چراغ پژو پارس (پرشیا)

بهترین لیست قیمت چراغ جلو و عقب پژو پارس (پرشیا) در یدک یار

چراغ جلو پژو پارس

چراغ عقب پژو پارس

سایر چراغ های پژو پارس

"چراغ پژو پارس" از مهم ترین قطعات بدنه این خودرو میباشد که وظیفه روشن کردن جاده و دادن سیگنال های مختلف به سایر رانندگان را دارد. این سیگنال ها باعث میشود که دیگر رانندگان از جهت حرکت شما، ابعاد ماشین و کاهش سرعت خودرو شما اطلاع پیدا کنند. چراغ (Car Headlamp) جزو قطعات مصرفی خودرو به حساب نمیاید، اما در تصادفات بیشترین آسیب را میبیند.

چراغ خودرو یکی از مواردی است که در معاینه فنی بخاطر اهمیت آن در حفظ امنیت خودرو و جان سرنشینان مورد بررسی قرار میگیرد.

شرکت یدک یار این صفحه را برای "فروش چراغ پژو پارس" طراحی کرده است تا شما مشتریان عزیز بتوانید به راحتی قطعه مورد نظرتان را خریداری کنید. شرکت یدک یار تمامی لوازم یدکی پژو پارس را با بهترین قیمت به فروش میرساند.

اگر تمایل دارید تا راجب چراغ ماشین و انواع آن بیشتر بدانید، میتوانید مقاله انواع چراغ ماشین را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

نکات خرید چراغ پژو پارس

در هنگام "خرید چراغ پژو پارس" این نکته را در نظر داشته باشید که چراغ جلو پژو پارس در تمامی تیپ های این خودرو یکی است اما چراغ عقب در تیپ های مختلف متفاوت است. چراغ عقب پارس معمولی یک تیکه بوده و از طراحی ساده با دو چراغ قرمز رنگ برخوردار است. چراغ عقب پارس LX دو تیکه است. چراغ عقب پارس ELX نیز مانند مدل LX است و تنها تفاوت آن این است که چراغ ELX از LED استفاده میکنند.
برای خرید چراغ پژو پارس بهتر است که از برند های معتبر خرید خود را ثبت کنید، زیرا برند های متفرقه کیفیت خود را خیلی زود از دست داده و کدر میشوند.
نکته دیگری که باید هنگام خرید چراغ پژو پارس به آن دقت کنید، چراغ راست، سمت شاگرد و چراغ چپ، سمت راننده است.

اگر تمایل دارید تا راجب خودروی پارس بیشتر بدانید، میتوانید به مقاله بررسی فنی پارس در وبلاگ یدک یار را مطالعه کنید.

بررسی قیمت چراغ پژو پارس

بدهی است که "قیمت چراغ پژو پارس" با برند های اورجینال و اصلی از قیمت چراغ پژو پارس با برند های متفرقه به علت کیفیت بالاتر، بیشتر باشد.
همانطور که قبلا گفتیم، چراغ های عقب پژو پارس در تیپ های مختلف متفاوت است، اما از لحاظ قیمتی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. با این حال به طور کلی میتوان گفت که قیمت چراغ پارس معمولی از پارس LX و قیمت پارس LX از مدل ELX کمتر است.

مشاورین یدک یار گوشزد کردند که قیمت چراغ پژو پارس از دیگر قطعات بدنه این خودرو ارزان تر است، لذا خرید چراغ پژو پارس با برند های با کیفیت را در اولویت قرار دهید.
شما میتوانید برای اطلاع از بهترین برند و قیمت چراغ ماشین از مشاورین مجرب یدک یار کمک بگیرید.

مزایای خرید چراغ پژو پارس از یدک یار

شرکت یدک یار با تجربه ای چندین ساله در فروش لوازم یدکی خودرو، تمامی قطعات پژو پارس را با ضمانت اصالت به فروش میرساند. ضمانت اصالت به این معناست که اگر بعد از دریافت قطعه اصالت آن مورد تایید شما و یا مکانیک قابل اطمینانتان نبود میتوانید بدون پرداخت هزینه ای این قطعه را مرجوع و یا تعویض کنید.

یکی دیگر از مزایای خرید از یدک یار مشاورین مجرب هستند. مشاورین یدک یار در تمامی شبانه روز آماده راهنمایی شما در رابطه با برند و قیمت چراغ پژو پارس هستند، تا شما بتوانید با خیال راحب بهترین قطعه را برای خودروی خود خریدارید کنید.

یکی از دغدغه های خریداران لوازم یدکی پژو پارس دریافت سریع قطعات است. یدک یار دغدغه شما دارندگان خودرو پژو پارس را درک کرده و برای حل این موضوع ارسال سریع را به ارمغان آورده است. چراغ پارس در تهران بین 1 الی 3 ساعت و در سایر استان های کشور بین 24 الی 48 به دست شما عزیزان میرسد.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره چراغ پژو پارس (پرشیا) با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی