شمع پژو 405

قیمت شمع پژو 405 در کامل ترین تنوع برند و نوع در یدک یار

"شمع 405" یکی از قطعات حساس و ضروری در موتور این خودرو می باشد. شمع 405 از باطری انرژی می گیرد تا بتواند با جرقه زنی سوخت داخل موتور را روشن کند. اگر شمع (Spark Plug) بتواند جرقه زنی قوی تریی داشته باشد احتراق نیز بهتر می شود. شمع جرقه زنی را روی سیلندر ها انجام می دهد و روی هر سیلندر یک یا دو شمع قرار دارد. شمع 405 باید متناسب با نوع موتور آن باشد و شمع خودروی 405 در تیپ SLX و GLX تفاوت دارد. معمولا پس از 50 هزار کیلومتر مسافتی که رانندگی می کنید شمع خودروی 405 به پایان عمر مفید خود نزدیک می شود در این هنگام خودرو شروع به نشان دادن علامت هایی می کند که شما می توانید به خرابی شمع خودرو پی ببرید برای مثال اتومبیل 405 شما به خوبی روشن نمی شود چرا که شمع خودرو باعث به حرکت در آمدن اتومبیل می شود و یا در اول صبح وقتی خودرو سرد است بعد از استارت، خودرو شروع به ریپ زدن میکند. همچنین برای تشخیص خرابی شمع می توانید خودرو را در دور آرام به حرکت در آورید و اگر صدای خش خش از موتور اتومبیل خود شنیدید به معنای خرابی شمع خودروی 405 شما است و باید سریعا آن را نزد مکانیک خود برسانید. اگر به خاطر ریپ زدن ماشینتان در اول صبح قصد تعویض شمع خودرو را دارید، باید گوشزد کرد که این موضوع میتواند دلایل دیگری نیز داشته باشد، به همین خاطر بهتر است با مقاله ریپ زدن ماشین اول صبح بیشتر آشنا شوید.

در این مقاله از سایت یدک یار قصد داریم به شما در خرید شمع 405 کمک و راهنمایی نماییم اما اگر هرگونه ابهامی برای شما باقی ماند، میتوانید از مشاورین مجرب یدک یار در بخش فروش لوازم یدکی 405 به صورت رایگان راهنمایی دریافت کنید.

اگر تمایل دارید تا با شمع ماشین بیشتر آشنا بشید، مقاله وظیفه شمع ماشین را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

خرید شمع 405

در هنگام "خرید شمع پژو 405" باید دقت کنید شمع خودرو قطعه ایی بسیار مهم و ضروری است و خرابی آن باعث احتراق ناقص و روشن نشدن خودروی پژو 405 شما می شود. پس در خرید شمع 405 باید دقت نظر بیشتری داشته باشید تا بتوانید از کارکرد خودروی خود راضی تر باشید. برای خرید شمع 405 باید بدانید که شمع خودرو به دو صورت شمع سوزنی و شمع معمول قابل فروش هستند. شمع سوزنی همانطور که از اسمش پیداست دارای سر سوزنی شکل است و بسیار دقیق و با قدرت تر از شمع معمولی، عمل جرقه زنی را انجام می دهد همچنین عمر طولانی تری نسبت به شمع معمولی را دارد. حتما برای خرید شمع 405 سعی کنید که از فروشگاه هایی خرید نمایید که به شما از کیفیت قطعات خود اطمینان می دهند چرا که فروش شمع خودرو بی کیفیت در بازار به وفور انجام می شوند. برای ثبت سفارش شمع 405 حتما دقت داشته باشید که به تعداد  شمعی که می خواهید خریداری نمایید باید به سبد خرید خود اضافه کنید.

قیمت شمع 405

در بازار قطعات کیفیت بالا و پایین موجود می باشند و همانطور که مشخص است قطعه ی با کیفیت عمر و دوام طولانی تری دارد و به نسبت کیفیتی که ارائه می دهد قیمت آن نیز بیشتر است "قیمت شمع پژو 405" با کیفیت نیز بالاتری است، به شما پیشنهاد می کنیم حتما از شمع های با کیفیت استفاده نمایید چرا که این قطعه نقش بسزایی در اتومبیل دارد و هرگونه مشکلی در شمع 405 می تواند اتومبیل شما را از حرکت باز دارد. قیمت شمع 405 سورنی از معمولی آن نیز بالاتر است.

اگر تمایل دارید تا راجب خودروی 405 بیشتر بدانید، میتوانید مقاله بررسی فنی 405 را در وبلاگ یدک یار بررسی کنید.

مزایای خرید از یدک یار

اگر بدنبال خریدی بی دغدغه و آسان می گردید حتما به مزایای خرید از یدک یار دقت داشته باشید این مجموعه تمامی قطعات خود را تضمین اصالت می کند تا شما نگرانی از کیفیت کالاها نداشته باشید تضمین اصالت یعنی اگر شما پس از خرید متوجه شوید که قطعه آن کیفیت لازم را ندارد، می توانید آن را تعویض یا مرجوع نمایید بدون اینکه هزینه ی اضافی نیز پرداخت کنید. همچنین اگر هرگونه مشکل یا ابهامی برای شما پیش آمد می توانید از مشاورین یدک یار راهنمایی بگیرید این مشاورین در تمام ساعات به صورت رایگان آماده ی خدمت رسانی به شما هستند. تمامی قطعات خریداری شده ی شما در سریع ترین زمان بدستتان می رسد به این صورت که در تهران حداکثر 3 ساعت و در سایر شهر ها  24 تا 48 ساعت ارسال می شود.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره شمع پژو 405 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی