خرید کمک فنر 405

دسته های مرتبط

کمک فنر جلو 405

کمک فنر عقب 405

کمک فنر سایر 405

"کمک فنر 405" یکی از مهم ترین بخش های سیستم تعلیق در این خودرو به حساب می آید که به اتفاق مدل های مختلفی نیز دارد. کار کمک فنر در خودرو نرم تر کردن ماشین در هنگام ورود به دست انداز ها، پیچ ها و سایر موارد است که باعث می شود ضربه ی ناشی از این اتفاق ها به صورت کامل به خودرو وارد نشود و استهلاک مازادی به بدنه ی خودرو تحمیل ننماید. در این بخش از یدک یار قصد داریم تا شما را با انواع کمک فنر پژو 405 آشنا نموده و به شما در خرید کمک فنر ماشین کمک نماییم.

بخش خرید کمک فنر پژو 405

یدک یار بعد از سال ها فعالیت در حوزه ی فروش لوازم یدکی خودرو، تصمیم به اختصاص بخش های مختلف فروشگاه خود به خودرو های مختلف کرد. این موضوع باعث شد که در وهله ی اول سرعت خرید و ارسال اجناس بیشتر شده و و شما بتوانید راحت تر خرید خود را انجام دهید. بنابراین یدک یار بخشی از کار خود را به خرید لوازم یدکی پژو 405 اختصاص داده است و خرید کمک فنر پژو 405 قدیم و جدید نیز زیر مجموعه ی همین موضوع قرار می گیرد.
بدیهی است که هر خودرویی دارای 4 کمک فنر است و خودرو 405 نیز از این قاعده مستثنی نیست. پس شما عزیزان می توانید کمک فنر جلو و عقب 405 و یا کمک فنر چپ و راست 405 را در این صفحه پیدا نموده و خرید نمایید. نکته ای که در این میان بسیار مهم است این بوده که خیلی ها به اشتباه تصور می کنند که کمک فنر پژو 405 glx و کمک فنر پژو 405 slx با یکدیگر متفاوت است در صورتی که به دلیل شباهت اتاق های این دو خودرو به هم، کمک فنر های این دو هم یکی است و نیازی به گشتن دنبال کمک فنر های مخصوص مدل خودرو ی خود نخواهید داشت.
اما نکته ای که این میان وجود دارد، انواع مختلف کمک فنر است که بر روی پژو 405 نصب می شوند. در کل می توان گفت که 3 نوع کمک فنر در خودرو ها وجود دارند که به گازی، روغنی و گازی-روغنی تقسیم می شود که به صورت کامل در مقاله ی انواع کمک فنر توضیح داده شده است. اما باید گفت که کمک فنر های روغنی همان کمک فنر هایی است که کارخانه به صورت فابریک بر روی خودرو نصب می شود و برند ایساکو نیز برند اصلی و اورجینال آن به حساب می آید.
نوع دوم آن که کمک فنر گازی پژو 405 است؛ کمی از کمک فنر های معمولی گران تر بوده ولی با این حال نرمی خاصی به خودرو می بخشند و باعث رانندگی نرم تر می شوند. عموما افراد ماشین باز و کسانی که به تعلیق 405 خود اهمیت می دهند، به سراغ این نوع کمک فنر می روند. و نوع سوم آن کمک فنر گازی-روغنی 405 است که ترکیبی از این دو تا است.

قیمت کمک فنر پژو 405

می توان گفت که "قیمت کمک فنر 405" نسبت به بقیه ی کمک فنر های داخل بازار خرید و فروش لوازم یدکی، قیمت معقولی دارد و می توان آن را یک قیمت مناسب برای کمک فنر های موجود در بازار دانست. اما برند های مختلفی برای این قطعه در بازار موجود است و همین موضوع باعث می شود که با قیمت های متفاوتی در بازار و یا سایت های فروش لوازم یدکی خودرو مواجه شوید.

چرا یدک یار؟

وجود ضمانت اصالت کالا و توانایی مشاوره آنلاین در یدک یار، برای هر خریداری مناسب و باعث شده تا بتواند با خیال راحت و آسوده به خرید خود بپردازد. این ضمانت به این معناست که در صورت وجود هرگونه مشکل در کمک فنر 405 خریداری شده شما میتوانید بدون هیچ هزینه اضافه قطعه خریداری شده را مرجوع و یا تعویض نمایید.

همچنین ارسال سریع نیز موجب شده تا کالای خود را در تهران 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر ها تا 48 ساعت آینده دریافت نمایید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی