لوازم یدکی
ثبت نام / ورود
برای ماشین خود لوازم یدکی میخواهید؟
از طریق فرم زیر می تونی درخواست تو ثبت کنی تا سریع باهات تماس بگیریم 👇
در صورت نیاز به مشاوره، اینجا کلیک کنید
ثبت قطعه و درخواست تماس

خرید لوازم یدکی هایما S7

خرید لوازم یدکی هایما S7

در این صفحه از یدک یار، قصد داریم تا شما را برای خرید راحت تر "لوازم یدکی هایما S7" راهنمایی کنیم. خودروی هایما S7 جزوه بهترین و با کیفیت ترین خودرو های ساخت کشور چین است. این خودرو در حال حاضر به دو مدل توربو و معمولی تقسیم می شود که تفاوت هایی در لوازم یدکی میان این دو مدل وجود دارد.

برند لوازم یدکی اصلی هایما S7 چیست؟

با توجه به این که این خودرو از برند های چینی است، قطعات بی کیفیّت این خودرو بسیار زیاد است. بنابراین "خرید لوازم یدکی اصلی هایما S7" امری بسیار دشوار برای صاحبان این خودرو به شمار می آید. همچنین باید به یاد داشت که تشخیص قطعه اصل از تقلبی در این خودرو کار هر کسی نیست. برند اصلی این خودرو، برند هایما است. البته برند ایساکو نیز به عنوان برند اصلی شناخته می شود ولی این شرکت بخش محدودی از لوازم یدکی هایما S7 را به بازار عرضه می کند و تمام قطعات این خودرو توسط ایساکو توضیع نمیشود. به یاد داشته باشید که در خیلی از مواقع نیاز به تهیّه ی قطعه ی اصلی نیست بلکه می توانید با قیمتی مناسب تر، قطعه ای با کیفیت مورد قبول را پیدا کرده و از پرداخت هزینه های اضافی جلو گیری کنید. برای شناخت بهتر در برند ها در بازار "فروش لوازم یدکی هایما S7" می توانید با مشاوران ما به شماره 02191305060 تماس گرفته و برای خریدی به صرفه، با آنها مشورت نمایید. همان طور که پیش تر گفتیم، تفاوت هایی میان مدل معمولی و هایما s7 توربو وجود دارد. شما عزیزان هنگام خرید قطعه مورد نظر، باید به مدل دقیق خودروی خود توجه کنید تا از خریدی مطمئن تر بهره مند شوید و همچنین می توانید از مقاله ی راهنمای خرید لوازم یدکی هایما s7 نیز استفاده کنید تا خریدی بهتر را تجربه نمایید.

قیمت لوازم یدکی هایما    S7

با توجه به این که برند های بی کیفیت برای این خودرو بسیار زیاد شده، بنابراین تفاوت "قیمت لوازم یدکی هایما S7" در بین برند های مختلف به چشم می خورد. اگر چه ممکن است که قطعه ی اصلی که تهیّه می کنید قیمتی بالا داشته باشد امّا نگران نباشید، زیرا این خودرو جزو خودرو های با کیفیت ساخت چین بوده و ممکن است که تا مدت ها بعد از تهیّه ی قطعه اصلی نیازمند تعمیر و یا تعویض آن نباشید.

ارسال لوازم یدکی هایما S7 به سراسر کشور

مجموعه ی یدک یار، تمامی قطعات این خودرو را به سراسر نقاط ایران ارسال می کند. ارسال تمامی قطعات در تهران 1 الی 3 ساعت و در سایر شهرها 24 الی 48 ساعت صورت می پذیرد.

ضمانت اصالت لوازم یدکی هایما S7

ضمانت اصالت بدین معنا است که پس از دریافت کالا مورد نظر، چنانچه متخصّص مورد نظر شما، قطعه خریداری شده را به تأیید اصالت نرسانید، می توانید محصول مربوطه را بدون هیچ هزینه ای تعویض و یا مرجوع نمایید. مجموعه یدک یار برای ارائه بهتر خدمات به شما عزیزانی که قصد خرید لوازم یدکی هایما S7 (Haima s7) را دارید، بر روی تمامی قطعات ضمانت اصالت کالا قرار داده است تا شما با خیالی آسوده و راحت به خرید خود بپردازید.

اطلاعات بیشتر ...
بررسی هایما s7خرید لوازم یدکی هایما s7
بررسی هایما s7خرید لوازم یدکی هایما s7

محصولات جدید S7

مشاهده تمام محصولات
روغن موتور  5W30 بهران سوپر رانا 4 لیتر

روغن موتور 5W30 بهران سوپر رانا 4 لیتر

بهران
360,000 تومان

310,000 تومان
بهران
روغن موتور  10W40 اسپیدی سوپر پاور 4 لیتر

روغن موتور 10W40 اسپیدی سوپر پاور 4 لیتر

اسپیدی
200,000 تومان

185,000 تومان
اسپیدی
روغن موتور  10W40 آیسین 4 لیتر

روغن موتور 10W40 آیسین 4 لیتر

آیسین
420,000 تومان

373,000 تومان
آیسین
روغن موتور  10W40 پاور اسپیدی 4 لیتر

روغن موتور 10W40 پاور اسپیدی 4 لیتر

اسپیدی
150,000 تومان

116,500 تومان
اسپیدی