خرید آینه بغل پژو 2008

"آینه بغل پژو 2008" (Peugeot 2008یکی دیگر از قسمت های موجود بر روی درب جلو به حساب می آید. این اینه ها کمک می کند که دید بهتری به کنار خودرو داشته باشید. آینه بغل پژو 2008 از قطعات مختلفی مثل قاب آینه، شیشه آینه، موتور تنظیم آینه بغل یا موتور جمع شونده و... تشکیل شده است.

بخش تخصصی خرید آینه بغل پژو 2008 در یدک یار

آینه بغل پژو 2008 از قسمت های متفاوتی تشکیل شده. اینه بغل این خودرو به صورت تاشو برقی و تنظیم برقی است که هر کدام موتور متفاوتی دارد. آینه بغل این خوردو علاوه بر دو موتور برقی برای تنظیم زاویه آینه و جمع و باز شدن شامل شیشه آینه مخصوص و فلاپ آینه بغل نیز میشود. در بخش تخصصی آینه بغل پژو 2008 در یدک یار به تمامی قطعات آینه بغل این خودرو که میتوان بصورت جداگانه و نو خریداری کرد را پیدا کنید. در زمان "خرید آینه بغل پژو 2008" توجه داشته باشید که کدام بخش از آینه خودرو شما آسیب دیده است، در صورتی که شیشه آینه و یا فلاپ آینه بغل نیاز به تعویض داشت میتوانید در این بخش هر یک را پیدا کنید اما دقت داشته باشید در صورتی که موتور جمع شونده آینه یا موتور تنظیم آن و یا قاب اصلی آینه بغل این خودرو نیاز به تعویض داشته باشد شما ناچار به خرید آینه بغل کامل پژو 2008 خواهید بود. در این بخش "آینه بغل راننده و شاگرد پژو 2008" را میتوانید مشاهده کنید.

رنج قیمت آینه بغل پژو 2008

خودرو 2008 نیز یکی از خودرو های محبوب سال های اخیر به حساب می آید که پس از واردات آن به ایران از استقبال خوبی برخوردار شد. این خودرو در دهه ی اخیر دستخوش تغییر قیمت بسیاری بود و افزایش قیمت آن مانند باقی خودرو ها به صورت غیر منتظره و سرسام آور، همه ی مردم را شوکه کرد. بدیهی است با افزایش قیمت این خودرو قیمت لوازم یدکی پژو 2008 هم افزایش پیدا میکند. لذا به دلیل کم بودن تعداد این خودرو و همینطور قطعات آن شاهد قیمت بالا در لوازم یدکی اورجینال پژو 2008 باشیم. گفتنی است "قیمت آینه بغل پژو 2008" مستثنا نیست و باید گفت امروزه قیمت این قطعه در مقایسه با آینه سایر خودرو های هم کلاس پژو 2008 بسیار بالاتر است.
با در نظر گرفتن کراس اور بودن این خودرو باید گفت رایج ترین تصادفی که منجربه آسیب دیدن آینه بغل این خودرو میشود برخورد موتور سیکلت با خودروست. شما میتوانید با مطالعه قانون تصادف ماشین با موتور در مجله یدک یار مقصر در اینگونه تصادفات را بشناسید تا هزینه کمتری را متحمل شوید.

مزایا خرید آینه بغل پژو 2008 از سایت یدک یار

فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار، خدمات مختلفی برای شما عزیزان در زمان خرید آینه بغل پژو 2008 به ارمغان اورده است. شما با خرید این قطعه از فروشگاه یدک یار ضمانت اصالت و سلامت کالا را خواهید داشت و در صورت اصل و یا نو نبودن قطعه میتوانید بدون هزینه قطعه را مرجوع نمایید. همچین قبل از خرید میتوانید با مقایسه و بررسی قیمت این قطعات در برند های مختلف در بخش تخصصی فروش آینه بغل پژو 2008 بهترین گزینه را انتخاب کنید. در هر زمان میتوانید از مشاوره رایگان متخصصین یدک یار بهرمند شوید، همکاران ما شما را راهنمایی خواهند نمود تا مناسب ترین قطعه را برای خودرو خود تهیه نمایید.

درباره قطعات پژو 2008 بیشتر بدانید

برای بررسی پژو 2008 و سهولت در خرید قطعه، راهنمای خرید لوازم یدکی پژو 2008 را در مجله ی یدک یار مطالعه نمایید.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی