خرید غربیلک فرمان پژو 207

پژو 207 از سال 1389 در ایران تولید شد و تا کنون نیز تولید آن ادامه داشته است اما پژو 207 در این سال 1395 فیس لیفت شده است که باعث تغییراتی در چراغ ها، داشبورد، فرمان و ... شده است. "فرمان پژو 207" یکی از قطعات داخل اتاقی است که هم زمان با این فیس لیفت پژو 207 تغییراتی اساسی در آن ایجاد شد.

در زمان خرید فرمان 207 از یدک یار

این صفحه از فروشگاه لوازم یدکی یدک یار به "خرید فرمان پژو 207" اختصاص پیدا کرده است. همان طور که در بالا هم به آن اشاره کردیم، "فرمون پژو 207" در دو مدل مختلف عرضه شده. فرمان پژو 207 قدیم، دارای هیچ دکمه ای روی آن نبوده و به صورت ساده است و تنها تفاوتی که با فرمان 206 دارد، فرم آن است. همچنین ایربگی که بر روی آن نصب می شود با مدل جدید آن متفاوت است.
فرمان پژو 207 جدید با شکلی جدید تر و طراحی مدرن دارای 8 دکمه بر روی روی فرمان است. 2 دکمه مختص کنترل صدا و کنترل موج رادیو و سایر دکمه های روی فرمان 207 نیز برای تنظیم سیستم صوتی، کروز کنترل و ... است. میتوانید برای آشنایی بیشتر با تفاوت های 207 جدید و قدیم مقاهله مربوط به آن را در مجله یدک یار مطالعه کنید.
به این نکته نیز باید اشاره نمود که فرمان 207 جدید برای 207 قدیم نیز قابل نصب است ولی در حالت عادی دکمه ها و ایربگ ها بروی 207 های قدیمی کار نمیکند. هرچند مجموعه هایی هستند که با انجام تغییرات اساسی فرمان یا فرمون پژو 207 جدید را بروی مدل های فرانسوی و قدیمی آن نصب میکنند بصورتی که هم دکمه ها و هم ایربگ آن فعال و قابل استفاده است. با توجه به این تفاوت ها حتما در زمان خرید فرمان پژو 207 باید به برند آن و مدل ماشین خود دقت نمایید.
نکته بعدی که باید قبل از خرید فرمون 207 از آن مطلع باشید و به آن توجه ویژه داشته باشید این است، قطعه ای که در بین عموم به عنوان فرمان پژو 207 شناخته میشود در اصل "غربیلک فرمان پژو 207" است. غربیلک فرمان شامل ایربگ روی راننده نیست و در صورتی که نیاز به خرید این قطعه داشتید باید آن را بصورت جداگانه خریداری کنید.

بررسی قیمت فرمان پژو 207

قیمت های متغیری از این قطعه در بازار فروش لوازم یدکی 207 وجود دارند. "قیمت فرمان پژو 207" قبل از هر چیز به نوع آن بستگی دارد. طبیعتا قیمت فرمون 207 جدید با توجه به شکل، دکمه ها و بردی که در آن استفاده شده بیشتر از مدل های قدیمی است که تنها یک غربیلک خالی است. از طرفی با توجه به اینکه فرمان 207 تنوع برندی زیادی در بازار ندارد بدیهی است از نظر قیمتی کمی گرانتر باشد. با اینحال یدک یار تلاش دارد تا همواره بهترین قیمت غربیلک فرمان 207 را به شما ارائه دهد.

چرا از یدک یار فرمون 207 بخرم؟

مزیت هایی همراه با خرید فرمان 207 به شما ارائه میشود که شاید در فروشگاه های عادی آن را نداشته باشید. اولین مورد وجود ضمانت اصالت کالا است که چنانچه متوجه هر گونه ایراد در قطعه شدید و یا برند ارسالی، برند اورجینال نبود می توانید کالا را مرجوع نمایید.
نکته ی بعدی توانایی مشاوره آنلاین و ارسال سریع کالا است که به شما به خرید بهتر کمک خواهد نمود.
همچنین مجله ی یدک یار با قرار دادن توضیحاتی درباره بررسی 207 و راهنمای خرید غربیلک فرمان 207 به شما در امر خرید بسیار کمک خواهد نمود.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی