شمع ساینا

صفحه خرید با بهترین قیمت شمع ساینا در انوع برند در یدک یار

"شمع ساینا" اصلی ترین بخش موتور است که وظیفه ی جرقه زنی و روشن نمودن خودرو را دارد و اگر به درستی کار نکند ماشین حرکت نمی کند. شمع انرژی برای جرقه زنی را از دینام گرفته و هرچه این جرقه قوی تر باشد احتراق بهتر است.

گاهی اوقات مصرف بالای سوخت اتومبیل شما به دلیل خرابی شمع (Spark Plugمی باشد. شمع ساینا یکی از قطعات مصرفی مهم در خودرو می باشد پس در خرید و تعویض آن توجه لازم را داشته باشید. شرکت یدک یار همواره برای آسودگی خاطر شما مشتریان عزیز کیفیت لوازم یدکی ساینا را ضمانت میکند.

سایت یدک یار در نظر دارد با این مقاله شما را با شمع ساینا بیشتر آَشنا کند.

اگر تمایل دارید تا راجب شمع خودرو بیشتر بدانید مقاله وظیفه شمع ماشین چیست را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

علائم خرابی شمع ساینا

بعضی از نشانه هایی که در صورت مشاهده باید به فکر تعویض شمع ساینای خود بشوید عبارتند از:

  • در شرایط آب و هوایی نا مساعد اتومبیل خود به سختی استارت می خورد.
  •  سوخت گیری خودروی شما نسبت به قبل بیشتر شده است.
  •  دود زیاد و بوی بد بنزین
  •  روشن نشدن خودرو
  •  لرزش خودرو
  •  افت شتاب خودرو

همانطور که گفته شد خرابی شمع باعث احتراق ناقص و عدم حرکت اتومبیل می شود همچنین خرابی آن روی موتور شما نیز تاثیر گذاشته و باعث ریپ زدن آن میشود. پس دقت کنید به موقع برای تعویض آن اقدام نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ریپ زدن خودرو، میتوانید مقاله علت ریپ زدن موتور در دور پایین را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید. 

خرید شمع ساینا

شمع خودور یکی از قطعات اصلی است بنابراین در "خرید شمع ساینا" باید دقت کنید که شمع ساینا اورجینال را خریداری کنید. شرکت یدک یار شمع ساینای اورجینال را در سایت خود قرار داده است و شما می توانید با ضمانت اصالت آن را خریداری کنید. 

شمع های تقلبی ساینا  باعث آسیب به موتور خودرو می شوند.  گاهی اوقات خودروی ما روشن نمی شود و شک ما به خرابی باطری می رود، اما پس  از برسی متوجه می شویم که باطری سالم است و مشکل از خرابی شمع می باشد. خرابی شمع باعث خام سوزی و افزایش مصرف سوخت می شود.

در خرید شمع ساینا توجه کنید که در تیپ های مختلف تفاوتی وجود ندارد و شمع ساینا در سایت یدک یار به صورت تکی نیز به فروش می رسد.
توجه داشته باشید که مهم ترین نکته برای خرید شمع ماشین اطمینان از کیفیت قطعه و استاندارد بودن آن است.

قیمت شمع ساینا

در بازار "قیمت شمع ساینا" با توجه به برند های مختلف متفاوت است. سایت یدک یار انواع برند ها را دارا می باشد. شما با برسی سایت یدک یار از آخرین وضعیت قیمت های داخل بازار مطلع شوید. برند هایی چون بوش آلمان، ایکیوم فرانسه، سایپا یدک، جی کا فرانسه و... در سایت یدک یار موجود می باشند.

قیمت شمع ساینای استاندارد و اوجینال در بازار گران تر است با قیمت پایین تر نشان از تقلبی بودن آن است. با خرید شمع اورجینال، از موتور خودروی خود محافظت  کنید.

اگر تمایل دارید تا راجب خودرو ساینا بیشتر بدانید، میتوانید مقاله مشخصات ساینا را در وبلاگ یدک یار بررسی کنید.

مزایای خرید از یدک یار

شرکت یدک یار مشاورینی برای شما قرار داده است تا با تماس رایگان  از راهنمایی های آن ها برای خریدی راحت و بی دغدغه بهرمند شوید.

همچنین این مشاورین در تمام ساعات آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

شرکت یدک یار تمامی قطعات را با ضمانت اصالت به دست شما می رساند. ضمانت اصالت یعنی اگر شما یا مکانیک مورد اطمینان شما از اصالت قطعه خریداری شده راضی نباشید می توانید بدون پرداخت هزینه ایی آن را مرجوع یا تعویض نمایید.

یدک یار سریع ترین ارسال را در تهران و سایر استان ها دارد به این صورت که اگر ساکن تهران باشید قطعه 1 تا 3 ساعت و اگر در سایر استان ها سکونت داشته باشید، 24 تا 48 ساعت به دست شما می رسد.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره شمع ساینا با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی