تسمه تایم مزدا 3 (قدیم)

دسته های مرتبط

"تسمه تایم مزدا 3"، یک حلقه ی تسمهی است که دندانه های زیادی روی آن قرار دارد. در موتور خودرو دو قطعه، میل لنگ و میل سوپاپ قرار دارد که سرعت حرکت آن ها با یکدیگر متفاوت است. تسمه تایم (Timing Belt)، با حرکت خود سرعت حرکت میل لنگ و میل سوپاپ را با یکدیگر هماهنگ می کند. حرکت هماهنگ میل لنگ و میل سوپاپ باعث می شود دریچه ی ورودی و خروجی موتور با پیستون ها به موقع باز و بسته شود.

با توجه به تجربه ی کسایی که تسمه تایم مزدا 3 آن ها آسیب دیده است، شایع ترین علامت خرابی تسمه تایم مزدا 3، روشن شدن چراغ چک و لرزش خودرو می باشد. دقت داشته باشید که تسمه تایم نیاز به روانکاوی مداوم دارد و درصورت عدم روانکاوی صحیح، این قطعه دچار سایش می شود و آسیب میبیند در نتیجه نیاز به تعویض پیدا می کند.

مشاورین یدک یار در این مقاله تمام آنچه که برای خرید تسمه تایم مورد نیاز است را برای شما قرار داده اند تا خریدی با آگاهی و راحت داشته باشید.

اگر تمایل دارید تا درباره این خودروی بیشتر بدانید، میتوانید مقاله مشخصات مزدا 3 را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

علائم خرابی تسمه تایم مزدا 3

معمولا عمر تسمه تایم طولانی است اما مشتریانی که تسمه تایم مزدا 3 آن ها دچار آسیب دیدگی شده است، عوامل زیر را در خودروی خود مشاهده کرده اند بنابراین شما بلافاصله پس از مشاهده ی علامت های زیر خودروی خود را به مکانیک مورد اعتمادتان برسانید و در صورت نیاز اقدام به خرید تسمه تایم مزدا 3 نمایید.

  • در هنگام استارت و زمانی که در کاپوت خودرو باز است صدای تق تق شنیده می شود
  • قدرت موتور خودروی شما کم شده است
  • روشن شدن چراغ چک به همراه لرزش محسوس خودرو
  • خرابی و شکستن پیستون

اگر تمایل دارید تا راجع به تسمه تایم خودرو بیشتر بدانید مقاله وظیفه تسمه تایم را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

خرید تسمه تایم مزدا 3

برای "خرید تسمه تایم مزدا 3" متخصصین یدک یار چند نکته را به شما پینشهاد می کنند که به آن ها دقت داشته باشید

اولین نکته در خرید تسمه تایم مزدا 3، کیفیت آن است که قطعه ی اصلی بالاترین کیفیت را دارا می باشد اما قطعه های تقلبی در بازار بسیار زیاد هستند و خیلی مهم است که شما از فروشگاهی اقدام به خرید تسمه تایم مزدا 3 نمایید که از اورجینال بودن قطعه، اطمینان داشته باشید. همانطور که گفته شد، تسمه تایم در عملکرد سیستم موتور خودرو بسیار موثر می باشد بنابراین کیفیت پایین این قطعه باعث آسیب فراوان به اجزای موتور خودرو می شود. نکته ی دیگر در خرید تسمه تایم مزدا 3 این است که این قطعه در خودرو ی مزدا 3 یک مدل بیشتر ندارد.

برای دریافت راهنمایی بیشتر در خصوص خرید تسمه تایم مزدا 3 می توانید از مشاورین یدک یار در بخش لوازم یدکی مزدا 3 به صورت رایگان کمک دریافت کنید.

قیمت تسمه تایم مزدا 3

تسمه تایم بسیار مقاوم است اما باز ممکن است که آسیب ببیند و در صورت خرابی نیز، به موتور خودرو آسیب میزند بنابراین به پیشنهاد مشاورین یدک یار با اینکه "قیمت تسمه تایم مزدا 3" با کیفیت گران است اما طول عمر طولانی تر و عملکرد بهتری دارد. قیمت تسمه تایم مزدا 3 در برند های مختلف داخل بازار متفاوت است اما بهترین برند، برند اصلی می باشد که با توجه به کیفیتی که ارائه می دهد، قیمت گران تری نیز دارد. شرکت یدک یار برای آشودگی خاطر شما از کیفیت قطعات، فروش تسمه تایم خودرو را با ضمانت اصالت انجام میدهد.

مزایای خرید از یدک یار

برای تمامی خریداران قطعه، مشاوره ی رایگان، ارسال سریع و مهم تر از همه تضمین از کیفیت قطعه بسیار مهم است. شرکت یدک یار با توجه به دغدغه ی مشتریان عزیز، تمامی این موارد را برای مشتریان خود لحاظ کرده است. با خرید تسمه تایم مزدا 3 از یدک یار خیالتان از کیفیت قطعه راحت باشد چرا که فروشگاه یدک یار به شما تضمین اصالت می دهد، تضمین اصالت به این معناست که پس از خرید این قطعه، اگر متوجه شوید قطعه از کیفیت لازم برخوردار نیست می توانید بدون پرداخت هزینه ایی آن را تعویض یا مرجوع نمایید. مزیت فروشگاه یدک یار نسبت به فروشگاه های دیگر، ارسال سریع و به موقع قطعات می باشد فروشگاه یدک یار 1 تا 3 ساعته قطعه را به دست مشتریانی که ساکن تهران هستند و 24 تا 48 ساعته، به دست مشتریانی که ساکن سایر شهر های هستند، می رساند. همچنین می توانید برای مشاوره ی بیشتر، به صورت رایگان از مشاورین یدک یار راهنمایی دریافت کنید.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره تسمه تایم مزدا 3 (قدیم) با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی