دیسک و صفحه زانتیا 2000 و 1800

در خودروی زانتیا یکی از پر مصرف ترین قطعه در سیستم کلاچ، "دیسک و صفحه زانتیا" می باشد. دیسک کلاچ (Clutch) بخشی از سیستم گیربکس که با صفحه کلاچ در ارتباط است و وظیفه ی آن انتقال نیرو به چرخ دنده ها می باشد که با استفاده ازدنده می توان سرعت خودرو را افزایش دهد. برای شروع حرکت، افزایش سرعت ماشین، ترمز کردن به دیسک و صفحه زانتیا نیاز است.
دیسک و صفحه کلاچ که در اتومبیل های دنده ایی وجود دارد دائم در معرض سایش می باشد بنابراین برای بالا بردن عمر مفید دیسک و صفحه زانتیا، رانندگی درست همچنین استفاده از برند های مرغوب تاثیر گذار است.

هرز خودن خودرو، در سربالایی خودرو کشش ندارد، تلق تلق خوردن کلاچ در هنگام گرفتن پدال، لیز خودن کلاچ، شنیدن صدای جیر جیر کلاچ، در حین تعویض دنده و تاب برداشتن دیسک و صفحه، همگی نشانه های خرابی دیسک و صفحه زانتیا می باشد.

اگر قصد دارید تا راجب دیسک و صفحه بیشتر بدانید، مقاله دیسک و صفحه چیست را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

در ادامه با دیسک و صفحه زانتیا بیشتر آشنا می شوید.

خرید دیسک و صفحه زانتیا

همان طور که گفتیم دیسک و صفحه زانتیا یکی از پر مصرف ترین قطعه در لوازم یدکی زانتیا می باشد بنابراین در "خرید دیسک و صفحه زانتیا" دقت داشته باشید که دیسک و صفحه ی زانتیا اورجینال تهییه کنید تا نمونه های تقلبی آن باعث آسیب به خودروی شما نشود.  سایت یدک یار با ضمانت اصالت قطعات به شما اطمینان می دهد که قطعه ی اورجینال را به دست شما مشتریان عزیز میرساند.

زانتیا در دو مدل 1800 و 2000 در بازار وجود دارد، لذا در خرید دیسک و صفحه زانتیا دقت کنید که مدل 1800 با مدل 2000 آن متفاوت است.
در هنگام خرید دیسک و صفحه ماشین باید دقت داشته باشید که از قطعه خریداری شده کیفیت بالایی داشته باشید، زیرا این موضوع ارتباط مستقیمی با طول عمر این قطعه دارد.

قیمت دیسک و صفحه زانتیا

دیسک و صفحه ی زانتیا در مدل 2000 و 1800 آن تفاوت دارد. قیمت دیسک و صفحه ی زانتیا در برند ها و مدل های مختلف متفاوت هستند. بدیهی است که قیمت دیسک و صفحه زانتیا با برند های معروف و شناخته گران تر از برند های ناشناخته است. قطعه های فیک قیمت ارزانی دارند اما نمی توانند سلامت خودروی شما را تضمین کنند و بعد از مدت کوتاهی علاوه بر تعویض مجدد دیسک و صفحه، قطعات دگر نیز آسیب دیده اند. سایت یدک یار قیمت دیسک و صفحه زانتیا را در برند های مختلفی مانند والئو، ایساکو و... به شما عرضه می دارد.

اگر تمایل دارید با خودروی زانتیا بیشتر آشنا شوید، میتوانید مقاله مشخصات زانتیا را در وبلاگ یدک یار بررسی کنید.

مزایای خرید از یدک یار

سایت یدک یار، با ارائه ی برند های مختلف و اورجینال به خریدی ایمن و راحت شما کمک کرده است. یدک یار تمامی قطعات خود را تضمین اصالت میکند به این صورت که اگر متوجه شوید که قطعه ی خریداری شده، قطعه ی استاندارد نیست می توانید نسبت به تعویض یا مرجوع کردن آن اقدام کنید.

مشاورین مجرب یدک یار به صورت رایگان در خدمت هستند شما می توانید با تماس با آن ها هرگونه سوال و راهنمایی بهره ببرید.

یدک یار در تهران 1 الی 3 ساعت و در سایر شهر ها 24 تا 48 ساعت قطعه را به دست شما می رساند که این یعنی سریع ترین زمان ممکن در شبانه روز

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره دیسک و صفحه زانتیا 2000 و 1800 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی