خرید و قیمت کاتالیزور پژو 206 - یدک یار | یدک یار

خرید و قیمت کاتالیزور پژو 206 - یدک یار

باید گفت "کاتالیزور پژو 206" مهم ترین قطعه برای کاهش آلایندگی بشمار رفته و وجود آن برای دریافت معاینه فنی الزامیست. با اینکه "کاتالیزور 206مثل سایر قطعات مصرفی این خودرو بصورت مداوم و در دوره های چند ماهه نیاز به تعویض ندارد، اما با این حال به عنوان یک قطعه مصرفی شناخته میشود. کاتالیزور 206 زمانی نیاز به تعویض دارد که بصورت کامل پر شده باشد و عمل تجزیه آلاینده های موتور را به خوبی انجام ندهدعدم تعویض کاتالیزور 206 مانع تخلیه کامل دود حاصل از احتراق موتور شده و میتواند آسیب های جدی به موتور وارد کند.
در صورت تمایل به آشنایی با نحوه کارکرد دقیق این قطعه میتوانید مقاله کاتالیزور چیست؟ را مطالعه نمایید.

خرید کاتالیزور 206

پژو 206 در سالها و تیپ های مختلف تولید شده است. در زمان "خرید کاتالیزور 206باید از این موضوع اطلاع داشت که این قطعه در تمامی مدل های این خودرو یکی بوده و با یکدیگر تفاوتی ندارند. به عبارت دیگر، کاتالیزور 206 تیپ 5 هیچ تفاوتی با کاتالیزور 206 تیپ 2 نداشته و عینا از یک قطعه استفاده میکنند. بدیهی است که کاتالیزور 206 صندوقدار نیز مستثنا نیست. شما میتوانید در این بخش به راحتی کاتالیزور 206 خود را پیدا کنید.
یکی بودن این قطعه در مدل های مختلف 206 خرید این قطعه را بسیار راحت تر کرده است. تنها نکته ای که در زمان خرید کاتالیزور 206 باید به آن دقت داشت، تهیه قطعه مرغوب و با کیفیت است. خرید کاتالیزور (Catalytic converter) غیر استاندارد علاوه بر اینکه به درستی آلاینده های موتور را تجزیه نمیکند، ممکن است به خودرو شما نیز آسیب های جدی وارد نماید.
پیشنهاد میکنیم قبل از خرید این قطعه مقاله راهنما خرید کاتالیزور 206 را مطالعه نمایید. تمامی اطلاعات مورد نیاز برای این قطعه در این مقاله جمع آوری و توضیح داده شده است.

قیمت کاتالیزور 206

"قیمت کاتالیزور 206با توجه به میزان پلاتین مورد استفاده در آن تعیین میشود. به بیان دیگر میتوان گفت بیشتر ارزش کاتالیزور 206 به پلاتین مورد استفاده در آن است و کاتالیزور های ارزان قیمت و غیر استاندارد با پلاتین کمتری تولید شده اند. یکی دیگر از دلایل قیمت ارزان کاتالیزور 206 میتواند دسته دوم بودن آن باشد، بصورتی که قطعه قدیمی شسته شده و مجدد به فروش میرسد. گفتنی است کاتالیزور دست دوم و یا غیر استاندارد در تست معاینه فنی موجب رد شدن خودرو شما خواهد شدلذا پیشنهاد اکید متخصصین یدک یار خرید کاتالیزور استاندارد، نو و اصلی است.

برند اصلی کاتالیزور پژو 206 چیست؟

بسیاری از مردم برند اصلی کاتالیزور 206 را مثل سایر قطعات ایساکو یا پژو-سیتروئن میدانند، اما باید گفت این دو برند سالهاست کاتالیزور این خودرو را عرضه نکرده اند و عملا کاتالیزور 206 ایساکو در بازار فروش لوازم یدکی وجود ندارد. باید بدانید که کاتالیزور 206 ایران دلکو قطعه اصلی شناخته میشود چرا که توسط ایران خودرو بروی خط تولید این خودرو استفاده شده است. این قطعه در بازار لوازم یدکی با کاتالیزور 206 دلکو یا اصلی نیز شناخته میشود.

ضمانت اصالت کاتالیزور 206

همانطور که گفته شد، در صورت خرید کاتالیزور غیر استاندارد 206 شما قادر به دریافت معاینه فنی نبوده و آلایندگی خودرو شما بیش از حد مجاز خواهد بود. به همین دلیل مجموعه یدک یار برای اطمینان خاطر شما عزیزان ضمانت اصالت کاتالیزور 206 را در زمان خرید به شما عرضه میدارد تا در صورتی که قطعه دریافت شده استاندارد نبود بتوانید بدون هیچ هزینه کاتالیزور 206 را مرجوع یا تعویض نمایید.

ارسال کاتالیزور 206

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی یدک یار کاتالیزو پژو 206 را سر تا سر تهران در بازه زمانی 2 الی 4 ساعته و سایر استان ها مثل اصفهان، مشهد، یزد ورا 24 تا 48 ساعته ارسال و به دست شما عزیزان خواهد رساند.

شما همواره میتوانید سایر لوازم یدکی 206 را در بخش اختصاصی این خودرو مشاهده نمایید. 

نمایش بیشتر
تصویر
کد محصول
محصول
قیمت
کد محصول: 1462192
کد محصول: 2576552
کد محصول: 8545051
محصولات یافت شده: 20
کاربر گرامی جهت سفارش تلفنی یا نیاز به هرگونه راهنمایی با کارشناسان ما تماس بگیرید:
021-91305060