لیست قیمت قطعات ایساکو

ایساکو

لیست قطعات خودرو

کد محصول: 2614908
تخفیف
قطعه اورجینال
سرسیلندر سمند LX ایساکو
کد محصول: 8901261
تخفیف
قطعه اورجینال
سرسیلندر پژو 405 ایساکو
کد محصول: 7909122
تخفیف
قطعه اورجینال
استارت پژو 405 ایساکو
کد محصول: 9509797
کد محصول: 9871331
کد محصول: 6519019
کد محصول: 5001165
کد محصول: 1779573
کد محصول: 6244500
کد محصول: 4079467
کد محصول: 2819355
کد محصول: 4141995
تخفیف
قطعه اورجینال
کمک فنر دنا جلو چپ ایساکو - ایران
کد محصول: 3973480
کد محصول: 1017853
کد محصول: 2589118
کد محصول: 4428353
کد محصول: 9652097
کد محصول: 7323303

محصولات یافت شده: 1483

ایساکو

ایساکو در سال 1356 با هدف تهیه و توزیع قطعات لوازم یدکی ایران خودرو در شهر تهران تاسیس شد. در شرح وظایف این شرکت خرید، فروش، صادرات و واردات انواع ماشین های سواری و سنگین، خرید و فروش قطعات یدکی انواع خودروها و هر معامله سودآور مجاز قانونی وجود دارد. بیش از 99 درصد سهام ایساکو برای شرکت ایران خودرو بوده که به زبان دیگر میتوان گفت انحصار تامین و فروش لوازم یدکی خودروهای این کمپانی در اختیار ایساکو قرار گرفته است.

قیمت قطعات ایساکو

از آنجایی که برند ایساکو به عنوان برند اصلی لوازم یدکی خودرو های تولید ایرانخودرو شناخته میشود بدهی است کهقیمت قطعات ایساکودر مقایسه با اکثر برند های عرضه شده در بازار کمی بیشتر باشد. از طرفی باید به این مهم توجه داشت کهقطعات ایساکوتوسط این شرکت تولید نمیشود بلکه ایساکو سفارش تولید قطعات را به کمپانی های سازنده میدهد تا قطعات تولید شده توسط آنها را پس از تایید کیفی در بسته بندی های خود و با برند ایساکو به بازار عرضه کند. نکته جالب توجه این است که پس از بررسی قیمت قطعه با برند تولید کننده اصلی و ایساکو، متوجه میشوید قیمت ایساکو آن به میزان قابل توجهی بیشتر از تولید کننده اصلی است. به عبارت دیگر شما هزینه اضافه تری برای تایید کیفی و برند ایساکو پرداخت میکنید.
به علت تولید "لوازم یدکی ایساکو" در شرکت های مختلف باید به این نکته توجه کرد که این امکان وجود دارد که یک محصول که در بسته بندی های این برند قرار دارد در دو شرکت مجزا با کیفیت های متفاوت در خط تولید قرار بگیرد و طبعا با قیمت های مختلف متناسب با کیفیتشان، در بازار ارائه شوند. لذا مشاهده تعدد قیمت قطعات ایساکو بسیار طبیعی بوده و از متفاوت بودن تولید کننده اصلی نشات میگیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از کیفیت قطعات ایساکو با متخصصین ما در ارتباط باشید. شما در این بخش میتوانیدلیست قیمت قطعات ایساکورا به تفکیک خودرو مشاهده کنید. همچنین امکانخرید لوازم یدکی ایساکونیز در این بخش برای شما فراهم شده است.

اصالت قطعات ایساکو

ایساکو برای اینکه وجه تمایزی بین محصولات مورد تایید خود و محصولات مشابه در بازار ایجاد کند در سال های اخیر اقدام به تولید یک هولوگرام سه بعدی و نصب آن بر روی محصولاتش نموده که این نشان، اصالت کالاها را تایید میکند. نکته مهم اینجاست که این نشان به دلیل سه بعدی بودن، امکان کپی برداری را به حداقل ممکن میرساند. البته میزان کیفیت چاپ این هولوگرام هم میتواند یکی از راه های پی بردن به اصالت کالا باشد. چاپ هولوگرام سه بعدی ایساکو به گونه ای است که به سرعت با اولین نگاه، کیفیت بالای آن قابل تشخیص است. پس باید در انتخاب خود دقت کنید و از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر، محصولات مورد نیازتان را خریداری کنید.
در بازار امروز قطعات ایساکو نیز ممکن است قطعه ای به عنوان قطعه ی اورجینال و در بسته بندی های مشابه ایساکو به شما عرضه شود در صورتی که قطعات اصلی نبوده و کیفیت لازم را ندارد. برای جلو گیری از این مشکل همه گیر، دانستن چند نکته درباره تفاوت های میان قطعات اصلی و تقلبی ایساکو ممکن است به خرید مطمئن تر و بهتر ما کمک نماید. برای حل این موضوع مجموعه ی یدک یار مقاله ای تحت عنوان تشخیص قطعات اصلی ایساکو برای شما فراهم نموده تا بتوانید به راحتی قطعات اصلی ایساکو را از محصولات تقلبی تشخیص دهید.

ضمانت اصالت قطعات ایساکو در یدک یار

یدک یار بصورت متمرکز بخشی تخصصی برای فروش آنلاین قطعات ایساکو طعبیه نموده است. از آنجایی که در این بخش شما تنها شاهد قطعات اصلی ایساکو هستید و از طرفی ضمانت اصالت قطعه نیز به شما ارائه میشود، این بخش را میتوانید با عنوان فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ایساکو نیز بشناسید.
با توجه به این نکته که قطعات تقلبی ایساکو در بازار به وفور یافت میشود، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی یدک یار برای برند ایساکو خدمتی را با عنوان ضمانت اصالت قطعات ایساکو به شما عزیزان ارائه میدهد. این ضمانت به این معناست که شما با خرید لوازم یدکی ایساکو در صورتی که به هر دلیل در مورد اصالت آن اطمینان نداشتید، میتوانید بدون هیچ هزینه اضافه قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید.

لوازم یدکی ایساکو، قطعات اصلی ایران خودرو

روند کاری شرکت ایساکو بسیار شبیه به برند های رقیب ایرانی خود است. شرکت ایساکو خودش تولید کننده قطعات لوازم یدکی ماشین های ایران خودرو نیست بلکه یک تامین کننده است. به این معنا که ایساکو تولید قطعات خود را به شرکت های کوچک دیگر واگذار کرده و پس از تولید، قطعات را به مراکز معتبر خود برده تا آنها تایید کیفی، بسته بندی و لیبل مخصوص ایساکو به رویشان نصب گردد. نکته جالب اینجاست که ایساکو حتی بعضی از محصولات خود را با نام خود وارد بازار نمیکند بلکه با نام شرکت هایی که قطعات خط تولید همان خودرو را تامیین میکنند به بازار ارائه میکند.

در بین تولید کنندگان یا به عبارت بهتر توزیع کنندگان لوازم یدکی خودروها شرکت ایساکو گام های بلندی را برای ارائه خدمات بهتر به متقاضیان خود برداشته که در صدد این است که تا سال 1400 خط مشی های جدید خود را دنبال و به کیفیت کار خود را بیفزاید. البته در سال های اخیر هم با تلاش تمام اعضای این مجموعه تغییر رفتارهای خوبی در ارائه خدمات پس از فروش ایساکو حاصل شده که پاسخگویی و راهنمایی متخصصان این مجموعه یکی از موارد مهم این تغییرات است.

شرکت ایران خودرو با کمک شرکای خود نظیر:

1. گروه صنعتی ایران خودرو

2. شرکت امداد خودرو

3. شرکت ایساکو کیش

4.شرکت کارت ایران خودرو

5.شرکت بازرگانی و خدمات همگام خودرو

توانسته موفقیت های چشمگیری را در سال های گذشته کسب کند پس باید این موفقیت ها را حاصل کارگروهی منظم و با برنامه دانست که متاسفانه در کشور ما کمتر دیده میشود. به امید موفقیت تمامی شرکت و برند های ایرانی در داخل و خارج از کشور.  

 

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی