اویل پمپ ماکسیما

مشاهده قیمت اویل پمپ ماکسیما با برند اورجینال و ... در یدک یار

به مقاله بررسی "اویل پمپ ماکسیما" خوش آمدید. برای اینکه موتور ماکسیما بتواند قطعات متحرک خود را به حرکت در بیاورد، از خوردگی قطعات پیشگیری کند، آلودگی‌ها و گرد و غبار را جمع آوری کند و همچنین به منظور کاهش بخشی از گرمای پیشرانه، به روغن نیاز دارد. این روغن توسط سیستم روان کاری، میان قطعات موتور به گردش می‌آید.
اویل پمپ (Oil Pump) در کنار محفظه، مسیرها و شلنگ‌های انتقال دهنده روغن، سیستم روان کاری خودرو را تشکیل می‌دهد. فعالیت این پمپ بلافاصله با استارت زدن ماشین شروع می‌شود و اویل پمپ شروع به ارسال روغن به شیارها و مسیرهای تعیین شده می‌کند. این کار باعث کاهش اصطکاک و سایش میان قطعات پیشرانه می‌شود و از قفل شدن موتور خودرو جلوگیری می‌کند. با گذشت زمان پمپ روغن یا همان اویل پمپ می‌تواند خراب شود. مهم است که علائم مربوط به شروع خرابی این پمپ را بدانید زیرا در صورت عدم توجه به این خرابی، موتور و در نهایت ماشین شما به شدت آسیب می‌بیند.

در این صفحه می‌توانید اویل پمپ ماکسیما را در برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از مقایسه اقدام به خرید قطعه مورد نظر نمایید.

اگر تمایل دارید تا درباره اویل پمپ خودرو بیشتر بدانید، میتوانید به مقاله اویل پمپ چیست در وبلاگ یدک یار مراجعه کنید.

علائم خرابی اویل پمپ ماکسیما

مهمترین علائم خرابی اویل پمپ خودروی نیسان ماکسیما که باید حتما مورد بررسی قرار گیرند، شامل موارد زیر است:

  • شنیدن صداهای ناهنجار از پمپ یا موتور
  • روشن شدن چراغ روغن 
  • افزایش دمای موتور
  • مشکل در روشن کردن و استارت زدن خودرو
  • کاهش شتاب و قدرت موتور در عین افزایش مصرف سوخت
  • ریپ زدن خودرو در سرعت‌های ثابت و معین
  • روشن نشدن کلی خودرو
  • متوقف شدن حرکت موتور خودرو

در هنگام روشن شدن چراغ روغن با اینکه احتمال خرابی اویل پمپ زیاد است، اما با این حال ابتدا روغن موتور و سیستم روغن را بررسی کنید و سپس اقدام به تعویض اویل پمپ کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله روشن شدن چراغ روغن ماشین در وبلاگ یدک یار مراجعه کنید.

برای خرید اویل پمپ ماکسیما به چه نکاتی دقت نماییم؟

خودروی نیسان ماکسیما در مدل‌های اتومات و دنده‌ای به بازار خودروی ایران عرضه شده است. در هنگام "خرید اویل پمپ ماکسیما" دقت داشته باشید که این قطعه در تیپ‌‎های مختلف این خودرو یکسان است.

پمپ روغن معمولا طوری ساخته شده است که از دوام بالایی برخوردار باشد. بنابراین باید مدت زیادی طول بکشد تا به طور کامل خراب شود. با این حال، مانند تمام قطعات اتومبیل، در نهایت با افزایش سن و استهلاک، از بین می‌رود. به همین دلیل است که باید در زمان خرید اویل پمپ ماکسیما به کیفیت قطعه توجه ویژه داشته باشید.

با توجه به اهمیت پمپ روغن در عملکرد صحیح و عمر موتور خودرو، انتخاب یک برند معتبر و با کیفیت برای خرید پمپ روغن بسیار مهم است. بنابراین بهتر است برای خرید اویل پمپ ماکسیما به سراغ برندهای اصلی این قطعه بروید. برند اصلی اویل پمپ ماکسیما و به طور کلی تمامی لوازم یدکی ماکسیما، نیسان موتور محسوب می‌شود.

اگر تمایل دارید تا درباره خودروی ماکسیما بیشتر بدانید، میتوانید به مقاله بررسی فنی ماکسیما در وبلاگ یدک یار مراجعه کنید.

بررسی قیمت اویل پمپ ماکسیما

در این صفحه می‌توانید "قیمت اویل پمپ ماکسیما" را به تفکیک برندهای مختلف مشاهده کنید و پس از بررسی دقیق قطعه مناسب خودروی خود را خریداری نمایید. قیمت اویل پمپ ماکسیما مستقیما به انتخاب برند این قطعه بستگی دارد. قیمت این قطعه در برند اصلی به دلیل کیفیت بالاتر بیشتر از برندهای متفرقه است. همچنین با توجه به نوسانات نرخ ارز ممکن است قیمت اویل پمپ ماکسیما دچار تغییرات شود. برای آگاهی از قیمت اویل پمپ ماکسیما در برندهای مختلف و همچنین آشنایی بیشتر با مشخصات این محصول می‌توانید به طور رایگان با مشاورین مجموعه یدک یار در تماس باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

مزایای خرید اویل پمپ ماکسیما از یدک یار

در بازار "فروش اویل پمپ ماکسیما" ممکن است با برندها، قیمت‌ها و کیفیت‌های متفاوتی رو به رو شده و برای خرید دچار سردرگمی شوید. همچنین در برخی موارد نیز قطعات تقلبی را به عنوان کالای اصلی و با قیمت اویل پمپ ماکسیما به شما می‌فروشند. برای حل این دو مشکل مجموعه یدک یار نیز تدابیری اندیشیده است تا تهیه اویل پمپ ماکسیما را برای شما آسان سازد. همان طور که اشاره شد خرید قطعه اصلی بسیار حائز اهمیت است. بنابراین این قطعه همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می‌شود. بدین معنی که بعد از دریافت کالا چنانچه متخصص مورد تأیید شما اصالت کالا را نپذیرفت، می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای کالا را مرجوع و یا تعویض نمایید. همچنین برای جلوگیری از سردرگمی در خرید نیز می‌توانید از مشاوران خبره مجموعه یدک یار به صورت رایگان کمک و راهنمایی بگیرید. به یاد داشته باشید که می‌توانید این قطعه را به صورت اینترنتی و هم به صورت تلفنی سفارش داده و در منزل خود تحویل بگیرید. چنانچه در تهران سکونت دارید، نهایتاً 3 ساعت و در سایر شهرها تا 48 ساعت قطعه به دست شما عزیزان خواهد رسید. برای بررسی و یا خرید سایر قطعات این خودرو می‌توانید به صفحه خرید لوازم یدکی ماکسیما مراجعه نمایید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره اویل پمپ ماکسیما با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی