خرید تسمه تایم پژو 207

لیست بهترین قیمت تسمه تایم 207 و خرید به ضمانت اصالت یدک یار

دسته های مرتبط

"تسمه تایم پژو 207" عنوان مهم ترین تسمه این خودرو به حساب می آید. وظیفه تسمه تایم (Timing Beltزمان بندی باز و بسته شدن سوپاپ ها را با چرخاندن میل سوپاپ است. تسمه تایم 207 نیز از این قضیه مستثنی نبوده و تعمیر کاران و متخصصان به چک کردن و تعویض به موقع این قطعه را تاکیید می کنند. این قطعه بسیار حساس بوده و در صورت پاره شدن در آن ممکن است موتور به کلی قفل کرده و هزینه ی سنگینی را به شما تحمیل کند. تسمه تایم 207 یکی از مهم ترین قطعات مصرفی این خودرو است که هر 60 تا 70 هزار کیلومتر نیاز به تعویض دارد. بررسی منظم و دوره ای قبل از موعد تعویض این قطعه بسیار حائز اهمیت است. در این بخش بصورت تخصصی به "فروش تسمه تایم 207" پرداخته شده است. میتوانید این قطعه را در برند های مختلف به تفکیک بررسی نمایید.

خرید تسمه تایم پژو 207 در یدک یار

این صفحه به افرادی اختصاص داده شده که به دنبال "خرید تسمه تایم پژو 207" هستند. در این صفحه شما میتوانید برای قبل از خرید تسمه تایم 207، برند های مختلف موجود در بازار را بررسی و پس از مقایسه برند ها، کالای موردنظر خود را انتخاب کنید. همانطور که گفته شد این قطعه بسیار حساسی است و در صورتی که از محصول بی کیفیت استفاده کنید احتمال پاره شدن و آسیب دیدن موتور خودرو شما بسیار زیاد است. در لیست خرید تسمه تایم ماشین، تسمه تایم 207 در تمامی مدل های این خودرو تسمه ای با 134 دندانه است. گفتنی است در زمان خرید تسمه تایم 207 با برند های متنوعی روبرو خواهید شد که این قطعه را در کیفیت های مختلف عرضه میکنند. دقت داشته باشید که هر برند دارای مشخصات خاص خود است، شما می توانید با مشاوره درست، کالای خود را انتخاب کنید. انتخاب برند مناسب و با کیفیت این قطعه بسیار حائز اهمیت است.

شما میتوانید خودتان تسمه تایم 207 را بر روی خودرو نصب کنید، اما دقت داشته باشید که اگر تسمه تایم در جای درست خود قرار نگیرید و تنظیم نباشد میتواند آسیب های زیادی را به خودرو شما وارد کند. اگر تمایل دارید تا راجب تنطیم نبودن تسمه تایم بیشتر بدانید، می توانید مقاله علائم نامیزان بودن تسمه تایم را در وبلاگ یدک یار مزالعه کنید.

بررسی قیمت تسمه تایم 207

در بازار لوازم یدکی خودرو برند های مختلفی با کیفیت های مختلف و قیمت های متغیر را میتوانید مشاهده کنید. شما می توانید در این صفحه، ابتدا "قیمت تسمه تایم 207" را به تفکیک برند با یکدیگر مقایسه کنید و پس از بررسی انتخاب اقدام به خرید این قطعه نمایید. جنس و کیفیتی که تسمه تایم متناسب با آن ساخته می شود، باعث تغییر قیمت تسمه تایم پژو 207 خواهد شد بنابراین متفاوت بودن این قیمت ها با توجه به کیفیت و برند آن هاست. با توجه به دلیل حساس بودن این قطعه، اکیدن پیشنهاد میشود برند با کیفیت را خریداری کنید.
بدیهی است برند اصلی تسمه تایم 207 ایساکو و پژو سیتروئن است اما باید بدانید که تسمه داخل بسته بندی این برند ها را شرکت های دیگر تولید میکنند. قیمت تسمه تایم 207 در این برند ها به دلیل اینکه برند های اصلی هستند کمی بیشتر بوده و ممکن است در برخی موارد بتوانید محصولی با برند تولید کننده قطعه و با همان کیفیت را با قیمت مناسب تر در این صفحه پیدا کنید. همچنین باید گفت برخی شرکت ها با ارائه بیمه تا میزان مشخصی کارکرد قطعه خود را تضمین میکنند، بدیهی است قیمت تسمه تایم 207 به همراه بیمه آن کمی بیشتر از سایر برند ها باشد. در صورتی که اطلاعات کافی درباره برند های تسمه تایم 207 ندارید میتوانید از مشاوره رایگان یدک یار استفاده نمایید.

مزایا خرید این قطعه از فروشگاه یدک یار

فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار علاوه بر کار بر روی لوازم یدکی پژو 207، خدماتی را برای سهولت در خرید شما به ارمغان اورده است. ابتدا شما می توانید با شماره 02191305060 تماس گرفته و تمام سوالات خود را اعم از انواع تسمه تایم و برند های مختلف و... از همکاران ما بپرسید.

نکته ی بعدی ضمانت اصالت کالا است که بعد از این که کالا را تحویل گرفتید، و متوجه ایراد و یا اشتباهی در آن شدید، میتوانید بدون هیچ هزینه ای کالا را مرجوع و یا تعویض نمایید.

برای شما عزیزان مقاله ای تحت عنوان بررسی پژو 207 برای شما در مجله یدک یار موجود است.

نمایش بیشتر

بهترین زمان تعویض تسمه تایم 207 چه موقع است؟

بهترین زمان تعویض تسمه تایم 207 هر 60 تا 70 هزار کیلومتر است.


تسمه تایم 207 چند دندانه است؟

تسمه تایم 207، تسمه 134 دندانه است.


نظر خود را درباره خرید تسمه تایم پژو 207 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی