان خرید رادیاتور آب 405 باید به برند آن توجه ویژه داشته باشید تا قطعه ای با کیفیت تهیه کنید. خرید رادیاتور 405 که کیفیت پایینی دارد میتواند باعث اختلال در خنک کردن مایع رادیاتور و در نهایت جوش آوردن خودرو شود و یا حتی پس از مدت زمانی کوتاه با به وجود آمدن نشتی از بخش های اتصال رادیاتور باعث کم کردن آب رادیاتور خودرو شما شود.
با توجه به اینکه همه لوازم یدکی اصلی پژو 405 را با برند ایساکو میشناسند باید متذکر شد که، ایساکو رادیاتور آب این خودرو را عرضه نمیکند. در اصل برند کوشش رادیاتور، رادیاتور آب 405 را برای خط تولید ایران خودرو تولید می کرده لذا برند اصلی رادیاتور آب پژو 405 همان کوشش رادیاتور می باشد.

بررسی قیمت رادیاتور 405

همانطور که گفته شد رادیاتور آب پژو 405 مدل های مختلفی دارد و بدیهی است که با قیمت های متفاوتی برای این قطعه روبرو شویم. جالب اینجاست که "قیمت رادیاتور آب 405" در مدل های خاری و بستی تفاوت زیادی ندارند اما از طرف دیگر قیمت رادیاتور آب دو لول پژو 405 تقریبا 50 درصد بیشتر از قیمت مدل تک لول آن است. مورد دیگری که در قیمت رادیاتور پژو 405 بصورت مستقیم تاثیر دارد برند این قطعه است. هر برند با توجه به کیفیت متریال و آلیاژی که در ساخت این قطعه استفاده میکند قطعه ای با کیفیت متفاوت به شما عرضه خواهد کرد. لذا با توجه به حساس بودن وظیفه این قطعه پیشنهاد میکنیم در خرید رادیاتور آب خودرو از قطعه با کیفیت و اصلی که قیمت کمی بیشتری دارد استفاده نمایید.

چرا رادیاتور پژو 405 را از یدک یار بخریم؟

با خرید این قطعه از یدک یار شما ضمانت اصالت و سلامت آن را نیز دریافت خواهید کرد. همچنین در صورت نیاز میتوانید از مشاوره رایگان خرید رادیاتور 405 که توسط متخصصین فروش این قطعه در یدک یار ارائه میشود استفاده کنید تا بهترین قطعه را بهترین قیمت خریداری نمایید. همینطور گفتنی است ارسال این قطعه به سراسر کشور در سریع ترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت به صورتی که شما میتوانید پس از تایید سفارشتان، رادیاتور این خودرو را در تهران 4 ساعته و در سایر استان ها 24 تا 48 ساعته در محل تحویل بگیرید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی