سپر سورن و سورن پلاس

دسته های مرتبط

سپر جلو سورن

سپر عقب سورن

سایر قطعات سپر سورن

"سپر سورن" قطعه ایی است که در تصادفات کاربرد زیادی دارد. سپر سورن در قسمت جلویی و عقبی خودرو نصب می شود و زمانی که برخوردی از عقب یا جلوی خودرو صورت بگیرد این قطعه حجم زیادی از صدمات را کاهش می دهد. سپر سورن  به صورت صد در صد از آسیب ها جلوگیری نمی کند اما نبود آن باعث آسیب رسیدن به قسمت های زیادی از خودرو می شود. سپر (Bumper Car) از موادی با استحکام بالا ساخته شده است که بسیار منعطف و ضربه گیر می باشد. در سپر جلویی سورن، قاب مه شکن و شبکه ی زیر سپر وجود دارد. سپر سورن علاوه بر قابلیت ضربه گیری، ظاهر زیبایی به خودروی شما نیز می دهد. زمانی که تصادف بسیار شدید باشد این قطعه دچار آسیب می شود و شما نیاز پیدا می کنید که آن را تعویض نمایید. در ادامه ی این مقاله مشاورین یدک یار شما را برای خرید سپر سورن راهنمایی بیشتری می کنند.

 اگر تمایل دارید تا راجع به سپر ماشین بیشتر بدانید، مقاله سپر چیست را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

خرید سپر سورن

مشاورین یدک یار با توجه به نیاز شما برای "خرید سپر سورن"، نکاتی را در ادامه ی این مقاله آورده اند تا شما با آگاهی بیشتری اقدام به خرید سپر سورن خود کنید.

  • در خرید سپر سورن حتما دقت به برند داشته باشید. شاید شما در هنگام خرید سپر سورن از بین برند های زیادی که برای انتخاب وجود دارند ندانید کدام از همه بهتر است. مشاورین یدک یار به شما پیشنهاد می دهند، برای خرید سپر سورن از برند مهر خواه و یا مهرگام پارس استفاده کیند. این دو برند با کیفیت ترین سپر سورن را تولید می کنند.
  • نکته ی بعدی در خرید سپر سورن توجه به تیپ خودروی می باشد. سپر سورن پلاس با سپر سورن معمولی با یکدیگر متفاوت هستند. بنابراین در هنگام خرید سپر سورن، تیپ خودروی خود را ثبت سفارش کنید.
  • نکته ی آخری که مشاورین یدک یار برای خرید سپر سورن به شما متذکر می شوند، انتخاب فروشگاه است. احتمالا فروشگاه های زیادی هستند که به شما پیشنهاد می کنند سپر سورن خود را از آن ها خریداری کنید. اما باید بدانید، فروشگاهی قابل اعتماد است که به شما تضمین اصالت دهد چرا که فروش سپر خودرو به صورت تقلبی در بازار به فراوانی یافت می شود. با تضمین اصالت خیال شما از بابت اورجینال بودن کالا راحت می شود.

اگر در هنگام خرید سپر سورن دچار مشکل شدید می توانید با مشاورین یدک یار در ارتباط باشید و از آن ها راهنمایی های بیشتری دریافت کنید.

قیمت سپر سورن

در سایت یدک یار تمامی "قیمت سپر سورن" در برند های مختلف درج شده است. شاید تفاوت قیمت سپر سورن در برند های مختلف برای شما سوال پیش آورده باشد. باید بدانید که کیفیت سپر سورن در برند های مختلف یکسان نیست. بعضی از برند ها مانند برند مهرخواه یا مهرگام پارس بدلیل کیفیت بالاتری که ارائه می دهند قیمت بالاتری داشته باشند. کیفیت نامرغوب باعث می شود که حتی با کوچک ترین ضربه ایی سپر سورن شما بشکند و نتواند به خوبی ایمنی خودرو را فراهم کند.

شرکت یدک یار فروش لوازم یدکی سورن را با ضمانت اصالت انجام داده تا خیال شما را از اصالت کالا راحت کند.

چنانچه تمایل دارید تا درباره خودوی سورن بیشتر بدانید، میتوانید مقاله بررسی مشخصات فنی سورن را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

مزایای خرید از یدک یار

مزیت های خرید از یدک یار این است که فروشگاه یدک یار نسبت به خیلی از فروشگاه ها به دنبال جلب اعتماد مشتریان عزیز می باشد این شرکت به شما اطمینان می دهد که قطعه ی با کیفیت را به دستتان می رساند برای اثبات این موضوع به شما تضمین اصالت می دهد. تضمین اصالت به این معنا است که شما پس از دریافت هر قطعه ایی اعم از سپر سورن، در صورت مغایرت کیفیت می توانید آن را مرجوع کنید و هیچ هزینه ی اضافه تری نیز نپردازید. مزیت بعدی یدک یار ارسال سریع می باشد. این شرکت در تهران 1 تا 3 ساعت و در سایر استان ها 24 تا 48 ساعته ارسال دارد. مشاورین یدک یار نیز در تمامی زمان ها آماده ی خدمت رسانی به مشا مشتریان عزیز می باشند.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره سپر سورن و سورن پلاس با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی