خرید کاتالیزور پژو 206

خرید کاتالیزور پژو 206 تیپ 5 و 2 مناسب معاینه فنی از یدک یار

کاتالیزور پژو 206 قطعه ای در سیستم اگزوز این خودرو است که در سر راه خروجی دود حاصل از احتراق قرار گرفته و گاز های سمی و خطرناک را طی یک سری واکنش های شیمیایی به گاز های بی خطر تبدیل می نماید. این قطعه بسیار در سیستم اگزوز پژو 206 مهم بوده به نحوی که برای دریافت معاینه فنی نیز نیاز به سلامت کامل کاتالیزور وجود دارد. برای آشنایی بیشتر با معاینه فنی خودرو و یا آشنایی با وظیفه کاتالیزور خودرو، می توانید مقالات مرتبط در مجله یدک یار را مطالعه نمایید.
پژو 206 (Peugeot 206) خودرویی است که از دیرباز در ایران وجود داشته و هم اکنون نیز با چهره های متفاوت می توانیم آن را در خیابان ها ببینیم. 206 از انواع و تیپ ها مختلفی تشکیل شده است. مدل اول پژو 206 هاچ بک است که به پژو 206 تیپ 1،تیپ 2،تیپ 3، تیپ 4، تیپ 5 و تیپ 6 تقسیم می شود. همچنین پژو 206 SD و یا پژو 206 صندوقدار نیز به تیپ های V1، v2، v6، v8، v9، v10،v20 ، v19 تقسیم می شود. مدل های مختلف از 206 که در بالا نام برده شد از کاتالیزور های مختلفی استفاده میکنند. برای بررسی کامل این خودرو می توانید بررسی پژو 206 را هم مطالعه نمایید.

بخش تخصصی خرید کاتالیزور پژو 206

یدک یار به دلیل گسترده بودن لوازم یدکی پژو 206، قسمتی از سایت خود را به صورت تخصصی به "خرید کاتالیزور پژو 206" اختصاص داده است. نکته ای که در زمان خرید قطعات خودرو مثل کاتالیزور وجود دارد، این است که قطعه دقیقا مناسب خودروی شما خریداری شود. شاید با خود بگویید که مدل های مختلف پژو 206 با هم یک نوع کاتالیزور دارند اما باید گفت که مناسب با هر موتوری که بر روی ماشین است، کاتالیزور آن نیز متفاوت است. برای اطمینان می توانید هنگام دریافت مشاوره نیز با همکاران ما در رابطه با مدل خودروی خود گفتگو نمایید.

برند اصلی لوازم یدکی پژو 206، ایساکو است ولی این شرکت کار تولید را انجام نمی دهد و صرفا تولیدات سایر شرکت ها را به تایید کیفی رسانده و با بسته بندی و لیبل ایساکو به عنوان برند اصلی، روانه ی بازار می نماید. اما برند های دلکو و غیره نیز اصلی به حساب می آیند.

کدام کاتالیزور مناسب 206 شماست؟

قبل از هر چیز باید گفت در زمان خرید کاتالیزور پژو 206 حتما باید به استاندارد بودن قطعه اطمینان داشته باشید چرا که در صورت استاندارد نبودن کاتالیزور میتواند علت روشن شدن چراغ چک خودرو شود و یا حتی گواهی معاینه فنی به خودرو شما تعلق نگیرد. لذا این قطعه را از فروشگاه معتبر خریداری کنید. همانطور که گفته شده کاتالیزور های استفاده شده در مدل های مختلف 206 متفاوت است که به تفکیک مدل آن را بررسی خواهیم کرد:
کاتالیزور پژو 206 تیپ 5، تیپ 6 و 206 صندوقدار V8 و V9 همه از یک نوع کاتالیزور استفاده میکنند لذا در این صفحه میتوانید کاتالیزور 206 هایی با موتور TU5 را با عنوان کاتالیزور 206 تیپ 5 مشاهده کنید.

کاتالیزور پژو 206 تیپ 2، تیپ 3 و 206 صندوقدار با موتور TU3 به بازار عرضه شده اند نیز از یک نوع کاتالیزور استفاده میکنند و در این صفحه میتوانید آنها را با عنوان کاتالیزور پژو 206 تیپ 2 مشاهده و خریداری کنید.

بررسی قیمت کاتالیزور پژو 206

به طبع خود قطعه ی کاتالیزور، قطعه ارزونی نیست و باید برای تعویض آن هزینه ی بالایی پرداخت. به همین دلیل خیلی از افراد اقدام به تعویض این قطعه بعد از موقع مقرر نمی کند و آن را به تعویض می اندازند که این امر برای دریافت معاینه فنی دردسر ساز خواهد بود. قطعات و لوازم یدکی 206 نیز رنج قیمتی معمولی نسبت به خودرو های هم رده ی خود دارد و خود گرانی کاتالیزور نیز مربوط به متریالی است که در آن استفاده شده است. موادی مثل نیکل، رودیوم، پالادیوم و ... که همگی در مقاله ی علائم خرابی کاتالیزور توضیح داده شده اند.
پس می توان گفت که نباید برای "قیمت کاتالیزور پژو 206" هزینه ی غیر معمولی انجام داد پس مواظب کلاهبرداری های احتمالی باشید.
یدک یار این تضمین را به شما می دهد که کاتالیزور این خودرو و باقی خودرو های مورد نظر شما را با بهترین قیمت به دست شما می رساند.

چرا یدک یار؟

برای سهولت شما عزیزان امکاناتی از این قبیل در فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار قرار داده شده است تا بتوانید خریدی سریع تر، بهتر و دقیق تر داشته باشید. اولین امکانی که یدک یار برای شما در زمان خرید فراهم ساخته این است که شما می توانید با متخصصان و مشاوران خبره در مجموعه یدک یار تماس گرفته و از آنها در رابطه با برند مناسب کاتالیزور ، قیمت و ... پرس و جو کنید.

نکته ی بعدی ضمانت اصالت است که به شما اطمینان بهتر و بیشتری در هنگام خرید می دهد. به این معنی که اگر بعد از تحویل متوجه هر گونه ایراد و اشتباه در آن شدید؛ و یا مکانیک شما این کالا را تایید ننمود؛ می توانید کاتالیزور را مرجوع و یا تعویض نمایید و هیچ هزینه ای نیز متقبل نشوید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی