خرید لنت ترمز 206

قیمت لنت جلو و عقب 206 به تفکیک مدل و خرید با ضمانت یدک یار

لنت جلو 206

لنت عقب 206

"لنت 206" (Brake Pad) بخش کلیدی ترمز ماشین شماست زیرا این لنت ها اجزایی هستند که با دیسک های چرخ تماس برقرار می کنند و فشار اصطکاک را وارد می کنند که در نهایت این اصطکاک ایجاد شده، چرخ ها را کُند و متوقف می کند تا خودرو به طور کامل بایستد. لنت پژو 206 یکی از اصلی ترین قطعات مصرفی این خودرو است و تعویض به موقع آن از آسیب رسیدن به دیسک چرخ جلوگیری می کند. این بخش بصورت تخصصی به منظور "فروش لنت جلو و عقب پژو 206" طراحی شده است. شما میتوانید لنت ترمز مناسب برای تمامی مدل های 206 را به تفکیک در این صفحه به همراه قیمت و برند مشاهده و پس از بررسی قطعه مدنظر خود را خریداری نمایید. برای کسب اطلاع بیشتر در مورد لنت ترمز می توانید به مقاله همه چیز درباره لنت ترمز در بلاگ یدک یار هم مراجعه  کنید.

بررسی زمان تعویض لنت ترمز 206

عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند بر روی طول عمر و زمان تعویض لنت ترمز پژو 206 تاثیر بگذارد؛ اگر شما سبک رانندگی پرشتاب دارید و ترمزهای سریع و محکم می گیرید و یا اینکه دائماً در ترافیک های شهری گرفتار می شوید که احتیاج به ترمز گیری های مداوم دارید، قاعدتاً لنت 206 شما زودتر تمام می شود تا افرادی که اکثراً در جاده ها یا مسیرهای بدون ترافیک رانندگی می کنند. مورد مهم دیگری که می تواند در دوام لنت 206 تاثیرگذار باشد، جنس و کیفیت لنت می باشد. هرچه لنت کیفیت بالاتری داشته باشد، طول عمر آن بالاتر می رود و ترمز عملکرد بهتری را هم خواهد داشت.
بصورت کلی باید گفت در شرایط استاندارد لنت جلو 206 هر 20 تا 30 هزار کیلومتر و لنت عقب 206 هر 50 تا 80 هزار کیلومتر باید تعویض گردد. گفتنی است مصرف لنت جلو در نسخه های اتوماتیک 206 بیشتر است.

بخش اختصاصی خرید لنت 206

مجموعه یدک یار این صفحه را برای عزیزانی تدارک دیده که قصد "خرید لنت 206" را دارند، شما در این صفحه می توانید انواع لنت ترمز جلو و عقب 206 را ملاحظه کنید و پس از بررسی، مقایسه و مطالعه اطلاعات محصول، خرید مناسب نیازتان را انجام دهید. با توجه به اهمیت کیفیت لنت ترمز و دوام آنها، ما انواع برندهای لنت ترمز پژو 206 را در این صفحه گنجانده ایم تا دست شما را برای انتخاب باز بگذاریم. برندهای مطرح لنت 206 شامل برند ایساکو، امکو، تکستار، دینا پارت، فریکسا و… می باشد که در ادامه به مواردی که در زمان خرید لنت 206 باید به آن توجه ویژه داشته باشید اشاره خواهیم کرد.
خودروی پژو 206 دارای تیپ های مختلفی است که همین موضوع باعث سردرگمی افراد برای خرید لنت ترمز پژو 206 شده است. در زمان خرید لنت این خودرو باید به تیپ و سال آن دقت داشته باشید چرا که در نسخه های مختل 206 از لنت ترمز های متفاوتی استفاده شده است.
در زمان خرید لنت 206 تیپ 5 و تیپ 6 و صندوقدار V8 و V9 تولید شده تا سال 1393 دقت داشته باشید که، لنت‌های ترمز یکی هستند و فرقی باهم ندارند. لنت جلو در این مدل ها تیپ 5 هستند و لنت عقب آنها نیز دیسکی.
همینطور باید گفت لنت پژو 206 تیپ 2 و تیپ 3 تولید شده تا 1393 نیز لنت‌های یکسانی دارند و لنت جلو آنها تیپ 2 و لنت عقب آنها کاسه ایست.
اما نکته مهم این است که در زمان خرید لنت برای 206 مدل 1393 به بعد باید کمی دقت داشته باشید، هرچند لنت جلو و عقب 206 تیپ 2 این مدل ها همان لنت ترمز تیپ 2 است اما لنت ترمز جلو پژو 206 تیپ 5 و صندوقدار V8 مدل 1393 به بعد لنت ترمز رانایی است لذا حتماً قبل از خرید، از مدل دقیق ماشین لنت مناسب آن اطمینان حاصل کنید.
از طرفی هنگام خرید لنت عقب 206 تیپ 5 در این مدل ها دقت داشته باشید که سیستم ترمز عقب خودرو شما دیسکی یا کاسه ایست، چرا که لنت مناسب هر کدام متفاوت بوده و باید قطعه درست را خریداری نمایید. شما مشتریان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر هنگام خرید لنت 206 با کارشناسان ما در یدک یار با شماره 02135000424 تماس حاصل فرمایید تا شما را بصورت رایگان راهنمایی کنند.

بررسی قیمت لنت 206

"قیمت لنت 206" مستقیما به برند و کیفیت این قطعه مرتبط است. از طرفی با توجه به گستردگی و تنوع زیاد برند این قطعه در بازار لوازم یدکی 206، شما به راحتی میتوانید این قطعه را در رنج قیمتی متفاوت و در کیفیت های مختلف خریداری نمایید. در این بخش قیمت لنت جلو و عقب 206 در تیپ های مختلف به تفکیک برند به شما نمایش داده شده است تا پس از بررسی بتوانید بهترین محصول را انتخاب و خریداری نمایید. بدیهی است قیمت لنت ترمز 206 تیپ 5 بیشتر از تیپ 2 است و همینطور باید گفت قیمت لنت ترمز رانایی که برای 206 های تیپ 5 مدل بالایی استفاده میشود از قیمت لنت 206 تیپ 5 قدیمی بیشتر است.

مزایای خرید از یدک یار

یدک یار بستری را فراهم آورده تا شما مشتریان عزیز بتوانید بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب را داشته باشید. ما با ارائه مناسب ترین قیمت لنت ترمز 206، انواع این قطعه و برندهای مختلف، سعی بر این داریم که دست شما را برای خرید لنت ترمز این خودرو باز بگذاریم. همچنین تضمین سلامت فیزیکی کالا و ضمانت اصل بودن کالا، از اولویت های یدک یار است که باعث شده اگر با هرگونه مشکلی در کالای دریافتی مواجه شدید، بتوانید فوراً آن را مرجوع یا تعویض نمایید. ارسال سریع کالا از جمله مواردی است که برای خریداران مهم می باشد؛ شما می توانید پس از ثبت سفارش، لنت 206 را در تهران در بازه‌ی زمانی 1 الی 3 ساعته و در سایر شهرها 1 الی 3 روزه دریافت کنید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی