لیست قیمت سنسور اکسیژن 207 برای خرید به ضمانت اصالت یدک یار

خرید سنسور اکسیژن 207

سنسور اکسیژن وظیفه دارد که میزان اکسیژن ورودی به موتور را حفظ نموده و اندازه گیری کند. این قطعه به میزان سوختن در موتور بسیار مرتبط بوده و در صورت خراب بودن آن اکسیژن به اندازه نیاز به موتور نمیرسد و باعث بد کار کردن موتور و بالا رفتن مصرف سوخت خودرو خواهد شد. البته برای کسب اطلاع بیشتر از این قطعه می توانید مقاله ی سنسور اکسیژن چیست؟ را مورد مطالعه قرار دهید.

خرید سنسور اکسیژن 207 از یدک یار

خودروی 207 یکی از پر متقاضی ترین خودرو های داخل ایران است که از زمان تولید با استقبال خوبی از سمت خریداران مواجه شد. "سنسور اکسیژن 207" نیز جزو قطعاتی به حساب می آید که در این خودرو به زودی خراب می شود و نیاز به تعویض دارد. در ابتدا باید اشاره نمود که بهتر است قبل از "خرید سنسور اکسیژن 207" با مشاورین یدک یار تماس گرفته و از همکاران ما در رابطه با انواع برند ها و قیمت سنسور اکسیژن 207 پرس و جو کنید. این امر باعث شده تا دیگر از اشتباه خریدن قطعه ای جلو گیری کرده و می توانید به سرعت کالا خود را خرید کنید.

قیمت سنسور اکسیژن 207

خب این قطعه نیز مانند سایر قطعات پژو 207 از قیمت بالایی برخوردار است. در کل لوازم یدکی پژو 207 قیمت بالاتری نسبت به باقی لوازم یدکی های خودرو های داخلی دارد. به همین دلیل از دیدن قیمت های بالا برای این خودرو متعجب نشوید. اما یدک یار این قطعه را با نازل ترین "قیمت سنسور اکسیژن پژو 207" و همراه با خدمات دیگر در اختیار شما قرار میدهد که در ادامه به آنها می پردازیم.

مزایای خرید سنسور اکسیژن از یدک یار

اولین و مهمترین اصل در یدک یار ضمانت اصالت است. شما بعد از تحویل کالا، در صورتی که در آن موردی مشاهده نمودید، می توانید جنس را مرجوع و یا تعویض نمایید. همانطور که در بالا نیز گفتیم وجود مشاوران متخصص در امر "فروش سنسور اکسیژن 207" خرید را برای شما بسیار آسان تر نموده است

البته ارسال سریع نیز از مزایای خرید از یدک یار می باشد

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی