خرید دیسک و صفحه کلاچ کوییک

امروزه همه ی ما با گیربکس های مختلف دستی و اتوماتیک سر و کار داریم که هر کدام به یک طریق خاصی کار می کند. گیربکس های دستی از سیستم کلاچ دستی استفاده می کنند استفاده می کنند و گیربکس های اتوماتیک سیستم کلاچ اتوماتیک دارند. ولی هر دوی آن ها از دیسک و صفحه بهره می برند. کوییک نیز خودرویی است که هم با گیربکس اتوماتیک عرضه شده است و هم با گیربکس دستی و این موضوع باعث شده تا "دیسک و صفحه کلاچ کوییک" در انواع مختلف در بازار خرید لوازم یدکی کوییک موجود و در دسترس باشد.
این صفحه در فروشگاه یدک یار برای فروش دیسک و صفحه کلاچ کوییک تعبیه شده است و شما تمامی دیسک و صفحه های این ماشین را در برند های مختلف در این صفحه مشاهده مینمایید.

بخش خرید دیسک و صفحه کلاچ کوییک

همان طور که قبل تر نیز به ان اشاراتی کردیم این خودرو دارای 2 نوع گیربکس است که به دستی و اتومات تقسیم می شود. غیر از این موضوع که دیسک و صفحه های این دو نوع با هم متفاوت است، 3 نوع کلی برای دیسک و صفحه ی کوییک وجود دارد که به دیسک و صفحه ی 200 میل، دیسک و صفحه ی 215 میل و دیسک و صفحه ی ترکیبی است.
این 3 مدل دیسک و صفحه در ابتدا با خودرو ی تیبا و ساینا نیز یکی است و از یک مدل به خصوصی از دیسک و صفحه استفاده می نمایند. تفاوت این دیسک و صفحه ها در قطر آن هاست. مدل اول دیسک و صفحه 200 میل کوییک، مدل دوم دیسک و صفحه 215 میل کوییک و مدل سوم دیسک و صفحه ترکیبی کوییک است. مدل سوم در اصل ترکیبی از دیسک 200 میل و صفحه 215 میل یا بلعکس است. پس باید در زمان "خرید دیسک و صفحه ی کوییک" بسیار دقت کنید که مدل قبلی دیسک و صفحه ی شما چه بوده است.
و برند های پلاستکس، عظام، والئو و سکو نیز دست به تولید دیسک و صفحه برای این خودرو کرده اند.

قیمت دیسک و صفحه ی کوییک

شاید میتوان ”قیمت دیسک و صفحه کلاچ کوییک" را جزو قیمت های معقول در بازار خرید دیسک و صفحه کلاچ دانست و در مقایسه با بقیه ی خودرو ها قیمت مناسب تری دارد. همچنین یدک یار نیز در تلاش است که بهترین کیفیت دیسک و صفحه را در مناسب ترین قیمت به شما عزیزان ارائه داده و پیشنهاد می شود که حتما قبل از خرید دیسک و صفحه ی کوییک دنده ای و اتومات، با مشاورین مجموعه ی یدک یار مشورت نمایید.

چرا یدک یار؟

یدک یار علاوه بر تخفیفی که برای شما عزیزان بر روی اجناس خود قائل است، ضمانت اصالت کالا و مشاوره تلفنی را بر خدمات خود افزوده است تا بتوانید خریدی مطمئن داشته باشید. همچنین قطعات سفارش داده شده در تهران 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر تا 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید. برای آشنایی با این خودرو نیز می توانید مقاله ی بررسی کوییک و دیسک و صفحه چیست؟ را مطالعه نمایید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی