آینه بغل پژو 206

قیمت آینه بغل برقی و دستی 206 و خرید به ضمانت اصالت یدک یار

آینه بغل 206

آینه بغل دستی 206

"آینه بغل پژو 206" یکی از آن قطعاتی است که مدل های مختلف این خودرو متفاوت است. این قطعه در دو مدل تنظیم برقی و تنظیم دستی عرضه میشود. به روی آینه بغل برقی پژو 206 شاهد فلاپ رنگی هستیم که هم رنگ بدنه است. در زمان خرید آینه بغل پژو 206 باید به این نکته توجه داشته باشید که این محصول در مدل های تنظیم دستی شامل قاب بیرونی آینه، شیشه آینه و اهرم تنظیم آینه است و قاب سه گوش داخل اتاق که دور اهرم تنظیم آینه بغل نصب میشود جزوی از این قطعه نیست و در صورت نیاز باید بصورت جداگانه تهیه شود. در مورد آینه بغل برقی 206 نیز باید گفت اهرم تنظیم آینه جای خود را به سوکت و موتور تنظیم آینه داده است. همچنین باید توجه داشته باشید که فلاپ آینه بغل برقی 206 و قاب مثلثی تیوتر داخل اتاق که پشت آینه نصب میشود، جزوی از این قطعه نیست و در صورت نیاز باید آن را بصورت جداگانه تهیه کنید.

کدام مدل 206 آینه بغل دستی و کدام مدل برقی دارد؟

همانطور که گفته شد پژو 206 در تیپ های مختلف با دو مدل آینه بغل عرضه شده است که یکی نتظیم برقی و دیگری تنظیم دستی است. در این بخش به تفکیک تیپ های 206 متناسب با نوع آینه بغل آن خواهیم پرداخت.
آینه بغل پژو 206 تیپ 2 به عنوان تیپ پایه این خودرو شناخته شده و آینه بغل دستی دارد. همینطور باید گفت 206 تیپ 1، تیپ 4، پژو 206 صندوقدار V10 و V2 نیز با آینه بغل دستی عرضه شده اند.
آینه بغل پژو 206 تیپ 5 که به عنوان تیپ فول این خودرو شناخته میشود تنظیم برقی بوده و بروی آن یک فلاپ پلاستیکی رنگی بصورت جداگانه نصب میشود. همینطور در 206 های تیپ 3، تیپ 6، 206 صندوقدار V8، V9 نیز از آینه بغل برقی استفاده شده است.
در زمان خرید این قطعه به سمت آن دقت داشته باشید تا قطعه اشتباه را سفارش ندهید. آینه سمت شاگرد، همان آینه بغل راست 206 و آینه سمت راننده همان آینه بغل سمت چپ پژو 206 است. در این صفحه میتوانید تمامی مدل های آینه بغل 206 را مشاهده کنید.

بخش تخصصی خرید آینه بغل 206 در یدک یار

این بخش بصورت اختصاصی برای "خرید آینه بغل 206" طراحی شده است. در این صفحه میتوانید تمامی مدل های آینه بغل (car side mirror) این خودرو را مشاهده کنید. آینه بغل برقی و دستی 206 در این بخش به تفکیک قیمت و برند برای شما گردآوری شده است. تنوع برند های موجود این قطعه در بازار لوازم یدکی 206 بسیار زیاد است و شما میتوانید آینه بغل 206 را با کیفیت های مختلفی خریداری کنید. بدیهی است عموم مردم در زمان خرید آینه بغل 206، قطعات ایساکو را به عنوان برند اصلی آینه بغل این خودرو میشناسند. اما باید بدانید که خط تولید ایرانخودرو از آینه بغل های تولید سایر برند ها مثل کروز، مدرن و … بروی خودرو های خود استفاده میکند. لذا میتوان برخی برند های خط تولید را نیز به عنوان برند اصلی و با کیفیت شناخت. هنگام خرید آینه بغل پژو 206 باید حتما به کیفیت قطعه دقت داشته باشید چرا که خرید محصول بی کیفیت ممکن است در آینه بغل های دستی مشکلی چون درست کار نکردن اهرم تنظیم آینه و در آینه های برقی، سوختن زود هنگام موتور تنظیم آینه را پیش آورد. لذا در صورتی که با سطح کیفی برند های مختلف این قطعه آشناییت ندارید میتوانید قبل از اقدام به خرید آینه بغل 206 با یک تماس از متخصصین یدک یار در این راستا بصورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

قیمت آینه بغل 206

همانطور که میبینید در این صفحه میتوانید به تفکیک برند، "قیمت آینه بغل 206" را مشاهده کنید. بدیهی است قیمت آینه بغل پژو 206 به نوع آن بستگی داشته و مدل های برقی آن قیمت بیشتری نسبت به مدل های دستی دارد. از طرفی قیمت این قطعه به کیفیت و برند آن قطعه نیز بستگی دارد. در این صفحه تلاش شده تا بهترین قیمت آینه بغل پژو 206 را به تفکیک برند و نوع برای شما گردآوری کنیم تا بتوانید به راحتی اقدام به مقایسه و خرید بهترین محصول نمایید.
با توجه به قیمت آینه بغل 206 گفتنی است در بسیاری از موارد میتوانید بخش آسیب دیده این قطعه را به قیمت به مراتب کمتر تعویض یا تعمیر نمایید. شیشه آینه بغل 206 و فلاپ آن با قیمت به مراتب کمتر قابل تعویض است. از طرفی در بسیاری مواقع شما میتوانید اهرم تنظیم آینه و یا موتور تنظیم آینه را تعمیر نمایید لذا قبل از خرید این قطعه دقت داشته باشید تا در صورت امکان هزینه کمتری را برای رفع مشکل پرداخت کنید. 

شما میتوانید برای کسب اطلاعات درباره برند و قیمت آینه بغل ماشین با مشاورین مجرب یدک یار تماس بگیرید تا شما را به صورت رایگان راهنمایی کرده و سفارش شما را به صورت تلفنی ثبت کنند. 

چرا از یدک یار آینه بغل 206 بخریم؟

یدک یار تلاش دارد تا علاوه بر ارائه بهترین قیمت آینه بغل پژو 206، خدماتی همچون مشاوره رایگان، ضمانت اصالت قطعه، تحویل در محل در سریع ترین زمان ممکن، پرداخت در محل برای سفارشات استان تهران و … در زمان خرید آن به شما عزیزان ارائه دهد. شما میتوانید سفارش خودر را دری این صفحه با تنها چند کلیک نهایی کنید و یا با بر قراری تماس تلفنی در کنار دریافت مشاوره رایگان، آینه بغل 206 را سفارش دهید.

نمایش بیشتر

آیا آینه بغل 206 به همراه فلاپ است؟

هنگام خرید آینه بغل برقی 206 که فلاپ رنگی دارد باید توجه داشته باشید که فلاپ آن معمولا بصورت جدا فروخته شده و روی قطعه قرار ندارد.


آیا آینه بغل 206 در تیپ های مختلف و با 206 صندوقدار متفاوت است؟

خیر، آینه بغل فابریک 206 به دو دسته تنظیم برقی و دستی تقسیم میشود و به روی تمام تیپ های 206 صندوقدار و هاچ بک بسته به آپشن های آن تیپ از آینه بغل دستی یا برقی استفاده میکنند.


نظر خود را درباره آینه بغل پژو 206 با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی