خرید دیسک و صفحه کلاچ پراید

دیسک و صفحه پراید”به عنوان یکی از اصلی ترین قطعات مصرفی این خودرو شناخته میشود. از طرفی این قطعه بصورت مستقیم بروی شتاب، قدرت، نرمی خودرو تاثیر دارد، لذا انتخاب دیسک و صفحه مرغوب و با کیفیت میتواند تجربه رانندگی بهتری را برای شما به ارمغان بیاورد. در زمان نیاز به تعویض دیسک و صفحه پراید باید دقت داشته باشید که معمولا بلبرینگ کلاچ نیز نیاز به تعویض دارد. به همین دلیل معمولا این قطعه بصورت کیت کلاچ (clutch kit) بفروش میرسد. گفتنی است کیت کلاچ پراید شامل دیسک، صفحه و بلبرینگ کلاچ است، لذا نیازی به تهیه بلبرینگ کلاچ بصورت جداگانه نیست. در صورت تمایل میتوانید مقاله دیسک و صفحه کلاچ چیست؟ را مطالعه کنید تا در مورد این قطعه اطلاعات کامل تری را داشته باشید.

خرید دیسک و صفحه پراید

در زمان “خرید دیسک و صفحه پراید” به این نکته توجه داشته باشید که دیسک و صفحه تمامی مدل های پراید یکی بوده و با هم تفاوتی ندارند. در این بین یک استثنا در مورد پراید وانت یا پراید 151 وجود دارد، برای برخی از این مدل پراید، دیسک و صفحه بزرگتر و متفاوتی استفاده شده.
نکته قابل توجه بعدی، خرید دیسک و صفحه با کیفیت و مرغوب برای پراید است. باید توجه داشت که برند های زیادی در بازار لوازم یدکی پراید وجود دارند که اقدام به عرضه این قطعه با کیفیت های مختلف برای پراید کرده اند.
برند هایی همچون سایپا یدک، والئو، دایکن، سکو، گلد، آیسین، پلاستکس، اعظام و شایان صنعت همگی در کیفیت های متنوع تولید دیسک و صفحه کلاچ پراید را به عهده گرفته اند.

 برای خرید دیسک و صفحه با کیفیت، باید به سطح کیفی این برند ها مسلط بود، در این بخش میتوانید تمامی برند های موجود برای دیسک و صفحه پراید را مقایسه و سپس سفارش خود را ثبت نمایید. پیشنهاد میکنیم قبل از اقدام به خرید این قطعه مقاله ی راهنما خرید دیسک و صفحه پراید را در بخش مجله یدک یار مطالعه کنید تا اطلاعات مورد نیاز قبل خرید این قطعه را داشته باشید.

قیمت دیسک و صفحه پراید

طبیعی است که “قیمت دیسک و صفحه پراید” با کیفیت آن ارتباط مستقیم داشته باشد، در اینجا میتوانید قیمت دیسک و صفحه پراید را به تفکیک برند مشاهده نمایید. به این مهم توجه داشته باشید که تمامی محصولات زیر کیت کلاچ پراید بوده و شما قیمت دیسک، صفحه و بلبرینگ کلاچ را بصورت یک مجموعه مشاهده میکنید.
با وجود اجناس تقلبی و بی کیفیت در بازار های فروش لوازم یدکی، نمیتوان برای هیچ قطعه ای قیمت دقیقی اعلام کرد و در کل دیسک و صفحه در هیچ خودرویی قیمت پایینی ندارد؛ اما یدک یار در تلاش است تا بهترین محصولات را با مناسب ترین قیمت به شما عرضه کند. البته نگران نباشید زیرا دیسک و صفحه ی پراید نسبت به باقی خودرو ها ی هم رده ی خود مبلغ معقول تری دارد.

برند اصلی دیسک و صفحه پراید چیست؟

از آنجایی که شرکت سایپا پراید را تولید و به بازار عرضه میکرد، باید گفت قطعه اصلی دیسک و صفحه پراید در بازار با برند سایپا یدک شناخته میشود. اما دقت داشته باشید که این قطعه توسط خود سایپا یدک تولید نشده و تولیدات شرکت های دیگر در بسته بندی سایپا یدک قرار دارد، لذا شما میتوانید پس از اطلاع از برند داخل بسته بندی، همان قطعه را با قیمت معمولا ارزان تر تحت برند تولید کننده اصلی تهیه نمایید. در این قسمت “دیسک و صفحه اصلی پراید” با برند سایپا یدک و سایر برند های معروف قرار دارد، و پیشنهاد میکنیم مقاله تشخیص اصالت قطعات سایپا را مطالعه کنید تا اطلاعات مورد نیاز برای تفکیک قطعه اصل از تقلبی را داشته باشید.

ضمانت اصالت دیسک و صفحه پراید

با توجه به این موضوع که برند های تقلبی دیسک و صفحه پراید در بازار فروش لوازم یدکی بسیار زیاد هستند، یدک یار با ارائه ضمانت اصالت دیسک و صفحه پراید بروی فاکتور خرید، این اطمینان را به شما خواهد داد که قطعه اصل بروی خودرو خود نصب میکنید. ضمانت اصالت یدک یار به این شکل است که، در صورت عدم تایید اصالت قطعه میتوانید دیسک و صفحه را بدون هیچ هزینه مرجوع و یا تعویض نمایید. سفارشات شما برای تهران 1 تا 3 ساعت و برای سایر استان ها پس از 24 تا 48 ساعت به دست شما خواهد رسید.

مشاوره خرید دیسک و صفحه پراید

جهت خرید دیسک و صفحه پراید با کیفیت و قیمت مناسب، نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی است که معمولا عموم مردم به آنها دسترسی ندارند. به عنوان مثال اکثریت از برند قطعه داخل بسته بندی سایپا یدک مطلع نیستند. از این رو فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی یدک یار خدمتی را مبنی بر مشاوره رایگان خرید دیسک و صفحه پراید به شما عزیزان ارائه میکند. شما میتوانید پس از تماس  با همکاران ما در بخش پشتیبانی با شماره 02191305060 از راهنمایی های متخصصین یدک یار برای خرید قطعه با کیفیت با بهترین قیمت استفاده کنید. متخصصین ما اطلاعات مورد نیاز برای خرید دیسک و صفحه پراید را بصورت کامل در اختیار شما عزیزان قرار میدهند.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی