کاتالیزور پژو 207

خرید و قیمت کاتالیزور 207 مناسب دریافت معاینه فنی در یدک یار

"کاتالیزور پژو 207" در این خودرو یکی از قطعات اصلی اگزوز است که در معاینه فنی ها نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته و در صورت خرابی و یا گرفتگی این قطعه، دریافت معاینه فنی برای شما غیر ممکن است و حتی ممکن اس باعث روشن شدن چراغ چک خودرو شما شود. کاتالیزور (Catalytic converter) وظیفه ی تبدیل گاز های سمی خروجی به گاز های معمولی و بی ضرر است و از الودگی و سمی شدن هوا جلو گیری میکند. بنابراین انجام این عمل شیمیایی به صورت صحیح بسیار مهم است. کاتالیزور 207 قطعه ای مصرفی است اما دوره تعویض آن به کیفیت سوخت، کیفیت قطعه، آب و هوا و مراقبت های شما از ماشین بر میگردد و در خودرو های مختلف عمر مفید متفاوتی دارد. زمان تعویض کاتالیزو 207 را میتوان از علائم خرابی کاتالیزور تشخیص داد. اما بصورت کلی باید گفت کاتالیزور پژو 207 هر 100 تا 120 هزار کیلومتر باید تعویض گردد. شما می توانید برای اطلاع بیشتر از نحوه ی کار این دستگاه به مقاله ی کاتالیزور چیست؟ مراجعه نمایید.

بخش تخصصی خرید کاتالیزور پژو 207 

شما عزیزان می توانید "خرید کاتالیزور 207" را در برند ها و انواع مختلف در این صفحه انجام بدید و خیال خود را از امنیت خرید و اصل بودن کالا مطمئن کنید. این صفحه بصورت تخصصی تنها به "فروش کاتالیزور پژو 207" پرداخته است و شما میتوانید کاتالیزور این خودرو را در برند های مختلف مشاهده کنید. توجه داشته باشید که کاتالیزور پژو 207 قدیم و جدید در تمامی نسخه های این خودرو تفاوتی با یکدیگر ندارند و در تمامی مدل های آن از یک نوع کاتالیزور استفاده شده. در زمان خرید کاتالیزور پژو 207 به استاندارد بودن آن دقت داشته باشید، در صورتی که قطعه غیر استاندارد را خریداری و به روی خودرو خود نصب کنید، شاهد آن خواهید بود که میزان آلایندگی خودرو شما افزایش پیدا کرده و در تست های معاینه فنی رد میشود. همینطور باید در زمان خرید کاتالیزور 207 به نو بودن این قطعه نیز دقت داشته باشید، چرا که برخی قطعه استوک و استفاده شده را پس از شستشو به عنوان قطعه نو به شما ارائه میکنند. در صورتی که برای خرید کاتالیزور 207 سوال یا مشکلی داشتید میتوانید با همکاران ما در بخش فروش این قطعه تماس بگیرید تا شما را بصورت دقیق راهنمایی کنند.

بررسی قیمت کاتالیزور 207

در بین لوازم یدکی 207 بصورت کلی باید گفت کاتالیزور جزو قطعات گران قیمت این خودرو شناخته میشود. دلیل بالا بودن "قیمت کاتالیزور پژو 207" مواد و آلیاژ هایی است که در آن استفاده شده و هرچه آلیاژ هایی مثل نیکل، رودیوم، پالادیوم و... که قیمت بالایی دارند در آن بیشتر استفاده شده باشید بدیهی است که قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت. قیمت کاتالیزور 207 که استاندارد های لازم را برای دریافت معاینه فنی داشته باشد بدیهتا از سایر مدل های آن بیشتر است لذا حتما این قطعه را از مجموعه ای خریداری کنید که استاندارد بودن آن را تضمین کند. همانطور که گفته شد این قطعه در سطح کیفی های مختلفی عرضه شده است لذا بدیهی است که قیمت کاتالیزور پژو 207 در بازار بسیار مختلف باشد. در بعضی مواقع نیز ممکن است کاتالیزور های دست دوم به اسم و شکل نو با قیمت های کمتر فروخته شوند بنابراین بدانید که دقیقا از چه فروشگاهی خرید می کنید و آیا ضمانت دارد یا نه.

مزایای خرید این قطعه از یدک یار

نکته ی اول این که این قطعه همراه با ضمانت اصالت کالا است یعنی اگر شما بعد از تحویل جنس متوجه هر گونه ایراد و یا اشکال در آن شدید، می توانید کالا را مرجوع و یا تعویض نمایید. نکته ی بعدی نیز توانایی مشاوره ی رایگان از مجموعه ی یدک یار است. شما می توانید با شماره 02191305060 تماس گرفته و از همکاران ما در رابطه با انواع برند ها و قیمت ها پرس و جو نمایید.

برای بررسی پژو 207 و راهنمای خرید لوازم یدکی 207 نیز می توانید به مقاله یدک یار سری بزنید.

نمایش بیشتر

علائم خرابی کاتالیزور 207 چیست؟

از علائم خرابی کاتالیزور پژو 207 میتوان به موارد روبرو اشاره کرد: روشن شدن چراغ چک، کارکرد نه چندان مطلوب خودرو که با لرزش همراه است، افزایش مصرف سوخت، افت شتاب ماشین، سخت استارت خوردن ماشین، فزایش بیش از حد HC و CO در تست آلایندگی، استشمام بوی بد از اگزوز


آیا بدون کاتالیزور به پژو 207 معاینه فنی میدهند؟

خیر، داشتن کاتالیزور استاندارد و سالم برای دریافت گواهی معاینه فنی 207 الزامیست.


کاتالیزور 207 کجاست؟

کاتالیزور 207 بعد از منیفولد دود و در ابتدای سیستم اگزوز قرار دارد.


نظر خود را درباره کاتالیزور پژو 207 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی