خرید سنسور دنده عقب پژو 207

صفحه خرید سنسور دنده عقب پژو 207 با بهترین قیمت از یدک یار

یکی از معمول ترین مشکلاتی که برای همه در زمان پارک کردن رخ می دهد، برخورد سپر ماشین ما با ماشین عقبی است و ممکن است آسیب هایی مثل خط و خش و قری روی بدنه خودرو ایجاد کند. این مشکل با نصب سنسور دنده عقب (back car sensor) به روی خودرو ها رفع شده است. "سنسور دنده عقب 207" در مدل های تولید 1393 به بعد بر روی سپر عقب این خودرو بصورت فابریک توسط کارخانه نصب شده تا راننده را هنگام پارک کردن و یا حرکت با دنده عقب راهنمایی کند. سنسور دنده عقب پژو 207 قطعه ای مصرفی نیست و بعضا در تصادفات یا بعد از سوختن نیاز به تعویض خواهد داشت. در این بخش بصورت هدفمند به "فروش سنسور دنده عقب 207" پرداخته شده است. 

خرید سنسور دنده عقب 207 از بخش تخصصی فروش این قطعه

پژو 207 از محبوب ترین خودرو های داخل ایران می باشد که خواستاران زیادی دارد و بدیهی است با تیراژ بالا این خودرو به طبع لوازم یدکی 207 نیز به راحتی قابل دسترس است. این بخش بصورت اختصاصی برای "خرید سنسور دنده عقب 207" یا به عبارت دیگر سنسور پارک این خودرو طراحی شده است. در این بخش میتوانید لیست کاملی از سنسور دنده عقب فابریک این خودرو را به تفکیک برند مشاهده و پس از بررسی قطعه مدنظر خود را خریداری نمایید.
در زمان خرید سنسور دنده عقب 207 باید به چند نکته توجه داشته باشید. مهم ترین آن این است که در مدل های سال 1393 به بعد سنسور دنده عقب بصورت فابریک به روی خودرو نصب شده است لذا در صورتی که 207 شما فرانسوی یا تولید قبل از 1393 است باید سنسور دنده عقب را از قسمت لوازم جانبی 207 خریداری و به عنوان یک آپشن جانبی روی خودرو خود نصب نمایید.
نکته مهم بعدی که در زمان خرید این قطعه باید به آن توجه داشته باشید براکت سنسور دنده عقب است. اگر دقت کرده باشید سنسور دنده عقب 207 در داخل قاب گرد قرار گرفته و سپس روی فلاپ سپر عقب این خودرو سوار میشود. در قطعات اصلی و استاندارد هم زمان با خرید سنسور دنده عقب 207 براکت آن نیز در داخل بسته بندی وجود دارد اما برند هایی نیز وجود دارد که این قطعه را بدون براکت عرضه میکنند. لذا دقت داشته باشید هنگام خرید چه برندی را انتخاب میکنید.
به این نکته در زمان خرید سنسور دنده عقب 207 توجه داشته باشید که این قطعه بروی فلاپ سپر عقب این خودرو قرار گرفته و این فلاپ در تمامی مدل ها مشکی است لذا این قطعه رنک بندی نداشته و تنها قطعه مشکی رنگ مناسب این خودرو است.
نکته آخری که باید قبل از خرید این قطعه به آن توجه داشته باشید این است که، پژو 207 دو عدد سنسور دنده عقب داشته که در دو سمت خودرو قرار گرفته است، گفتنی است این دو سنسور با یکدیگر هیچ تفاوتی نداشته و بصورت تکی فروخته میشوند.

بررسی رنج قیمت سنسور دنده عقب 207

"قیمت سنسور دنده عقب 207" دقیقا با قیمت همین قطعه برای سایر خودرو های ایرانخودرو یکی است. تنها عاملی که بر قیمت سنسور دنده عقب پژو 207 تاثیرگذار است برند و کیفیت قطعه است. برند اصلی این قطعه، کروز بوده اما برند های مختلف دیگر نیز این قطعه را تولید و عرضه میکنند. بدیهی است با توجه به کیفیت بالا قطعات برند کروز، قیمت سنسور دنده عقب این برند از سایر برند ها بیشتر بوده و بدیهی است عمر مفید بیشتری هم خواهد داشت. در زیر میتوانید لیست کاملی از قیمت این قطعه به تفکیک برند مشاهده کنید و پس از بررسی دقیق قطعه مدنظر خود را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایید. 

مزایای خرید این قطعه از یدک یار

اولین و مهم ترین موضوع در یدک یار ضمانت اصالت لوازم یدکی ماشین است. شما بعد از تحویل کالا چنانچه متوجه ایراد و اشکال در آن شدید می توانید کالا را به صورت رایگان تعویض و یا مرجوع نمایید و تمام قیمت سنسور دنده عقب 207 را از مجموعه باز پس بگیرید.

 نکته ی بعدی توانایی مشاوره رایگان از متخصصان ماست. شما می توانید به صورت رایگان با همکاران ما در رابطه با تمامی سوالات خود درباره این خودرو و قطعات آن در ارتباط باشید.

نمایش بیشتر

بهترین سنسور دنده عقب 207 چیست؟

بهترین سنسور دنده عقب برای پژو 207 را برند کروز عرضه میکند. شرکت کروز تامین کننده سنسور دنده عقب 207 را برای خط تولید ایرانخودرو است و عبارت دیگر برند اصلی و سنسور دند عقب فابریک 207 شناخته میشود.


مشخصات سنسور دنده عقب فابریک 207 چیست؟

سنسور دنده عقب فابریک 207 با برند کروز به بازار عرضه میشود و به همراه براکت نگهدارنده این قطعه به فروش میرسد.


نظر خود را درباره خرید سنسور دنده عقب پژو 207 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی