سنسور اکسیژن پژو 206

قیمت سنسور اکسیژن 206 تیپ 2 و تیپ 5، خرید به ضمانت یدک یار

بحث اصلی این بخش "سنسور اکسیژن 206" است، قطعه ای که سال هاست وجودش در خودرو ضروری شده و امروزه همه تولید کنندگان خودرو از آنها در خودروی های خود استفاده می کنند. نکته ی قابل توجه ای که در این بین وجود دارد این است که اکثر شما عزیزان با وظیفه این قطعه آشنایی دارید و لی برای آن دسته از عزیزانی که از اهمیت این قطعه بی خبرند باید خدمتشان عارض شویم که وظیفه سنسور اکسیژن (Oxygen Sensor) تنظیم میزان مخلوط شدن سوخت و اکسیژن در محفظه احتراق موتور خودرو است تا با این کار مصرف سوخت بهینه شود و کمک کند که آلایند های خودرو هم به کمترین میزان خودش برسد. پژو 206 در تمامی نسخه ها با دو سنسور اکسیژن بالا و پایین طراحی شده است. سنسور اکسیژن 206 یکی از قطعات مصرفی این خودرو که عمر مفید آن بسته به کیفیت بنزین، آب و هوا و ... متفاوت است اما بصورت کلی این قطعه هر 100 تا 150 هزار کیلومتر نیاز به تعویض خواهد داشت. خرابی سنسور اکسیژن میتواند یکی از دلایل لرزش ماشین در حالت درجا باشد. این بخش بصورت تخصصی برای "فروش سنسور اکسیژن 206" در تیپ های مختلف طراحی شده است تا بتوانید بهترین گزینه را برای خودرو خود انتخاب و سفارش دهید.

آنچه زمان خرید سنسور اکسیژن 206 باید بدانیم

حال با توجه به موارد گفته شده پیرو سنسور اکسیژن پژو 206 و انواع آن می توان گفت که خرید این قطعه با توجه به این تعریفات کمی کار سختی به نظر می رسد ولی با این وجود باز هم جای نگرانی نیست چون در این بخش یدک یار به کمک شما آماده و با تدابیری که از قبل چیده به همراه متخصصان خودش به شما کمک می کند که "خرید سنسور اکسیژن 206" را به درستی انجام دهید و از ضرر رسیدن به خودتان جلوگیری کنید. هنگام خرید این قطعه باید بدانید که سنسور اکسیژن 206 مدل های مختلفی داشته و قبل از خرید باید بدانید کدام مدل مناسب خودرو شماست. در ادامه مدل های مختلف سنسور اکسیژن 206 را با هم بررسی خواهیم کرد.
در زمان خرید سنسور اکسیژن 206 باید دقت داشت که این خودرو دارای دو سنسور مختلف که به نام های سنسور اکسیژن بالا و سنسور اکسیژن پایین شناخته میشود هست. سنسور اکسیژن بالا 206 قبل از کاتالیزور و سنسور اکسیژن پایین 206 بعد از کاتالیزور نصب می شود، همچنین هنگام خرید این قطعه دقت داشته باشید که بصورت کلی سنسور اکسیژن های به کار رفته در تیپ های مختلف 206 نظیر سنسور اکسیژن پژو 206 تیپ 2 و سنسور اکسیژن پژو 206 تیپ 5 و سایر تیپ های این خودرو به دو دسته کلی هم تقسیم بندی می شوند که این دو دسته شامل موارد زیر هستند:
سنسور اکسیژن 206 سوکت مشکی: این مدل سنسور خود دارای دو دسته 4 فیش و 6 فیش هست.
سنسور اکسیژن 206 سوکت طوسی: این مدل هم دارای دو دسته 4 فیش و 6 فیش می باشد.
همگام خرید سنسور اکسیژن 206 توجه داشته باشید که نوع این قطعه با توجه به تیپ خودرو مشخص نشده و حتما باید از رنگ سوکت، جایگاه و تعداد فیش قطعه نسب شده روی خودرو خود اطلاع داشته باشید.

بررسی قیمت سنسور اکسیژن 206

برای اطلاع داشتن از "قیمت سنسور اکسیژن 206" به راحتی میتوانید با مراجعه به این بخش لیست کاملی از قیمت سنسور اکسیژن 206 برای تمامی تیپ های این خوردو در برند های مختلف مشاهده نمایید. بصورت کلی سنسور اکسیژن یکی از گران ترین قطعات مصرفی در تمامی خودرو ها از جمله 206 به شمار میرود. لذا باید گفت قیمت سنسور اکسیژن استاندارد 206 در مقایسه با سایر قطعات مصرفی این خودرو کمی بیشتر است. توجه داشته باشید که به دلیل وجود طیف گسترده در نوع برای سنسور اکسیژن 206، در زمان انتخاب دقت زیادی داشته باشید تا قطعه اشتباه را سفارش ندهدید و در صورت نیاز میتوانید با تماس با شماره 02135000424 از مشاوره رایگان مشاورین یدک یار  برای خرید سنسور اکسیژن ماشین بهره مند شوید.

اصالت سنسور اکسیژن 206

اصالت سنسور اکسیژن 206 هم از مواردی است که باید حتما در خرید لوازم یدکی 206 مدنظر گرفته شود زیرا امروزه خرید قطعه ای که اصالت نداشته باشد دیگر انجام نمی شود و همه برای خرید های خود حتما این اِلمان را در نظر می گیرند و اگر قطعه ای این مزیت را نداشته باشد از خرید آن خودداری می کنند، شرکت یدک یار هم با ارائه دوباره این ضمانت خیال شما را از خرید قطعه ای با اصالت راحت کرده است و شما می توانید لوازم یدکی با کیفیت از این شرکت دریافت کنید و چنانچه با قطعه بی کیفیت مواجه شدید آن را بدون هیچ هزینه ای مرجوع کرده و در عوض قطعه اصل دیگری دریافت کنید.

نمایش بیشتر

بهترین مارک سنسور اکسیژن برای 206 تیپ 2 و 5 چیست؟

بهترین برند سنسور اکسیژن 206 برند NTK اصلی است. پس از آن برند های کروز، بوش و ... با کیفیت ترین قطعه را عرضه میکنند.


تعداد سنسور اکسیژن 206 چند عدد است؟

پژو 206 در تمامی تیپ ها دارای دو سنسور اکسیژن بالا و پایین میباشد.


علائم خرابی سنسور اکسیژن 206 چیست؟

1. روشن شدن چراغ چک 2. خام سوزی 3. افزایش مصرف سوخت 4. مکث موتور هنگام شتابگیری


نظر خود را درباره سنسور اکسیژن پژو 206 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی