کاتالیزور پراید

"کاتالیزور پراید" یکی از قطعات اصلی این خودرو برای دریافت معاینه فنی محسوب میشود، لذا در زمان خرید کاتالیزور پراید باید دقت داشته باشید تا قطعه با کیفیت و مناسب خودرو خود را تهیه کنید. در صورتی که کاتالیزور (Catalytic converter) شما خراب شده و کارایی خود را نداشته باشد، خودرو شما بیشتر از استاندارد آلاینده تولید کرده و در نتیجه موجب آلودگی بیشتر هوا خواهد شد. در صورت تمایل میتوانید مقاله کاتالیزور چیست؟ را مطالعه کنید تا در مورد کارکرد کلی کاتالیزرو در انواع خودرو ها اطلاعات کاملی را کسب کنید.

خرید کاتالیزور پراید

باید دقت داشته باشید که این قطعه دو نوع دارد لذا قبل از "خرید کاتالیزور پراید" باید از مدل مناسب برای خودرو خود مطلع باشید. کاتالیزور پراید در دو نوع یورو 2 و یورو 4 تولید و در بازار عرضه میشود که هر کدام مناسب مدل خاصی از پراید است. در این بخش میتوانید هم کاتالیزور یورو 2 و هم کاتالیزور یورو 4 پراید را مشاهده کنید. حتما قبل از خرید کاتالیزور اطمینان حاصل کنید قطعه درستی را انتخاب کرده اید. پیشنهاد میکنیم برای کمک در تشخیص قطعه مناسب، مقاله راهنما خرید کاتالیزور پراید را در مجله یدک یار مطالعه نمایید. در این مقاله بصورت دقیق به تفکیک سال خودرو، کاتالیزرو یورو 2 یا 4 مناسب برای پراید بررسی شده است.

قیمت کاتالیزور پراید

"قیمت کاتالیزور پراید" به دو عامل برند و نوع آن بصورت مستقیم بستگی دارد. همانطور که در این صفحه میتوانید مشاهده کنید، قیمت کاتالیزور یورو 4 پراید از قیمت مدل یورو 2 آن گرانتر است. از طرفی قیمت این قطعه با برند های با کیفیت، به دلیل استفاده از مواد با کیفیت طبیعتا بیشتر از برند های دیگر هستند.

برند اصلی کاتالیزور پراید چیست؟

با توجه به این که پراید توسط سایپا تولید میشد، برند اصلی قطعات آن با عنوان سایپا یدک شناخته میشود اما در مورد کاتالیزور پراید این موضوع صادق نیست! کاتالیزور پراید توسط تولید کننده های مختلف برای خط تولید سایپا تامین می شد و بروی خودرو های صفر قرار میگرفت، لذا برند اصلی کاتالیزور پراید را میتوان تولید کننده های مثل ایران دلکو دانست.

ضمانت اصالت کاتالیزور پراید

همانطور که پیشتر گفتیم کیفیت کاتالیزور بسیار اهمیت دارد و در صورتی که شما قطعه مناسبی برای خودرو خود تهیه نکنید ممکن است گاز خروجی حاصل از احتراق موتور به خوبی تخلیه نشده و در نتیجه موجب آسیب به موتور خودرو شود. به دلیل وجود چنین حساسیت هایی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی یدک یار خدمتی را با عنوان ضمانت اصالت کاتالیزور پراید ارائه میدهد. این ضمانت به این معنا است، در صورتی که اصالت کاتالیزور خریداری شده توسط متخصص مورد اطمینان شما تایید نشد، میتوانید بدون هیچ هزینه قطعه را مرجوع و یا تعویض نمایید.

مشاوره خرید کاتالیزور پراید

با توجه به اینکه کاتالیزور پراید در مدل های یورو 2 و یورو 4 در بازار عرضه میشود و ممکن است شما اطلاعات فنی کافی در مورد برند، کیفیت و یا حتی قطعه مناسب برای خودرو خود را نداشته باشید یدک یار امکان مشاوره رایگان خرید کاتالیزور پراید را برای شما فراهم کرده است. شما میتوانید بس از تماس با شماره 02191305060  از متخصصین یدک یار در مورد خرید خود مشاوره دریافت کنید. همکاران ما شما را در انتخاب قطعه مناسب شما را راهنمایی خواهند کرد.

در صورت تمایل میتوانید با مراجعه به صفحه تخصصی لوازم یدکی پراید به سایر قطعات این خودرو همراه با قیمت دسترسی داشته کنید.

نمایش بیشتر
0 محصول
تصویر
کد
نام
قیمت
کاربر گرامی جهت سفارش تلفنی یا نیاز به هرگونه راهنمایی با کارشناسان ما تماس بگیرید:
021-91305060