لوازم یدکی پژو 206

قیمت لوازم یدکی تمامی تیپ های 206 و خرید به ضمانت اصالت یدک یار

برای خرید لوازم یدکی پژو 206 باید قبل از هر چیز آشناییتی کلی با این خودرو داشته باشید. تیپ هایی از این خودرو که در بازار عرضه شده اند به شرح زیر اند و شما میتوانید در این صفحه تمامی "لوازم یدکی پژو 206" برای تمامی تیپ های آن را به راحتی پیدا کنید.
206 (peugeot 206) در ایران در 6 تیپ مختلف عرضه شده که هر کدام از لحاظ آپشن و مشخصات فنی با دیگری تفاوت دارند. از تیپ 1 گرفته تا تیپ 6 هر کدام یک سری ویژگی های خاص دارند که در ادامه به آنها پرداخته ایم. بعد از 5 سال نیز 206 صندوقدار و یا 206 SD به بازار رو نمایی شد که تنها تفاوت آن وجود صندوق آن بود. این خودرو نیز در 8 تیپ متفاوت به بازار عرضه شد که به تیپ های v1، v2، v6، v8، v9، v10، v19، v20 تقسیم می شود. برای اطلاعات بیشتر نیز می توانید مقاله ی بررسی پژو 206 را مطالعه نمایید.

در زمان خرید لوازمی یدکی پژو 206 باید به چه مواردی دقت داشت؟

همان طور که گفته شد تیپ های مختلف 206 با یکدیگر تفاوت های فنی دارند از طرفی در سال های مختلف نیز از قطعات متفاوتی بروی این خودرو استفاده شده است، بنابراین باید در زمان "خرید لوازم یدکی 206" به تیپ خودرو دقت ویژه ای نمود. این تفاوت ها در قطعات بخش های موتوری، برقی، گیربکس و آپشن است.
با توجه به اینکه 206 هاچ بک در 6 تیپ مختلف عرضه شده اند باید بدانید که بر روی این خودرو ها 3 موتور مجزا قرار گرفته. موتور اول 1100 سی سی است که فقط بر روی 206 تیپ 1 نصب شده است. موتور دوم 1400 سی سی است که برای تیپ 2 و تیپ 3 استفاده می شود و در اخر 1600 سی سی که برای تیپ 4، تیپ 5 و 6 است. در 206 صندوقدار یا 206 SD نیز تفاوت هایی بین مدل ها وجود دارد. به عنوان مثال تیپ v2، v10 دو گانه سوز هستند و تیپ v6 از موتور tu3 یا همان موتور 206 تیپ 2 و تیپ های v9 و v8 نیز از موتور tu5 یا همان موتور 206 تیپ 5 استفاده می کند. لذا باید گفت قطعات موتوری پژو 206 در مدل هایی که با یک موتور عرضه شده اند کاملا یکی است که در زمان خرید قطعات پژو 206 باید به آن دقت داشته باشید. از طرفی در مدل های دوگانه سوز 206 قطعات سیستم سوخت رسانی کاملا متفاوت با سایر مدل هاست.
از بعد ظاهری باید گفت بیشتر قطعات بدنه پژو 206 در تمامی مدل ها یکی هستند و تنها در بخش عقب در نسخه های صندوقدار با هاچ بک شاهد تفاوت برخی قطعات بدنه هستیم.
از نظر قطعات گیربکسی باید گفت که لوازم یدکی 206 تیپ 5 با صندوقدار V8، تیپ 2 با صندوقدار V6 و تیپ 6 با صندوقدار V9 که همان تیپ اتوماتیک این خودرو اند یکی است.
گفتنی است لوازم یدکی آپشنال 206 مثل آینه بغل، سیستم تهویه، شیشه بالابر های عقب و ... نیز در تیپ های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال در این قطعات پژو 206 تیپ 2 با تیپ 4 و صندوقدار v6 یکی بوده و قطعات 206 تیپ 5، 6، 3، صندوقدار v8 و v9 نیز بایکدیگر یکی هستند.
نکته بسیار بسیار مهمی که در زمان خرید لوازم یدکی پژو 206 باید به آن توجه ویژه داشته باشید سال خودرو است، چرا که در سال های مختلف برخی قطعات مثل، دیسک و صفحه، لنت و ... با تیپ های مشابه خود در سال های دیگر متفاوت است. در این صفحه بصورت تخصصی به فروش لوازم پژو 206 پرداخته شده و شما میتوانید تمامی قطعات این خودرو را برای تمامی تیپ های آن به راحتی در این بخش مشاهده کنید. با مشخص کردن دقیق تیپ خودرو میتوانید محصولات مناسب ماشین خود را فیلتر کنید تا انتخابی دقیق تر و سریع تر داشته باشید. در صورتی که اطلاعات کافی از این موارد ندارید میتوانید از همکاران ما در بخش "فروش لوازم یدکی 206" مشاوره رایگان دریافت کنید.

برند اصلی قطعات 206 چیست؟

اصلی ترین و معتبر ترین برندی که در حال حاضر کار توزیع قطعات خودرو های تولید ایران خودرو را به عهده دارد؛ برند ایساکو است که لوازم یدکی پژو 206 را شامل میشود. این شرکت با تأیید کیفی قطعات سایر شرکت های سازنده، کالای آنها را در بسته بندی یا لیبل خود به فروش می رساند. البته گفتنی است که برند های باکیفیت زیادی در بازار برای "قطعات پژو 206" یافت میشود که در برخی موارد کیفیت آنها حتی از محصولات ایساکو نیز بالاتر است. از طرفی باید گفت در کنار قطعات ایساکو، هنوز برای برخی از لوازم یدکی مصرفی پژو 206 میتوان قطعه با برند پژو - سیتروئن فرانسه نیز پیدا کرد.

بررسی قیمت لوازم یدکی پژو 206

"قیمت لوازم یدکی پژو 206" نسبت خودرو های هاچ بک بازار روز کمی پایین تر است زیرا فراوانی قطعه در بازار باعث کاهش قیمت آن می شود اما اگر بخواهیم با سایر خودرو های داخلی بررسی کنیم باید گفت که قیمت قطعات 206 تفاوت قابل توجهی دارد. بصورت کلی هزینه نگهداری این خودرو در مقایسه با سایر خودرو های ایرانی کمی بیشتر است و قیمت قطعات آن در رنج متوسط رو به بالا قرار میگیرد. البته ناگفته نماند که به دلیل فراوانی زیاد قطعات 206، تنوع برند شما انتخاب های زیادی برای هر قطعه دارید لذا بدیهی است که قیمت لوازم یدکی پژو 206 تا حد زیادی به کیفیت و برند محصولی برمیگردد که شما برای خرید انتخاب می کیند. شما میتوانید قطعات ارزان قیمت با کیفتیت پایین یا لوازم با کیفیت و گرانتر را خریداری کنید. در این صفحه با انتخاب هر قطعه این ماشین میتوانید به تفکیک برند، قیمت هر قطعه یدکی این خودرو را مشاهده نمایید. 

چرا قطعات پژو 206 را از یدک یار بخرم؟

با توجه به نکاتی در بالا گفتیم، وجود یک مشاور خبره در زمینه ی خرید لوازم یدکی 206 حتما الزامی است. یدک یار برای شما این مشکل را رفع نموده و شما می توانید قبل از خرید به مشاورین ما تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید.

نکته ی بعدی ضمانت اصالت است که به شما اطمینان بهتر و بیشتری در هنگام خرید لوازم یدکی می دهد. به این معنی که اگر بعد از تحویل متوجه هر گونه ایراد و اشتباه در آن شدید؛ و یا مکانیک شما این کالا را تایید ننمود؛ می توانید پمپ بنزین را مرجوع و یا تعویض نمایید و هیچ هزینه ای نیز متقبل نشوید.

نمایش بیشتر

برند لوازم یدکی اصلی 206 چیست؟

لوازم یدکی اصلی 206 با برند های ایساکو، پژو - سیتروئن عرضه میشود. گفتنی است برخی قطعات اصلی 206 مثل چراغ، کوئل و ... با برند هایی مثل کروز، والئو، مدرن و ... عرضه میشوند.


لوازم یدکی با کیفیت 206 را از کجا بخیریم؟

یدک یار بهترین برند های لوازم یدکی 206 را در این بخش به شما عرضه میکند. ضمانت اصالت لوازم یدکی 206 به روی فاکتور یدک یار درج شده و در صورت مغایرت برند امکان مرجوعی کالا برای شما فراهم گشته.


نظر خود را درباره لوازم یدکی پژو 206 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی