دینام پژو 206

قیمت دینام 206 تیپ 2 و تیپ 5 و ... برای خرید از یدک یار

"دینام 206" نیز یکی دیگر از قطعات برقی در خودرو است که وظیفه ی آن تبدیل انرژی حرکتی به انرژی الکتریکی است. دینام در ماشین (Vehicle Alternator) با کمک تسمه دینام، نیرو را از حرکت موتور پژو 206 را دریافت کرده و آن را به نیروی الکتریکی تبدیل کرده و به سمت باتری ماشین میفرستد و آن را مدام شارژ می نماید. این موضوع باعث شده تا شارژ باتری خودرو خالی نشده و شما همواره باتری ماشین بصورت کامل شارژ باقی بماند. حال اگر این قطعه خراب شود چراغ استپ و باتری روشن میشود، مگر اینکه بعد از گاز دادن این چراغ ها خاموش شود. برای درک بهتر میتوانید به مقاله علت روشن شدن چراغ استپ و باتری مراجعه کنید.

در زمان خرید دینام 206 به چه مواردی دقت داشته باشیم؟

هنگامی که نیاز به "خرید دینام 206" داشتید باید توجه کنید که این خودرو با موتور های مختلف در تیپ های متفاوت در بازار عرضه شده اند اما در تمامی مدل های دینام پژو 206 یکی بوده و در تیپ های مختلف تفاوتی با یکدیگر ندارند به جز تیپ 1. لذا در زمان خرید این قطعه نباید زیاد نگران تفاوت مدل دینام باشید بلکه بیشتر باید به سلامت دینام و نو بودن آن دقت داشته باشید. با توجه به اینکه دینام خودرو قطعه ای برقی است لذا بسیاری از فروشگاه پس از "فروش دینام 206" ضمانتی برگشت به شما ارائه نمیدهند و در صورتی که قطعه استوک، تعمیری و یا حتی نو اما خراب باشد برای مرجوع یا تعویض آن مشکل خواهید داشت. به همین دلیل در زمان خرید دینام 206 باید به سلامت قطعه دریافتی دقتی دو چندان داشته باشید و حتما از فروشگاه های معتبر خریداری کنید تا در صورتی وجود هر مشکل بتوانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید. یدک یار ضمانت اصالت، سلامت، نو بودن دینام 206 را در زمان خرید به شما عرضه می دارد، لذا در صورتی که هر مشکلی برای قطعه پیش آید میتوانید به راحتی این قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این قطعه می توانید مقاله ی دینام چیست؟ و بررسی 206 مطالعه نمایید.

بخش تخصصی خرید دینام پژو 206 در یدک یار

یدک یار به دلیل گسترده بودن قطعات پژو 206، تصمیم گرفته تا برای هر قطعه از این خودرو بخشی اختصاصی تعرف کند. این بخش، صفحه اختصاصی خرید دینام پژو 206 است که میتوانید این قطعه را به تفکیک برند به همراه قیمت مشاهده کنید و پس از بررسی و مقایسه اقدام به ثبت سفارش و خرید دینام 206 نمایید.
همه امروزه می دانند که برند اصلی لوازم یدکی 206، ایساکو است و به عنوان توزیع کننده ی اصلی برای قطعات این خودرو به حساب می آید ولی این به این معنا نمی باشد که برند های دیگر اصلی نبوده و به کار نمی آید. به همین دلیل شما می توانید ابتدا به مشاورین یدک یار تماس گرفته و از همکاران ما درباره خرید دینام 206 پرس و جو نمایید.

بررسی قیمت دینام 206

بصورت کلی باید گفت "قیمت دینام 206" مثل دینام سایر خودرو ها قیمت قابل توجهی دارد. در کل دینام در تمامی خودرو ها قطعه ایست که قیمت بالایی داشته از طرفی پژو 206 از جمله خودرو هایی به شمار میرود که قیمت قطعات بالایی نسبت به خودور های هم رنج خود دارد. لذا پس از دیدن قیمت دینام 206 باید گفت که این قطعه جزو لوازم گران قیمت این خودرو به شمار میرود. با اینحال یدک یار تلاش دارد تا بهترین قیمت دینام پژو 206 را در این صفحه به شما عرضه دارد تا بتوانید محصول مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید

چرا دینام 206 را از یدک یار بخریم؟

خرید دینام 206 از مجموعه ی یدک یار یک سری مزیت هایی نسبت به فروشگاه های دیگر دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. اولین خدمتی که به شما ارائه می شود، راهنمایی آنلاین است. شما می توانید برای استعلام موجودی و با همکاران ما به شماره 02191305060 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به صورت رایگان دریافت کنید.
همچنین بر روی تمامی لوازم قطعات خودرو و باقی خودرو ها ضمانت اصالت کالا قرار گرفته است که بدین معنی که هنگام دریافت هر گونه کالایی از مجموعه ی یدک یار، در صورت وجود هر گونه خرابی و یا ایراد و همچنین مغایرت برند سفارشی و دریافتی، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید.
ارسال سریع در تهران که 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر ها نیز 24 تا 48 ساعته صورت میگیرد که نسبت به باقی فروشگاه های آنلاین زمان مناسب تری است.

نمایش بیشتر

علت شارژ نکردن دینام 206 چیست؟

معمولا علت شارژ نکردن دینام 206 به دلیل فرسوده شدن قطعاتی مثل آفتامات، ذغال، بالشتک و ... است که قابل تعمیر بوده و با سرویس کردن دینام 206 مشکل حل خواهد شد. اما اگر دلیل شارژ نکردن دینام 206 سوختن دینام باشد شما ناچار به تعویض آن هستید.


آیا دینام 206 تیپ 2 و تیپ 5 با یکدیگر متفاوت اند؟

خیر، دینام پژو 206 در تیپ های 2، 3، 4، 5، 6 و تمامی نسخه های صندوقدار با هم یکی هستند.


نظر خود را درباره دینام پژو 206 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی