ترموستات ام وی ام 315 (MVM 315)

بهترین قیمت ترموستات ام وی ام 315 در برند مختلف در یدک یار

"ترموستات ام وی ام 315"، قطعه ایی می باشد که در بین رادیاتور و موتور خودرو قرار دارد. این قطعه ی کوچک وظیفه ی مهمی در تنظیم دمای موتور خودرو دارد. ترموستات ام وی ام 315 زمانی که موتور خودرو به شدت گرم شده باشد مایع خنک کننده را از رادیاتور به سمت موتور خودرو ارسال می کند و زمانی که موتور خودرو خنک می شود جهت جلوگیری از کاهش شدید دمای موتور خودرو این اتصال را قطع می کند. افزایش یا کاهش دمای موتور خودرو بر عملکرد آن و همچنین بر غلظت روغن موتور اثر می گذارد. ترموستات (Thermostat) بعد از مدتی عمر مفید آن تموم می شود و نیاز به تعویض پیدا می کند نشانه هایی که با کمک آن بتوانید تشخیص دهید ترموستات ام وی ام 315 شما دچار آسیب شده است به شرح زیر است :

  • افزایش و یا کاهش دمای ناگهانی موتور خودرو
  • بالا رفتن مصرف روغن موتور
  • افزایش مصرف سوخت خودرو
  • فرسایش شدید سیلندر های خودرو
  • مشاهده شدن آب رادیاتور یا مایع خنک کننده در زیر خودرو

پس از مشاهده ی علائم خرابی ترموستات، شما می توانید حدس بزند که ترموستات ام وی ام 315 شما دچار آسیب شده است و جهت جلوگیری از آسیب های بیشتر به موتور خودرو سریعا به مکانیک مورد نطرتان مراجعه کنید.

این صفحه به منظور "فروش ترموستات ام وی ام 315" در فروشگاه یدک یار طراحی شده است تا شما بتوانید با کمک مشاورین مجرب یدک یار بهترین قطعه را نسبت به بوجتان خریداری کنید.

خرید ترموستات ام وی ام 315

زمانی که شما متوجه شوید باید اقدام به "خرید ترموستات ام وی ام 315" جدید نمایید، به برند و تیپ خودروی خود باید توجه کنید. بهترین برند برای خرید ترموستات ام وی ام 315، برند اصلی خودرو سازی ام وی ام یعنی برند چری می باشد. برند چری با کیفیت ترین ترموستات را برای خودرو های خود تولید کرده است. نکته ی بعدی که برای خرید ترموستات ام وی ام 315 باید به آن دقت کنید، تیپ خودروی شما می باشد. ترموستات خودروی ام وی ام 315 در تیپ های مختلف با همدیگر فرقی ندارند بنابراین برای خرید ترموستات ام وی ام 315، نگرانی بابت تفاوت تیپ خودرو ندارید. به یاد داشته باشید که فروشگاهی را برای خرید ترموستات خودرو را انتخاب کنید که به شما تضمین دهد که قطعه ی با کیفیت را ارسال می کند.

چنانچه تمایل دارید تا راجع با ام وی ام 315 بیشتر آشنا شوید، میتوانید مقاله بررسی فنی ام وی ام 315 را در وبلاگ یدک یار مطالعه کنید.

قیمت ترموستات ام وی ام 315

فاکتور تعیین کننده ی "قیمت ترموستات ام وی ام 315" کیفیت می باشد. همانطور که خودتان هم میدانید قیمت ترموستات ام وی ام 315 با کیفیت، گران تر است اما ترموستاتی که کیفیت مناسب را ندارد باعث ایجاد مشکلات بیشتری می شود. ترموستات ام وی ام 315 نامرغوب، باعث می شود که موتور بسیار گرم یا بسیار سرد شود در نتیجه موتور خودرو نمی تواند به خوبی وظیفه ی خود را انجام دهد. در نتیجه ی ناهماهنگی دمای موتور، روغن موتور نیز نمی تواند عمل روانکاوی خود را به درستی انجام دهد بنابراین سیلندر ها و سایر قطعات موتور آسیب میبینند. سایت یدک یار مرجع قیمت ترموستات ام وی ام 315 است شما با مراجعه به این سایت یا از طریق مشاورین یدک یار از قیمت ها آگاه می شوید.

شرکت یدک یار تمامی لوازم یدکی ام وی ام 315 را با ضمانت اصالت به فروش میرساند تا خیال شما را بابت کیفیت و برند راحت کند.

مزایای خرید از یدک یار

شرکت یدک یار نسبت به دیگر فروشگاه ها به مشتریان خود تضمین می دهد که قطعه ی با اورجینال را ارسال می کند. تضمین اصالت به این معنا است که به شما اجازه می دهد در صورت مغایرت کیفیت با کیفیت اصلی قطعه را مرجوع یا تعویض نمایید. همچنین ارسالی های یدک یار در تهران 1 تا 3 ساعت و در سایر شهر ها حداکثر 48 ساعته می باشد. مشاورین یدک یار به صورت رایگان به مشتریان یدک یار خدمت رسانی می کنند.

نمایش بیشتر

نظر خود را درباره ترموستات ام وی ام 315 (MVM 315) با ما درمیان بگذارید

انتشار نظر شما
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی