لوازم یدکی
ثبت نام / ورود
آیا می خواهید محصولی سفارش دهید؟
از طریق فرم زیر می تونی درخواست تو ثبت کنی تا سریع باهات تماس بگیریم 👇
در صورت نیاز به مشاوره، اینجا کلیک کنید
ثبت قطعه و درخواست تماس

خرید لوازم یدکی 405

خرید لوازم یدکی 405

بخش "خرید لوازم یدکی پژو 405به منظور سهولت شما عزیزان در پیدا کردن قطعه موردنظرتان طراحی شده است. در این صفحه تمامی قطعات، "لوازم یدکی 405است که با برند های مختلف به همراه قیمت در اختیار شما قرار گرفته است.
در باب "خرید لوازم یدکی اصلی 405گفتنی است، از آنجایی که پژو 405 (Peugeot 405) توسط شرکت ایران خودرو تولید و در بازار عرضه میشود، لذا لوازم یدکی اصلی 405 را اکثرا با برند ایساکو میشناسند. اما توجه داشته باشید که در اصل به دلیل آن که این خودرو برای کمپانی پژو است، قطعات اصلی آن نیز باید با برند پژو-سیتروئن در بازار عرضه شود، اما از آنجا که 405 سالهاست که از روی خط تولید جهانی خارج شده، تنها لوازم یدکی پر مصرف 405 با برند پژو-سیتروئن با قیمت های بسیار بالاتر از سایر برند ها به بازار عرضه میشود. با این حال در عرف بازار، "فروش لوازم یدکی 405" با برند ایساکو به عنوان قطعات اصل این خودرو شناخته میشود.

در زمان خرید لوازم یدکی 405 باید به این نکته توجه داشته باشید که الزاما برند ایساکو با کیفیت ترین قطعات را در اختیار شما قرار نمی دهد، به همین منظور در صورتی که با برند های لوازم یدکی این خودرو و کیفیت های آنها آشناییت کافی را ندارید،‌ مجموعه یدک یار این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا بتوانید از مشاوره رایگان خرید لوازم یدکی 405 استفاده نمایید. متخصصین ما شما را در خرید قطعات مورد نیازتان با بهترین برند و بهترین کیفیت راهنمایی میکنند تا بتوانید به راحتی قطعات مدنظر خود را با توجه به بودجه مدنظرتان تهیه کنید.
گفتنی است فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار ضمانت اصالت قطعات سفارش داده شده را در زمان خرید به شما ارائه میدهد. ضمانت اصالت لوازم یدکی 405 به گونه ایست که در صورت عدم تایید اصالت برند قطعه از سوی متخصص مورد تایید شما این امکان فراهم شده است تا بتوانید قطعه را بدون پرداخت هیچ هزینه مرجوع و یا تعویض نمایید.

پژو 405 در مدل های مختلفی به بازار عرضه شده، مدل های GLX و SLX که با موتور های متفاوتی تولید شده اند اصلی ترین مدل های این خودرو به حساب می آیند. در این بخش با انتخاب درست مدل 405 خود میتوانید به قطعات مناسب خودرو خود دسترسی سریعتر و راحت تری داشته باشید.

لوازم یدکی پژو 405 SLX که عموما با موتور 1600 سی سی tu5 شناخته میشود با مدل 405 GLX از نظر بدنه و یا قطعات کابین اکثرا یکی هستند و بعضی از قطعات مثل چراغ وآنها با یکدیگر متفاوت اند. اما باید توجه داشته باشید که این دو مدل از نظر فنی بصورت کامل از قطعات متفاوتی استفاده می کنند. از طرفی باید گفت هر یک از این مدل ها نیز در سال های تولید مختلف در بعضی بخش ها از لوازم یدکی متفاوتی استفاده میکنند، از این رو مجموعه یدک یار بر دقت در انتخاب درست مدل 405 در زمان خرید قطعات این خودرو تاکیید بسیار زیادی دارد. انتخاب درست مدل 405 به شما در پیدا کردن سریعتر و راحت تر لوازم یدکی مناسب خودروتان کمک شایانی خواهد کرد.

خرید لوازم یدکی با کیفیت 405 همواره برای دارندگان این خودرو یکی از اصلی ترین دغدغه ها بوده و هست. چرا که استهلاک 405 در برخی بخش ها مثل واشر سرسیلندر وبسیار زیاد بوده و در صورتی که از قطعه با کیفیت و مناسب استفاده نشود، شاهد خرابی های زود هنگام و پیاپی خواهید بود. لذا در زمان خرید لوازم یدکی 405 حتما کیفیت قطعه را در نظر داشته باشید و در صورتی که با برند های لوازم یدکی این خودرو آشناییت کافی را ندارید، پیشنهاد میکنیم حتما از مشاوره رایگان یدک یار استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر ...
قطعات یدکی 405پژو 405لوازم یدکی پژو 405
قطعات یدکی 405پژو 405لوازم یدکی پژو 405

محصولات جدید 405

مشاهده تمام محصولات
روغن موتور  15W40 تویوتا 4 لیتر

روغن موتور 15W40 تویوتا 4 لیتر

تویوتا
موجود نیست

تویوتا
روغن گیربکس موبیس هیوندای ATF SP-4 حجم 1 لیتر

روغن گیربکس موبیس هیوندای ATF SP-4 حجم 1 لیتر

موبیس
موجود نیست

98,000 تومان
موبیس
تسمه تایم پژو 405 SLX TU 5 کنتیننتال

تسمه تایم پژو 405 SLX TU 5 کنتیننتال

کنتیننتال
موجود نیست

کنتیننتال
تسمه تایم پژو 405 SLX 1800 کنتیننتال

تسمه تایم پژو 405 SLX 1800 کنتیننتال

کنتیننتال
270,000 تومان

کنتیننتال