لوازم یدکی پژو پرشیا (پژو پارس)

خرید و قیمت لوازم یدکی پرشیا (پژو پارس) با ضمامت اصالت یدک یار

پژو پارس یا پژو پرشیا یکی از محبوب ترین خودرو های ساخت ایران به حساب می آید و هنوزه طرفداران بسیاری دارد. این خودرو در کشور فرانسه به عنوان پژو 406 عرضه شده است و در ایران نیز در ابتدا نام پرشیا را داشته و سپس به نام پژو پارس تغییر یافته است. همچنین لوازم یدکی پرشیا نیز با برند های متفاوت در بازار عرضه می شوند و این امر مزایا و معایبی دارد که در ادامه به آنها پرداخته ایم. در ابتدای شروع تولید این خودرو در ایران صرفا موتور های پژو 405 بر روی پرشیا نصب می شد و از لحاظ فنی تفاوتی نداشت. اما به مرور پژو پارس دست خوش تغییراتی شد و موتور های دیگری بر روی این خودرو نصب شد. یک مدل از پژو پارس، پرشیا ELX بود که تا سال 1392 تولید می شد و موتور آن با خودروی زانتیا یکی بود ولی از سال 1399 یک مدل پژو پارس ELX دیگر نیز به بازار آمد که این بار موتور TU5 و یا XU7P وارد بازار شد که تفاوت آن با مدل های قدیمی آپشن های موجود در آن بود. پس می توان گفت که پژو پارس ELX به 4 موتور مختلف در سال های مختلف تقسیم می شود. پارس ELX موتور زانتیایی که تا سال 92 تولید می شد، پارس ELX با موتور XUM که تا سال 95 تولید می شد و پارس ELX TU5 و XU7P که تولید آن از 1399 آغاز شد.
همچنین پژو پارس معمولی، به سه مدل LX، XU7، XU7P تقسیم می شود که در سال های مختلف هم به صورت دنده دستی هم به صورت اتوماتیک و یا دو گانه سوز تولید شد. برای بررسی بیشتر و بهتر می توانید مقاله ی بررسی پژو پارس را مطالعه نمایید.

بخش تخصصی فروش لوازم یدکی پرشیا

در این صفحه تمامی "لوازم یدکی پرشیا" را میتوانید پیدا کنید. با توجه به اینکه این بخش از سایت یدک یار مختص "فروش لوازم یدکی پژو پرشیا" بوده شما میتوانید تمامی قطعات پژو پارس را برای تمامی مدل های این خودرو مشاهده کنید. در زمان خرید لوازم پرشیا باید به مدل خودرو دقت داشته باشید. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم پژو پارس مدل های مختلفی دارد و در هر مدل از موتور، گیربکس و برخی قطعات داخل اتاق متفاوتی استفاده شده لذا در زمان خرید قطعات این خودرو حتما توجه داشته باشید که محصول مناسب خودرو خود را انتخاب کرده باشید.

برند اصلی لوازم یدکی پژو پارس چیست؟

همان طور که در مقدمه گفتیم، برند های بسیاری در بازار "خرید لوازم یدکی پژو پارس" وجود دارد که هر کدام کیفیت های متنوعی نسبت به یکدیگر دارند. بسیاری از خریداران قطعه هم برای خرید قطعه ی مناسب هنگام خرید دچار تردید می شوند و نمی توانند تصمیم درستی بگیرند. برند اصلی قطعات پژو پرشیا، لوازم یدکی ایساکو می باشد که به عنوان کالای اصلی شناخته می شود. این برند کار تولید کالا را به سایر تولید کنندگان سپرده و بعد از تولید، صرفا آنها توسط شرکت ایساکو به تأیید کیفی رسیده و وارد بازار لوازم یدکی خودرو می شوند. البته در بسیاری از موارد شما نیاز به خرید قطعه ی اصلی نداشته و می توانید با خرید برندی متفاوت، قطعه ای با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب تر خرید کنید. برای بررسی در مورد قیمت ها و برند های موجود در بازار حال حاضر "لوازم یدکی پژو پارس" می توانید با مشاورین مجموعه ی یدک یار به شماره 02191305060 تماس گرفته و از راهنمایی های همکاران ما در این زمینه برای خریدی بهتر استفاده کنید.

بررسی قیمت لوازم یدکی پژو پرشیا

همان طور که گفتیم وجود تعداد زیادی از برند ها در بازار، "قیمت لوازم یدکی پرشیا" متغیر کرده است اما در کل قطعات این خودرو خیلی قیمت بالایی نداشته و می توان به راحتی آن ها را تهیه و استفاده نمود. در ابتدای صحبتمان نیز به مدل های مختلف و موتور هایی که بر روی این بدنه نصب شده بودند نیز اشاراتی کردیم. بدیهی است که هر موتوری که روی خودرو باشد مخارج متفاوتی با دیگری دارد. به عنوان مثال قطعات پارس ELX موتور زانتیایی، گران ترین قطعات را داشته و موتور XU7 ارزان ترین قطعات را دارد. بنابراین "قیمت لوازم یدکی پژو پارس" بسته به مدل آن متفاوت است که در ادامه نحوه ی راهنمایی گرفتن برای خرید را به شما عرض می کنیم.

ارسال لوازم یدکی پژو پرشیا به سراسر کشور

از مشکلات خرید آنلاین، مدت زمان رسیدن بسته و محصول خریداری شده به منزل است. اما این مشکل در فروشگاه آنلاین یدک یار حل شده است. بدین ترتیب که بعد از سفارش قطعه ی مورد نظر، چه به صورت آنلاین و چه به صورت تلفنی، چنانچه در تهران سکونت می کنید 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر های کشورمان 24 الی 48 ساعته قطعات پرشیا به دست شما خواهد رسید.

ضمانت اصالت لوازم یدکی پژو پارس

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. در این روز ها متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را با برچسب های به ظاهر اصلی و در بسته بندی های ظاهراً اورجینال به شما عرضه می کنند در صورتی که شما هزینه ی قطعه ی اصلی را می پردازید، اما کیفیت و مرغوبیت مد نظرتان را دریافت نمی کنید. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی پرشیا همراه با ضمانت اصالت لوازم یدکی پرشیا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید. این مهم در فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو یدک یار باعث اطمینان خاطر همه ی خریداران شده و می توانند با خیالی آسوده تر و راحت تر به خرید خود بپردازند.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره لوازم یدکی پژو پرشیا (پژو پارس) با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی