لوازم یدکی هایما S7

قیمت لوازم یدکی هایما S7 معمولی و توربو و خرید به ضمانت یدک یار

در این بخش قصد داریم تا شما را برای خرید راحت تر "لوازم یدکی هایما S7راهنمایی کنیم. خودروی هایما S7 (Haima s7) جزوه بهترین و با کیفیت ترین خودرو های ساخت کشور چین است که توسط ایران خودرو مونتاژ و عرضه میشود. این خودرو در حال حاضر به دو مدل توربو و معمولی تقسیم می شود که تفاوت هایی در قطعات میان این دو مدل وجود دارد. لذا در زمان خرید لوازم یدکی هایما S7 حتما از درست بودن قطعه انتخاب شده اطمینان حاصل کنید. در این بخش بصورت تخصصی به "فروش قطعات هایما S7" پرداخته ایم. شما میتوانید به راحتی هر قطعه ای از این خودرو را در این بخش پیدا کرده و با انتخاب آن، لیست قیمتی به تفکیک برند مشاهده کنید.

برند لوازم یدکی اصلی هایما اس 7 چیست؟

با توجه به این که این خودرو از برند های چینی است، قطعات بی کیفیّت این خودرو بسیار زیاد است. بنابراین خرید لوازم یدکی اصلی هایما S7 امری بسیار حائز اهمیت برای صاحبان این خودرو به شمار می آید. همچنین باید به یاد داشت که تشخیص قطعه اصل از تقلبی در این خودرو کار هر کسی نیست. برند اصلی این خودرو، برند هایما است. البته برند ایساکو نیز به عنوان برند اصلی شناخته می شود ولی این شرکت بخش محدودی از لوازم یدکی هایما S7 را به بازار عرضه می کند و تمام قطعات این خودرو توسط ایساکو توضیع نمیشود. قطعات ایساکو که برای هایما عرضه میشود در اصل همان قطعات اصلی با برند هایما است که ایساکو آن را تایید کیفی و اصالت کرده و با لیبل خود به بازار عرضه میکند. به یاد داشته باشید که در خیلی از مواقع نیاز به تهیّه ی قطعه ی اصلی نیست بلکه می توانید با قیمتی مناسب تر، قطعه ای با کیفیت مورد قبول را پیدا کرده و از پرداخت هزینه های اضافی جلو گیری کنید. برای شناخت بهتر در برند ها در بازار فروش لوازم یدکی هایما S7 می توانید با مشاوران ما به شماره 02191305060 تماس گرفته و برای خریدی به صرفه، با آنها مشورت نمایید.

بخش تخصصی خرید لوازم یدکی هایما S7

این صفحه بصورت اختصاصی به منظور "خرید لوازم یدکی هایما S7" طراحی شده است. در این صفحه شما میتوانید قطعات هایما اس 7 و اس 7 توربو را مشاهده کنید و پس از انتخاب هر یک از این قطعات لیست قیمتی دقیق آنها به همراه برند به شما نمایش داده میشود. شما میتوانید قبل از خرید قطعه برند های مختلف را با یکدیگر مقایسه و بررسی کنید و بهترین گزینه را سفارش دهید. همان طور که پیش تر گفتیم، تفاوت هایی میان هایما S7 معمولی و هایما s7 توربو وجود دارد. لذا حتما هنگام خرید لوازم یدکی هایما S7 به مدل دقیق خودروی خود توجه کنید تا از خریدی مطمئن داشته باشید. بصورت کلی باید گفت این دو مدل در چراغ های جلو و بخش موتور و یکسری آپشن ها با یکدیگر تفاوت دارند که هنگام خرید اینگونه قطعات هایما S7 باید دقت دوچندانی داشت. همچنین می توانید از مقاله راهنمای خرید لوازم یدکی هایما s7 نیز استفاده کنید تا اطلاعاتی که هنگام خرید قطعات هایما S7 نیاز دارید را بصورت کامل در اختیار داشته باشید.

بررسی قیمت لوازم یدکی هایما S7 

بصورت کلی باید گفت "قیمت لوازم یدکی هایما S7" در مقایسه با سایر خودرو های تولید و مونتاژ داخل گرانتر و در مقایسه با خودرو های خارجی ارزانتر است. اما نکته مهمی که باید درباره قیمت قطعات هایما اس 7 بدانید این است که شما با سطح کیفیت مختلفی از قطعات روبرو خواهید بود لذا بدیهی است که قیمت های مختلفی را در بازار مشاهده کنید. طبیعتا قیمت لوازم یدکی اصلی و باکیفیت هایما اس 7 بیشتر از قطعات چینی درجه دو و سه است. با توجه به این که برند های قطعات تقلبی برای این خودرو بسیار زیاد شده، بنابراین تفاوت قیمت لوازم یدکی هایما S7 در بین برند های مختلف به چشم محسوس است. در قطعاتی که در مدل توربو و معمولی این خودرو تفاوت وجود دارد باید گفت قیمت لوازم یدکی هایما S7 توربو بیشتر از مدل معمولی آن است اما در قطعاتی مثل سپر، چراغ عقب و ... که در هر دو مدل یکسان اند، تفاوت قیمتی وجود ندارد.

ضمانت اصالت لوازم یدکی هایما S7

ضمانت اصالت بدین معنا است که پس از دریافت کالا مورد نظر، چنانچه متخصّص مورد نظر شما، قطعه خریداری شده را به تأیید اصالت نرسانید، می توانید محصول مربوطه را بدون هیچ هزینه ای تعویض و یا مرجوع نمایید. مجموعه یدک یار برای ارائه بهتر خدمات به شما عزیزانی که قصد خرید لوازم یدکی هایما S7 را دارید، بر روی تمامی قطعات ضمانت اصالت کالا قرار داده است تا شما با خیالی آسوده و راحت به خرید خود بپردازید.

مجموعه ی یدک یار، تمامی قطعات این خودرو را به سراسر نقاط ایران ارسال می کند. ارسال تمامی لوازم یدکی خودرو در تهران 1 الی 3 ساعت و در سایر شهرها 24 الی 48 ساعت صورت می پذیرد.

نمایش بیشتر

از کجا لوازم یدکی هایما S7 را بخریم؟

این بخش بصورت تخصصی برای خرید لوازم یدکی هایما S7 طراحی شده و شما میتوانید تمامی قطعات این خودرو را به ضمانت اصالت از یدک یار خریداری نمایید.


آیا لوازم یدکی هایما S7 توربو و معمولی و پلاس با یکدیگر متفاوت اند؟

بسیاری از قطعات این مدل ها با یکدیگر یکی هستند، اما در مدل های هایما S7 با موتور توربو قطعات موتوری متفاوت و در مدل پلاس برخی قطعات بدنه مثل چراغ با سایر مدل ها متفاوت است.


نظر خود را درباره لوازم یدکی هایما S7 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی