لاستیک پژو 405

قیمت لاستیک پژو 405، پهن و فابریک به تاریخ روز در یدک یار

"لاستیک پژو 405"، طوری طراحی شده است که هندلینگ و تعادل این خودرو را به خوبی برقرار می کند. یک چهارم وزن خودرو را هر کدام از چرخ های 405 تحمل می کنند. بنابراین لاستیک 405 قطعه ی مهم خودرو به حساب می آید. عوامل زیادی هستند که بر روی لاستیک (Tire)تاثیر گذار هستند. یکی از این عوامل آب و هوا می باشد. برای اینکه لاستیک هندلنیگ خوبی داشته باشد باید متناسب با آب و هوایی باشد که در آن رانندگی می کنید. لاستیک 405 چهار فصل، در تمامی آب و هوا هندلینگ بالایی دارد اما اگر در آب و هوای خاص بسیار گرم یا سرد رانندگی می کنید مشاورین یدک یار به شما پیشنهاد می کنند، از تایر زمستانی و تابستانی استفاده نمایید. نکته ی دیگر که بر فرمان پذیری لاستیک  405 تاثیر گذار است، سایز لاستیک می باشد. شما باید سایز مناسب لاستیک خود را بشناسید و در صورت نیاز به تعویض، سایز مناسب لاستیک خود را خریداری نمایید. سایز استاندارد لاستیک 405، 14/65/185 می باشد. البته که لاستیک 405 سایز های پهن نیز دارد. کسانی که بدنبال سرعت بالا برای رانندگی هستند، سایز پهن لاستیک برای تعادل خودرو و هندلینگ بهتر مناسب تر است. سایز لاستیک 405 پهن، 14/60/195 و 14/60/205 می باشد. این مقاله را مشاورین مجرب یدک یار که به صورت تخصصی در حوزه فروش لوازم یدکی 405 فعالیت میکنند، برای راهنمایی شما در خرید لاستیک 405 تعبیه دیده اند.

اگر تمایل دارید تا راجع به لاستیک بیشتر بدانید، مقاله اجزای تشکیل دهنده لاستیک را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

خرید لاستیک 405

متخصصین یدک یار تمام مواردی که در "خرید لاستیک 405" باید به آن دقت داشته باشید را در این مقاله به شما آموزش می دهند.

  • اولین نکته در خرید لاستیک 405، کیفیت لاستیک می باشد. متخصصین یدک یار، به شما پیشنهاد می کنند از برند اصلی پژو لاستیک را خریداری نمایید چرا که، برند اصلی از کیفیت بسیار بالایی نسبت به برند ها دیگر برخوردار است. اگر کیفیت لاستیک 405 پایین باشد، تعادل خودرو به خوبی برقرار نمی شود و نمی توانید به خوبی خودروی خود را هدایت کنید.
  • نکته ی بعدی که در خرید لاستیک 405 باید به آن دقت کنید، سایز لاستیک می باشد همانطور که گفته شد بهتر است از سایز استاندارد لاستیک 405 که 14/65/185 استفاده نمایید. اما لاستیک پهن 405، علاوه بر اینکه به خودروی شما ظاهر زیبایی می دهد، برای رانندگی با سرعت بالا کاربرد دارد. اما نکته ی بسیار مهم در لاستیک پهن این است که کنترل این لاستیک در بارندگی بسیار سخت است و باعث لغزش در مسیر می شود. بنابراین در روز های بارندگی اصلا مناسب نمی باشد.
  • برای خرید لاستیک 405 حتما به تاریخ تولید لاستیک دقت داشته باشید. این تاریخ در کنار لاستیک درج شده است. بهترین زمان استفاده از لاستیک تا 5 سال پس از تاریخ تولید آن است.
  • نکته ی مهم برای خرید لاستیک 405 فروشگاهی است که می خواهید از آن تهییه نمایید. حتما فروشگاهی را انتخاب کنید که بتوانید به آن اعتماد کنید که کالای با کیفیت به دست شما می رساند. مزیتی که فروشگاه یدک یار نسبت به فروشگاه های دیگر دارد این است که این فروشگاه، فروش لاستیک خودرو را با تضمین اصالت انجام میدهد.

قیمت لاستیک 405

"قیمت لاستیک 405" نیز بستگی به عوامل زیادی دارد، یکی از مهم ترین عواملی که بر قیمت لاستیک 405 تاثیر گزار است، کیفیت لاستیک می باشد. کیفیت لاستیک 405 در برند اصلی پژو بالا می باشد، بنابراین قیمت لاستیک در این برند بالا تر است. اما لاستیک با کیفیت علاوه بر کیفیتی که در هندلنیگ خودرو ارائه می دهد، طول عمر بالایی نیز دارد. همچنین هر چقدر سایز لاستیک پهن تر شود، قیمت آن نیز افزایش می یابد. مورد بعدی که در قیمت لاستیک 405 موثر است، مدل لاستیک است. لاستیک زمستانی از باقی لاستیک ها گران تر می باشد. برای پی بردن از قیمت لاستیک 405، می توانید از مشاورین یدک یار و یا از طریق سایت یدک  یار با خبر شوید.

اگر تمایل دارید تا راجب خودروی 405 بیشتر بدانید، میتوانید مقاله مشخصات 405 را در وبلاگ یدک یار بررسی کنید.

مزایای خرید از یدک یار

شرکت یدک یار برای خریدی با خیال راحت و آسان مزایایی را در نظر گرفته است. از مهم ترین مزیت های این فروشگاه، تضمین اصالت کالا است. تضمین اصالت به این معنا است که پس از خرید لاستیک 405، اگر از کیفیت آن راضی نباشید می توانید آن را تعویض یا مرجوع نمایید. مزیت بعدی شرکت یدک یار ارسال سریع و به موقع است. این فروشگاه در اسرع وقت در تهران یک تا سه ساعت و در سایر شهر ها 24 تا 48 ساعته قطعه را ارسال می کند. مشاورین یدک یار بسیار مجرب در حوزه ی قطعات خودرو می باشند که شما می توانید درباره هر سوال و یا ابهامی از آن ها به صورت رایگان راهنمایی دریافت کنید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره لاستیک پژو 405 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی