شمع سورن و سورن توربو

قیمت شمع سورن و سورن توربو برای خرید به ضمانت اصالت یدک یار

"شمع سورن" یکی از قطعه های مهم و ضروری برای موتور این خودرو است چرا که مسئول جرقه زنی می باشد و هرگونه مشکل و یا خرابی در این قطعه باعث روشن نشدن خودروی شما می شود. هرچقدر این جرقه قوی تر باشد احتراق  بهتری را سبب می شود و اگر جرقه زنی به خوبی اتفاق نیفتد احتراق ناقص می شود و عملکرد موتور خودرو را کاهش می دهد. شمع سورن 4 عدد می باشد و به شکل سوزنی و معمولی در بازار موجود می باشد شمع سوزنی عمر طولانی تری نسبت به شمع معمولی دارد و بخاطر مواد تشکیل دهنده، دمای بیشتری را نیز می توانند تحمل کنند بنابراین عمر مفید آن ها طولانی تر است. در شمع (Spark Plug) های معمولی پس از مدتی جرقه زنی سخت تر اتفاق می افتد و همین موضوع مصرف سوخت خودروی شما را زیاد و استهلاک اتومبیل را نیز بیشتر می کند و در شمع های سوزنی این اتفاق دیر تر رخ می دهد. احتراق ناقص که در اثر مشکل در شمع سورن اتفاق می افتاد باعث خام سوزی خودرو می شود. شمع سورن رابطه ی مستقیمی با عملکرد موتور این خودرو دارد بنابراین باید نسبت به تعویض به موقع آن سریعا اقدام کنید.
شرکت یدک یار با تجربه ای چندین ساله در حوضه فروش لوازم یدکی سورن این مقاله را فراهم کرده است تا شما راحت تر بتوانید اقدام به خرید شمع سورن کنید.

اگر تمایل دارید تا راجب شمع خودرو بیشتر اطلاعات داشته باشید، مقاله شمع ماشین چیست را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

خرید شمع سورن

عواملی وجود دارند که به شما می گویند باید به "خرید شمع سورن" جدید اقدام نمایید عواملی مانند :

  • سوخت گیری بیشتر
  • سخت استارت خوردن اتومبیل در شرایط آب و هوایی نامطلوب
  • لرزش و افت شتاب اتومبیل
  • دود زیاد و بوی بد بنزین
  • روشن نشدن اتومبیل
  • روشن شدن چراغ چک

پس از مشاهده ی این علائم سریعا به مکانیک مراجعه کنید چرا که شمع آسیب دیده، به موتور خودرو نیز آسیب می زند و همچنین مصرف سوخت خودروی شما را افزایش می دهد. بنابراین در خرید شمع سورن حتما دقت داشته باشید که شمع با کیفیت تهییه کنید و از جایی خریداری نمایید که این کیفیت را تضمین می کنند. نکته ی بسیار ضروری که در خرید شمع سورن باید به آن توجه داشته باشید این است که شمع این خودرو در تیپ های مختلف توربو و پلاس بدلیل تفاوت در موتور این خودرو بایکدیگر متفاوت هستند بنابراین حتما با توجه به تیپ خودروی خود شمع سورن مناسب را خریداری کنید.

ما در یدک یار پیشنهاد میدهیم که اگر چراغ چک خودریتان روشن شد و خودروتان لرزش محسوسی داشت، قبل از تعویض شمع مقاله روشن شدن چراغ چک و لرزش خودور را در وبلاگ یدک یار بررسی کنید.

قیمت شمع سورن

مثل تمام قطعات، شمع سورن نیز برند های مختلفی اقدام به تولید آن کرده اند و "قمیت شمع سورن" در این برند های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند البته که قیمت شمع سورن اورجینال گران تر است اما حتما سعی کنید از شمع اورجینال استفاده کنید چرا که خرابی در شمع خودرو باعث حرکت نکردن اتومبیل شما می شود گاهی اوقات حرکت نکردن یا سخت روشن شدن اتومبیل را به باطری آن ربط می دهیم اما درواقع باطری سالم است و مشکل از شمع خودروی شما می باشد.

اگر تمایل دارید تا راجب خودروی سمند سورن بیشتر بدانید، کافیست به مقاله مشخصات سمند سورن در وبلاگ یدک یار مراجعه کنید.

مزایای خرید از یدک یار

یدک یار برای شما مشتریان عزیز خریدی راحت و بی دغدغه را خواستار است بنابراین مزایای زیادی برای خرید شما قرار داده است. شما اگر از یدک یار شمع سورن خود را خریداری کنید می توانید مطمئن باشید که قطعه اورجینال را تهییه کرده ایید چرا تمام قطعات تضمین اصالت هستند یعنی اگر شما پس از خرید از اورجینال بودن قطعه مطمئن نباشید می توانید آن را تعویض یا مرجوع کنید. همچنین اگر در خرید خود به مشکل برخورد کردید می توانید آن را با مشاورین مجرب یدک یار در میان بگذارید و از راهنمایی های آن ها به صورت رایگان استفاده کنید. شمع سورن خریداری شده ی شما در کمترین زمان ارسال می شود در تهران و سایر شهر ها به ترتیب 1 تا 3 ساعت و 24 تا 48 ساعت زمان نیاز است.
شما میتوانید برای خرید شمع سایر خودرو ها به صفحه قیمت شمع ماشین در وبسایت یدک یار مراجعه کنید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره شمع سورن و سورن توربو با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی