خرید شمع اچ سی کراس

صفحه تخصصی خرید با بهترین قیمت شمع اچ سی کراس در یدک یار

"شمع اچ سی کراس" یکی از مهمترین اجزا در فرآیند احتراق این خودرو است که موجب روشن شدن و شروع به کار آن می‌شود. شمع خودرو (Spark plugجریان برق را از سیستم احتراق به محفظه احتراق پیشرانه درون‌سوز می‌رساند تا مخلوط سوخت و هوا توسط جرقه‌های ایجاد شده مشتعل شود و فشار اشتعال داخل پیشرانه حفظ گردد. اهمیت این قطعه در حدی است که در صورت وجود ایراد در آن، موتور روشن نشده و خودرو قادر به حرکت نخواهد بود. در صورت خرابی شمع ممکن است کارکرد خودرو با مشکل مواجه شود و در افزایش مصرف سوخت خودرو، کارکرد نامنظم موتور، کاهش شتاب ماشین و روشن شدن چراغ چک تاثیر داشته باشد. اگر تمایل دارید تا با علت روشن شدن چراغ چک بیشتر بدانید، میتوانید به وبلاگ یدک یار سر بزنید.
این صفحه برای فروش شمع اچ سی کراس در نظرگرفته شده است. شما می‌توانید این قطعه را در برندهای مختلف مشاهده و با هم مقایسه نمایید.

اگر تمایل دارید تا راجب شمع خودرو بیشتر بدانید مقاله وظیفه شمع ماشین چیست را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

بخش تخصصی خرید شمع اچ سی کراس

خودرو دانگ فنگ اچ سی کراس یکی از خودروهایی است که در کشور چین تولید شده و در ایران شرکت ایران خودرو اقدام به مونتاژ این خودرو کرده است. هنگام "خرید شمع اچ سی کراس" به برند این قطعه توجه داشته باشید. برند اصلی شمع اچ سی کراس ساخت کمپانی دانگ فنگ بوده اما این قطعه در برندهای دیگری مانند ایساکو، NGK، بوش، ایکیوم نیز به بازار ارائه شده‌اند که کیفیت بالایی در حد برند اصلی دارند.

شمع اچ سی کراس یک قطعه مصرفی است و بسته به کیفیت قطعه و بنزین معمولا پس از هر 40 تا 50 هزار کیلومتر باید اقدام به خرید قطعه جدید و تعویض آن نمود. در زمان خرید شمع اچ سی کراس به کیفیت این قطعه دقت ویژه ای داشته باشید زیرا نصب شمع غیر استاندارد باعث آسیب دیدن موتور خودرو می‌شود.

همچنین در هنگام خرید شمع اچ سی کراس توجه داشته باشید که این خودرو 4 شمع موتور داشته که با یکدیگر تعویض می‌شوند. در صورت وجود هرگونه سوال می‌توانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید تا شما را در راستای خرید بهترین قطعه و اطلاع از قیمت شمع اچ سی کراس راهنمایی نمایند.

برای بررسی خودرو اچ سی کراس میتوانید مقاله مشخصات اچ سی کراس را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

بررسی قیمت شمع اچ سی کراس

از عوامل موثر بر "قیمت شمع اچ سی کراس" به برند این قطعه می‌توان اشاره کرد. این قطعه در برندهای مختلف چینی، ژاپنی، آلمانی، فرانسوی و ایرانی تولید شده است بنابراین قیمت‌های متفاوتی دارد. به دلیل اهمیت کیفت شمع اچ سی کراس، یدک یار به شما توصیه می‌کند حتماً برندهای اورجینال و اصلی را خریداری کنید تا آنها بتوانند بهترین عملکرد را برای خودروی شما داشته باشند. در صورتی که با برندها و سطح کیفی این قطعه آشنا نیستید با همکاران ما تماس بگیرید تا با ارائه لیست قیمت شمع ماشین، شما را در خرید بهترین قطعه راهنمایی کنند.

 مزایای خرید شمع اچ سی کراس از یدک یار

مجموعه یدک یار با ارائه محصولات اصلی و اورجینال اقدام به فعالیت در زمینه فروش لوازم یدکی اچ سی کراس نموده است. یدک یار شمع اچ سی کراس را با ضمانت اصالت به مشتریان خود عرضه می‌کند. ضمانت اصالت به این معنی است که چنانچه شما قطعه را دریافت نموده و متوجه شدید که از هر لحاظ جنس اصلی را دریافت نکردید، و یا کالای شما مورد تأیید مکانیک شما نبود می‌توانید آن را تعویض یا مرجوع نمایید.

همچنین فروشگاه یدک یار سلامت فیزیکی لوازم یدکی را تضمین می‌کند به همین منظور، اگر پس از دریافت شمع اچ سی کراس کوچکترین مشکلی در آن وجود داشته باشد ما آن قطعه را برای شما مرجوع یا تعویض خواهیم کرد.

بعد از ثبت سفارش شمع اچ سی کراس، این محصول در مدت زمان 1 الی 3 ساعته در تهران و 24 الی 48 ساعته در سایر شهرها به شما تحویل داده خواهد شد.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره خرید شمع اچ سی کراس با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی