پژو 206

خودرو ی پژو 206 در اوایل ده 1990 میلادی به بازار های جهانی عرضه شد. این خودرو در ابتدای ورود آن به ایران نیز بسیار طرفدار داشته و ماشینی زیبا و پر طرفدار به حساب می آمد. همچنین بعد از مدتی کارخانه ی ایران خودرو امتیاز این خودرو را دریافت نمود و شروع به تولید آن در ایران کرد. این خودرو در 6 تیپ مختلف عرضه شده اما فقط در حال حاضر دو تیپ 2 و 5 در بازار خرید و فروش می شود و سایر تیپ ها خیلی در بازار های خرید و فروش به چشم نمیخورند. نا گفته نماند که بعد از مدتی خود شرکت ایران خودرو طرح جدیدی از 206 به عنوان 206 صندوقدار یا SDارائه کرد که از لحاظ فنی و و ظاهری نیز تفاوت چندانی با مدل هاچ بک ندارد. در ادامه به بررسی "لوازم یدکی 206" خواهیم پرداخت.

لوازم یدکی 206 تیپ 2 همانند بقیه ی 206 ها است اما در بعضی از قطعات مانند لنت و ... ممکن است متفاوت باشد.

لوازم یدکی 206 تیپ 3 همانند تیپ 2 می باشد اما با تغیرات جزئی

لوازم یدکی 206 تیپ 5 در قطعات بیشتری با تیپ 3 و 2 متفاوت است که قبل از خرید حتما باید چک شود.

لوازم یدکی 206 تیپ 6 نیز با توجه به اتومات بودن گیربکس در بسیاری قطعات متفاوت است

برند اصلی لوازم یدکی 206 چیست؟

با توجه به این که این خودرو در ابتدای ورود به ایران یک خودرو فرانسوی به حساب می آمد، بنابراین لوازم یدکی فرانسوی 206 این خودرو همراه با خودش با برند پژو سیتروئن به ایران وارد می شد. اما بعد از اینکه امتیاز این خودرو به ایران واگذار شد، دیگر قطعات فرانسوی این خودرو رو به اتمام رفت و برند ایساکو شروع به تولید و پخش "لوازم یدکی پژو 206" کرد. هم اکنون نیز برای "خرید لوازم یدکی 206" برند ایساکو به عنوام برند اصلی شناخته و عرضه می شود. البته نکته ی مهم در اینجا، این است که در دهه ی اخیر این شرکت کار تولید را کنار گذاشته و صرفا قطعات 206 تولید شده توسط سایر تولید کننده ها را به تأیید کیفی رسانده و به بازار "فروش لوازم یدکی 206" عرضه می کند.

خرید لوازم یدکی 206

این خودرو در ظاهر یکی از زیبا ترین خودرو های ساخت داخل به حساب می آید و با توجه به این که نسبت به باقی خودرو ها قیمت مناسب دارد، بنابراین به خودرو ی جوان پسندی معروف است. اما نکته ای که باید گفت این است که این خودرو دارای استهلاک نسبتا بالا تر از بقیه خودرو های داخلی است و همچنین ممکن است بعضاً "قیمت لوازم یدکی 206" از بعضی خودرو های ساخت داخل بالا تر باشد.

ضمانت اصالت لوازم یدکی 206

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. در این روز ها متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را با برچسب های به ظاهر اصلی و در بسته بندی های ظاهراً اورجینال به شما عرضه می کنند. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید. این مهم در فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار باعث اطمینان خاطر همه ی خریداران شده و می توانند با خیالی آسوده تر و راحت تر به خرید خود بپردازند.

ارسال لوازم یدکی 206

یکی از بزرگترین مشکلات خرید آنلاین، مدت زمان ارسال قطعات و محصول خریداری شده است. اما این مشکل در فروشگاه آنلاین یدک یار به راحتی حل شده. بدین ترتیب که بعد از سفارش قطعه ی مورد نظر، چه به صورت آنلاین و چه به صورت تلفنی، چنانچه در تهران سکونت می کنید 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر های کشورمان 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید.

مشاوره رایگان خرید قطعات با کیفیت پژو 206

شما می توانید برای ارزیابی لیست قطعات پژو 206 به شماره 02191305060 تماس گرفته و به صورت کاملا رایگان از همکاران ما تمامی سوالات خود را در این رابطه بپرسید. این امر باعث شده تا شما دقیقا بدانید که قصد خرید دقیقا چه قطعه ای را دارید.

نمایش بیشتر