خرید درب پژو 207

درب عقب 207

درب جلو 207

درب سایر 207

"درب پژو 207" از مهم ترین قطعات بدنه می باشد که در ظاهر خودرو بسیار موثر است. نکته ای که بسیار مهم که در زمان خرید درب پژو 207 باید به آن توجه داشته باشید خام بودن درب نو است. باید بدانید که درب های نو و اصلی این خودرو تماما بصورت خام به فروش میرسد و هیچ برند تولید کننده ای این قطعه را بصورت رنگ شده عرضه نمیکند. لذا در صورتی که در زمان خرید این قطعه به درب های رنگ شده و آماده بر خوردید بدانید اگر قطعه نو باشد، توسط شرکت های متفرقه رنگ شده و قبل از خرید باید از کیفیت رنگ اطمینان حاصل کنید.
"درب جلو و عقب پژو 207" شامل قطعات مختلفی مثل دستگیره، تو دری و ... است. در صورت نیاز شما باید این قطعات را بصورت جداگانه تهیه کنید و بصورت کلی درب خالی این خودرو بدون هیچ ادواتی به عنوان درب 207 به فروش میرسد.
همانطور که میدانید پژو 207 (Peugeot 207) در بازار ایران در نسخه های هاچ بک و صندقدار عرضه شده است. گفتنی است درب 207 صندوقدار و هاچ بک هیچ تفاوتی با یکدیگر نداشته و عملا هر دو از یک درب استفاده میکنند.
در زمان خرید درب 207 به سمت درب دقت دو چندان داشته باشید تا قطعه اشتباهی را خریداری نکنید. این خودرو دو درب جلو و دو درب عقب داشته که درب های سمت راننده به عنوان درب سمت چپ 207 و درب های سمت شاگرد به عنوان درب سمت راست 207 شناخته میشوند.

بخش تخصصی خرید درب پژو 207

در زمان "خرید درب پژو 207" بعضی مواقع ممکن است با هزینه ای بیشتر بتوانید درب رنگ شده برای خودرو ی خود پیدا کنید اما نکته ای که بسیار مهم است که قطعه استوک نباشد و از روی خودروی تصادفی برداشته نشده باشد و همینطور کیفیت رنگ مناسب و کد رنگ نیز با رنگ خودرو شما تطابق داشته باشد. در این صفحه بصورت اختصاصی به "فروش درب پژو 207" پرداخته شده است. در این بخش میتوانید تمامی درب های 207 را به تفکیک محل قرار گیری به همراه قیمت مشاهده کنید. برند اصلی این قطعه ایساکو بوده و این شرکت درب این خودرو را بصورت خام و بدون رنگ عرضه میکند. در بخش خرید درب پژو 207 میتوانید اقدام به خرید درب جلو و عقب این خودرو به ضمانت سلامت یدک یار کنید. در صورتی که قطعه دریافتی سلامت فیزیکی نداشت امکان مرجوع و یا تعویض برای شما فراهم شده است.

قیمت درب پژو 207

"قیمت درب پژو 207" نیز به خاطر وجود نواسانات بازار لوازم یدکی پژو 207، مدام در حال تغییر است و نمیتوان قیمتی به خصوص به آن اختصاص داد. همچنین هر فروشنده ای قیمت متفاوتی به مشتری ارائه میدهد. بنابراین این موضوع دچار سردرگمی خریداران شده و باعث سخت شدن فرایند خرید می شود. همچنین دقت داشته باشید که قیمت درب پژو 207 به عوامل زیادی از جمله قطر آهن استفاده شده، آستر دار بودن و یا حتی رنگی بودن آن بستگی دارد. لذا در قبل از هرچیز قیمت درب مدنظر را با کیفیت آن بسنجید.

مزایای خرید از یدک یار

شما عزیزان می توانید برای بررسی دقیق تر درب خودرو و سایر لوازم یدکی مورد نیاز خود به مشاورین مجموعه ی یدک یار تماس گرفته و از همکاران ما در رابطه با سوالاتی که دارید، پرس و جو کنید. مانند جایگاه درب و یا رنگ به خصوص (البته منظور کد رنگ است) و ...

خدمت بعدی که به شما ارائه میشود، ضمانت اصالت کالا بر روی "درب پژو 207" است که به این معنی است که وقتی کالای خود را تحویل گرفتید و مشکلی مانند عدم تطبیق برند خریداری شده، مشکل و خرابی در سفارش و ... داشتید می توانید کالا را با تماس به پشتیبانی مرجوع و یا تعویض نمایید.

همچنین ارسال سریع نیز از مهم ترین مزایای خرید از یدک یار است که در تهران 1 الی 3 ساعته و در شهر های دیگر 1 الی 3 روزه به دست شما می رساند.

برای بررسی پژو 207 نیز میتوانید به مجله یدک یار سری بزنید.

راهنمای خرید لوازم یدکی 207 نیز برای اشنایی شما با قطعات این خودرو در مجله قرار گرفته است.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی