خرید لوازم یدکی پژو 206 صندوقدار

خودرو ی پژو 206 در اوایل دهه 1990 میلادی به بازار های جهانی عرضه شد. این خودرو در ابتدای ورود آن به ایران نیز بسیار طرفدار داشته و ماشینی زیبا و پر طرفدار به حساب می آمد. همچنین بعد از مدتی کارخانه ی ایران خودرو امتیاز این خودرو را دریافت نمود و شروع به تولید آن در ایران کرد که بعد از مدتی خود شرکت ایران خودرو طرح جدیدی از 206 به عنوان 206 SD یا صندوقدار ارائه کرد. در ادامه به بررسی "لوازم یدکی 206 صندوقدار" خواهیم پرداخت.

لوازم یدکی 206 صندوقدار V1 مانند همه ی 206 های sd دارای موتور 1.5 لیتری و گیربکس 5 سرعته ی دستی است

لوازم یدکی 206 صندوقدار V2 این خودرو دو گانه سوز بوده و دارای موتور 1.5 لیتری است       

لوازم یدکی 206 صندوقدار V6 همانند v1 می باشد

لوازم یدکی 206 صندوقدار V8 پر فروش ترین مدل 206 های sd است.

لوازم یدکی 206 صندوقدار V9 این گیربکس 4 دنده ی اتوماتیک دارد

لوازم یدکی 206 صندوقدار V10 این خودرو نیز دوگانه سوز بوده

لوازم یدکی 206 صندوقدار V19 همانند باقی مدل ها بوده

لوازم یدکی 206 صندوقدار V20 نیز همانند باقی مدل ها با تفاوت جزئی است.

برند اصلی لوازم یدکی 206 صندوقدار چیست؟

با توجه به این که این خودرو در ابتدای ورود به ایران یک خودرو فرانسوی به حساب می آمد، بنابراین لوازم یدکی فرانسوی 206 صندوقدار این خودرو همراه با خودش با برند پژو سیتروئن به ایران وارد می شد. اما بعد از اینکه امتیاز این خودرو به ایران واگذار شد، دیگر قطعات فرانسوی این خودرو رو به اتمام رفت و برند ایساکو شروع به تولید و پخش "لوازم یدکی پژو 206 صندوقدار" کرد. هم اکنون نیز برای "خرید لوازم یدکی 206 صندوقدار" برند ایساکو به عنوام برند اصلی شناخته و عرضه می شود. البته نکته ی مهم در اینجا، این است که در دهه ی اخیر این شرکت کار تولید را کنار گذاشته و صرفا قطعات 206 sd تولید شده توسط سایر تولید کننده ها را به تأیید کیفی رسانده و به بازار "فروش لوازم یدکی 206 صندوقدار" عرضه می کند.

خرید لوازم یدکی 206

این خودرو در ظاهر یکی از زیبا ترین خودرو های ساخت داخل به حساب می آید و با توجه به این که نسبت به باقی خودرو ها قیمت مناسب دارد، بنابراین به خودرو ی جوان پسندی معروف است. اما نکته ای که باید گفت این است که این خودرو دارای استهلاک نسبتا بالا تر از بقیه خودرو های داخلی است و همچنین ممکن است بعضاً "قیمت لوازم یدکی 206" از بعضی خودرو های ساخت داخل بالا تر باشد.

ضمانت اصالت لوازم یدکی 206

خدمت دیگری که در فروشگاه یدک یار در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت اصالت کالا می باشد. در این روز ها متاسفانه بسیاری از افراد سود جو نیز دست به کار شده و کالای تقلبی را با برچسب های به ظاهر اصلی و در بسته بندی های ظاهراً اورجینال به شما عرضه می کنند. برای حل شدن این مشکل نیز همه ی قطعات و لوازم یدکی 206 همراه با ضمانت اصالت کالا به شما عرضه می شود. بدین معنی که چنانچه بعد از دریافت کالا و مشاهده ی آن توسط مکانیک و متخصص شما، چنانچه اصالت کالای خریداری شده تأیید نشد، می توانید قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید و در اسرع وقت کالای اصلی را تحویل بگیرید. این مهم در فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار باعث اطمینان خاطر همه ی خریداران شده و می توانند با خیالی آسوده تر و راحت تر به خرید خود بپردازند.

ارسال لوازم یدکی 206

یکی از بزرگترین مشکلات خرید آنلاین، مدت زمان ارسال قطعات و محصول خریداری شده است. اما این مشکل در فروشگاه آنلاین یدک یار به راحتی حل شده. بدین ترتیب که بعد از سفارش قطعه ی مورد نظر، چه به صورت آنلاین و چه به صورت تلفنی، چنانچه در تهران سکونت می کنید 1 الی 3 ساعته و در سایر شهر های کشورمان 24 الی 48 ساعته به دست شما خواهد رسید.

مشاوره رایگان خرید قطعات با کیفیت پژو 206

شما می توانید برای ارزیابی لیست قطعات پژو 206 اس دی به شماره 02191305060 تماس گرفته و به صورت کاملا رایگان از همکاران ما تمامی سوالات خود را در این رابطه بپرسید. این امر باعث شده تا شما دقیقا بدانید که قصد خرید دقیقا چه قطعه ای را دارید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید لوازم یدکی پژو 206 صندوقدار با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی