خرید آینه بغل هایما S7

خرید و قیمت آینه بغل هایما S7 توربو و معمولی به ضمانت یدک یار

آینه بغل هایما S7“ یکی از قطعات مهم بدنه این خودرو است که به شما کمک زیادی برای داشتن تسلت کافی روی اطراف خودرو میکند. آینه بغل هایما اس 7 مهم ترین کمک بصری شما می باشد و برای رانندگی ایمن حیاتی است. هدف از استفاده آینه بغل (side mirror) این است که شما هنگام رانندگی دید کاملی به اطراف خودرو و موقعیت خودرو های کناری و پشتی داشته باشید تا بتوانید رانندگی بهتر و ایمن تر انجام دهید و ابعاد خودرو کاملا در دست شما باشد. در خودرو های بزرگی مثل هایما S7 نیاز به آینه بغل کاملا ملموس است و در نبود آن شما دید کافی برای رانندگی نخواهید داشت. آینه بغل هایما S7 قطعه ای مصرفی نیست اما با توجه به ابعاد بزرگ آن احتمال آسیب دیدن و تصادف را بسیار افزایش میدهد. از اینرو این بخش را بصورت تخصصی برای "فروش آینه بغل هایما S7 معمولی و توربو" طراحی کردیم تا شما بتوانید این محصول را به تفکیک در این بخش مشاهده کنید. در این بخش هر اطلاعاتی که برای خرید این قطعه نیاز دارید در اختیار شما قرار گرفته است.

صفحه اختصاصی خرید آینه بغل هایما S7

ما در این صفحه اختصاصی “خرید آینه بغل هایما S7“ قصد داریم به بررسی نکات مهم هنگام خرید این قطعه بپردازیم تا بتوانید با داشتن آگاهی کامل، قطعه مناسب را خریداری کنید.
در این صفحه شما می توانید انواع برندهای آینه بغل هایما S7 را مشاهده کنید برای خرید آینه بغل هایما S7 باید بدانید که این قطعه هم به صورت جفت و هم تک عرضه میشود و اینکه این قطعه در نسخه توربو و معمولی با یکدیگر متفاوت اند لذا در هنگام خرید باید به مدل خودرو دقت داشته باشید.
هنگام خرید آینه بغل هایما S7 دقت داشته باشید که این قطعه بصورت کامل و همراه فلاپ عرضه میشود اما نکته مهم اینجاست که، فلاپ روی این قطعه خام بوده و شما باید آن را رنگ نمایید. گفتنی است شما میتوانید فلاپ آینه بغل هایما S7 را بصورت جداگانه نیز خریداری کنید.
در زمان خرید آینه بغل هایما S7 توربو دقت داشته باشید که در این نسخه روی آینه بغل دوربین های 360 درجه نصب شده است و شما میتوانید این قطعه را بسته به نیاز خود همراه با دوربین یا بدون دوربین خریداری کنید، لذا هنگام خرید دقت داشته باشید تا محصول درست را انتخاب نمایید.
علاوه بر این، امکان مشاوره آنلاین نیز برای شما فراهم است تا بتوانید اگر سوالی در مورد خرید آینه بغل هایما S7 دارید از مشاورین یدک یار بپرسید.

بررسی رنج قیمت آینه بغل هایما S7

قیمت آینه بغل هایما S7“ با توجه به ابعاد در مقایسه با سایر خوردو های هم رده خود گرانتر است. هرچند قیمت این قطعه مستقیما تحت تاثیر برند آن است اما در یک مقایسه کلی باید گفت قیمت آینه بغل هایما اس 7 نسبت به رقیبان چینی این خودرو کمی بالاتر است و نسبت به خودروهای کره‌ای و ژاپنی قیمت پایین تری دارد. از طرفی قیمت آینه بغل هایما S7 توربو بیشتر از معمولی بوده و بدیهی است این قطعه همراه با دوربین قیمت به مراتب بیشتری از بدون دوربین آن دارد.
شما می توانید برای آگاهی از قیمت این قطعه به وبسایت یدک یار مراجعه کنید و یا با کارشناسان یدک یار تماس بگیرید تا علاوه بر آگاهی از قیمت، از مشاوره رایگان جهت خرید آینه بغل هایما اس 7 بهره مند شوید. پس از تماس با شماره تلفن 021-91305060 همکاران ما تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان خواهند گذاشت تا تجربه‌ی خرید هرچه بهتری را داشته باشید.

مزایای خرید از یدک یار

خدماتی که یدک یار برای مشتریان خود تدارک دیده شامل ضمانت اصالت و سلامت لوازم یدکی هایما S7 و ارسال سریع است. پس از خرید آینه بغل هایما S7 ضمانت اصالت و سلامت به کالا تعلق خواهد گرفت تا اگر کوچکترین مغایرت یا مشکلی در قطعه وجود داشته باشد شما بتوانید بدون هیچگونه قید و شرطی آن را مرجوع یا تعویض کنید.

همچنین لازم به ارسال سریع آینه بغل هایما S7 اشاره داشته باشیم که این محصول بعد از ثبت سفارش، در بازه‌ی زمانی 1 الی 3 ساعته در تهران و 1 الی 3 روزه در سایر شهرها به شما تحویل داده خواهد شد.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی