لوازم یدکی
ثبت نام / ورود
آیا می خواهید محصولی سفارش دهید؟
از طریق فرم زیر می تونی درخواست تو ثبت کنی تا سریع باهات تماس بگیریم 👇
در صورت نیاز به مشاوره، اینجا کلیک کنید
ثبت قطعه و درخواست تماس

خرید لوازم یدکی رانا

خرید لوازم یدکی رانا

به بخش تخصصی "خرید لوازم یدکی رانا" خوش آمدید. در این بخش شما میتوانید تمامی قطعات مورد نیاز رانا (Runna) خود را به همراه قیمت مشاهده نمایید.

با توجه به این موضوع که رانا توسط شرکت ایران خودرو تولید میشود بدیهی است، "لوازم یدکی اصلی رانا" را با برند ایساکو بشناسند. میتوان گفت بیشتر قطعات اصلی این خودرو توسط ایساکو در بازار لوازم یدکی عرضه میشود. از طرفی این خودرو از نظر فنی از موتور tu5 و گیربکس متناسب آن استفاده میکند که بروی بسیاری از محصولات دیگر ایران خودرو قرار دارد. به همین دلیل بسیاری از "لوازم یدکی رانا" با سایر خودروهایی از این موتور و گیربکس استفاده میکنند یکی است.

در زمان خرید لوازم یدکی رانا باید به این نکته توجه داشته باشید که، هر چند برند ایساکو به عنوان برند اصلی قطعات رانا شناخته میشود اما الزاما محصولات این برند، برترین کیفیت را در اختیار شما قرار نمی دهد. شما به راحتی میتوانید در این بخش برند های مختلف هر قطعه را به همراه قیمت آن مشاهده کنید و قبل از خرید، قطعات را از بُعد کیفیت و قیمت با یکدیگر مقایسه نمایید. در صورتی که با برند های لوازم یدکی رانا و سطح کیفیتی آن آشناییت کافی را ندارید، پیشنهاد میکنیم تا با متخصصین یدک یار در بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا بتوانید از مشاوره رایگان خرید لوازم یدکی رانا بهرمند شوید. همکاران ما میتوانند در راستای خرید بهترین کیفیت قطعه، متناسب با بودجه موردنظرتان اطلاعات ارزنده ای را در اختیار شما قرار دهند.

در "فروش لوازم یدکی رانا" به کرات رخ داده است که قطعه تقلبی به عنوان قطعه اصل به مشتری فروخته شده و به دلیل عدم آشنایی خریدار با قطعات، این قطعه بروی خودرو نسب شده است. نتیجه حاصل از این اتفاق نارضایتی مشتری است. از این رو فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار خدمتی با عنوان ضمانت اصالت کالا را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. ضمانت اصالت کالا یدک یار به این گونه است که شما با خرید لوازم یدکی رانا این امکان را دارید تا قطعه خریداری شده را به متخصص خود نشان دهید و در صورتی که متخصص شما اصالت برند قطعه را تایید نکند، شما میتوانید بدون پرداخت هزینه قطعه سفارش داده شده را مرجوع و یا تعویض نمایید.

خودرو رانا در مدل های LX و EL به بازار عرضه شده است. همینطور پروژه جدید ایران خودرو با عنوان رانا پلاس نیز از خوانواده همین خودرو محسوب میشود. شما میتوانید تمامی لوازم یدکی خانواده رانا را از این بخش تهیه نمایید.

در زمان خرید لوازم یدکی رانا باید به دقت مدل خودرو خودر را انتخاب نمایید، هرچند بسیاری از قطعات این خانواده با یکدیگر یکی هستند اما در مدل های مختلف این خودرو از قطعاتی کاملا متفاوت استفاده شده است. انتخاب دقیق مدل رانا، شما را در پیدا کردن هرچه سریع تر قطعات مناسب خودرو خود بسیار کمک خواهد کرد. از این رو مجموعه یدک یار تاکید زیادی به انتخاب درست مدل خودرو دارد.

همانند تمامی خودرو ها، ضعف عملکرد در رانا نیز دیده میشود. لذا استفاده از لوازم یدکی با کیفیت در آن بخش ها از اهمیت بسیار زیادی برخودار است، چرا که استفاده از قطعه نامرغوب نتیجه ای جز خرابی های متعدد برای شما نخواهد داشت. لذا در صورتی که از سطح کیفی برند های قطعات مختلف اطلاعات کافی ندارید، پیشنهاد میکنیم قبل از سفارش حتما توضیحات هر محصول را به دقت مطالعه و یا از امکان مشاوره رایگان خرید لوازم یدکی رانا استفاده نمایید.
در صورتی که نتوانستید قطعه مورد نظر خود را در این بخش بیابید میتوانید سفارش خود را بصورت تلفنی ثبت نمایید. تنها کافیست با مرکز تماس فروشگاه آنلاین لوازم یدکی یدک یار تماس بگیرید تا همکاران ما سفارش شما را بصورت دقیق ثبت نمایند.

اطلاعات بیشتر ...
خرید لوازم یدکی رانا پلاستحلیل و بررسی راناخرید لوازم یدکی رانا
خرید لوازم یدکی رانا پلاستحلیل و بررسی راناخرید لوازم یدکی رانا

محصولات منتخب رانا

مشاهده تمام محصولات

محصولات پربازدید رانا

مشاهده تمام محصولات

محصولات جدید رانا

مشاهده تمام محصولات
روغن موتور  10W40 بهران سوپر پیشتاز 4 لیتر

روغن موتور 10W40 بهران سوپر پیشتاز 4 لیتر

بهران
193,000 تومان

190,000 تومان
بهران
روغن موتور  15W40 تویوتا 4 لیتر

روغن موتور 15W40 تویوتا 4 لیتر

تویوتا
موجود نیست

تویوتا
روغن گیربکس موبیس هیوندای ATF SP-4 حجم 1 لیتر

روغن گیربکس موبیس هیوندای ATF SP-4 حجم 1 لیتر

موبیس
موجود نیست

98,000 تومان
موبیس
واتر پمپ رانا ایساکو

واتر پمپ رانا ایساکو

ایساکو
290,000 تومان

286,000 تومان
ایساکو