تسمه دینام ماکسیما (دنده و اتومات)

مشاهده قیمت تسمه دینام ماکسیما دنده ای و اتوماتیک در یدک یار

یک تسمه ی بلند و مارپیچ در خودرو وجود دارد که انرژی لازم برای حرکت قطعات دیگر را فراهم می کند به این تسمه، تسمه دینام گفته می شود. در این مقاله می خواهیم به برسی "تسمه دینام ماکسیما" بپردازیم. تسمه دینام ماکسیما به لطف پیشرفت در فناوری لاستیک، عمر طولانی تری پیدا کرده اند. تسمه دینام (Serpentine belt) که عملکرد بیشتر قسمت های خودرو را تحت کنترل دارد، ممکن است در طول زمان دچار سایش، ترک یا بریدگی شوند. در نتیجه این قطعه ی مصرفی را پس از مدتی باید تعویض نمایید علائمی وجود دارند که به شما نشان می دهند تسمه دینام ماکسیما نیاز به تعویض دارد، این علائم به صورت زیر می باشند :

  • زمانی که تسمه دنیام می چرخد ممکن است از این کارکرد، صدایی مانند جیغ بشنوید. یکی از این دلایل می تواند به کارکارد نادرست تسمه دینام ماکسیما و اجزای آن باشد اما دلیل دیگر آن می تواند از نشت ضد یخ یا روغن موتور و ریختم آن بر روی تسمه دینام ماکسیما باشد.
  • تخلیه شدن باطری خودرو یا خاموش شدن موتور خودرو می تواند از دلایل آسیب در تسمه دینام ماکسمیا باشد چرا که نیرو لازم برای عملکرد را از تسمه دینام دریافت می کنند.

همانطور که گفته شد تسمه دینام ماکسیما قطعه ایی حساس می باشد. آسیب در این قطعه، به سیستم های حیاتی خودرو نیز آسیب وارد می کند. بنابراین برای جلوگیری از آسیب های بیشتر پس از دیدن علائم بالا سریعا خودروی خود را به مکانیک مورد اعتمادی نشان دهید.

اگر تمایل دارید تا راجع به تسمه دینام بیشتر بدانید مقاله علائم خرابی تسمه دینام را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

خرید تسمه دینام ماکسیما

در "خرید تسمه دینام ماکسیما" به چند نکته توجه ویژه ایی داشته باشید. اولین نکته برای خرید تسمه دینام ماکسیما، توجه به طول عمر این قطعه است. طول عمر به برندی که می خواهید از آن تسمه دینام ماکسیما را بخرید مرتبط است  متوسط طول عمر تسمه دینام ماکسیما، بین 100 تا 150 هزار کیلومتر می باشد. بعد از این مقدار شما باید اقدام به خرید تسمه دینام ماکسیما جدید نمایید. بهترین برند قطعات ماکسیما که از آن می توانید اقدام به خرید تسمه دینام ماکسیما انجام دهید، برند خود ماکسیما می باشد. حتما در خرید تسمه دینام ماکسیما دقت داشته باشید در تیپ های مختلف این خودرو، قطعه ی تسمه دینام یکسان است. نکته ی آخری که مشاورین یدک یار از شما می خواهند به آن توجه داشته باشید، خرید تسمه دینام ماکسیما از فروشگاه معتبر می باشد. فروشگاه معتبر فروشگاهی می باشد که به شما تضمین اصالت بدهد یعنی تمامی قطعاتش اورجینال می باشد چرا که قطعه های تقلبی بسیار زیاد هستند. برای دریافت راهنمایی های بیشتر برای خرید تسمه دینام خودرو، مشاورین یدک یار به صورت رایگان آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند.

قیمت تسمه دینام ماکسیما

"قیمت تسمه دینام ماکسیما" در برند های مختلف متفاوت می باشد. همانطور که گفته شد این قطعه بسیار حساس می باشد و با قطعات حیاتی خودرو در ارتباط است بنابراین مشاورین یدک یار به شما پیشنهاد می کنند، حتما قیمت تسمه دینام ماکسیما را در نظر نگیرید و از برند با کیفیت استفاده کنید. چرا که قیمت تسمه دینام ماکسیما در برند های با کیفیت گران تر است اما طول عمر بالاتر و عملکرد بهتر را نیز به شما ارزانی می دارند. عملکرد بهتر تسمه دینام باعث عملکرد بهتر قطعات مهمی مانند موتور نیز می شود. در سایت یدک یار تمامی قیمت های تسمه دینام ماکسیما در برند های مختلف درج شده است. شما می توانید به این سایت رجوع کنید تا از قیمت لوازم یدکی ماکسیما مطلع شوید.

اگر تمایل دارید تا درباره این خودروی قدرتمند بیشتر بدانید، می توانید مقاله بررسی فنی ماکسیما را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

مزایای خرید از یدک یار

فروشگاه یدک یار سعی دارد مزیت هایی نسبت به دیگر فروشگاه های فروش قطعات خودرو به شما مشتریان عزیز ارزانی بدارد تا خریدی مطمئن، آسان و سریع داشته باشید . مهم ترین مزیت فروشگاه یدک یار این است که به دنبال جلب اعتماد شما تمامی قطعات خود را تضمین اصالت می دهد. تضمین اصالت به این معنا می باشد که شما پس از اینکه قطعه بدستتان رسید متوجه عدم کیفیت قطعه شوید می توانید آن را بدون پرداخت هزینه مرجوع نمایید. مزیت بعدی فروشگاه یدک یار، خریدی آسان با مشاورین یدک یار می باشد. مشاورین یدک یار که از مخصص ترین ها هستند در تمام طول خریدتان در کنار شما می باشند شما می توانید بدون پرداخت هزینه ایی از آن ها راهنمایی دریافت کنید. یدک یار در تهران حداکثر 3 ساعته و در سایر استان ها حداکثر 4 ساعته خریدتان را به دستتان می رساند.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره تسمه دینام ماکسیما (دنده و اتومات) با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی