لوازم یدکی
ثبت نام / ورود
آیا می خواهید محصولی سفارش دهید؟
از طریق فرم زیر می تونی درخواست تو ثبت کنی تا سریع باهات تماس بگیریم 👇
در صورت نیاز به مشاوره، اینجا کلیک کنید
ثبت قطعه و درخواست تماس

خرید لوازم یدکی ریو

خرید لوازم یدکی ریو

در این بخش مجموعه یدک یار برای شما عزیزان محتوایی در رابطه با قیمت و برنداصلی "لوازم یدکی ریو" تهیّه و تنظیم نموده است. در حال حاضر، ریو های موجود در خیابان ها، ریو های مونتاژ شرکت سایپا هستند. با توجه به این که این خودرو، جزو خودرو های کم یاب در ایران به شمار می آید، پیدا کردن و "خرید لوازم یدکی ریو" ممکن است به این راحتی ها نباشد.

برند اصلی لوازم یدکی ریو چیست؟

در بازار امروزه لوازم یدکی خودرو، برند های بسیاری به چشم میخورد امّا بررسی کیفیت و قیمت تمام این برند ها کاری بسیار طاقت فرسا و زمان بری است. در هر صورت شناخت این قطعات به خرید بهتر ما کمک می کند. برند هایی که در حال حاضر به عنوان برند های اصلی در بازار شناخته می شوند، کیا موتورز، موبیس و سایپا یدک هستند. البته نکته قابل ذکری هم در این میان وجود دارد که سایپا یدک صرفاً کالای بقیّه تولید کنندگان لوازم یدکی ریو را به تأیید کیفی رسانده و با بسته بندی سایپا یدکی روانه بازار می نماید و برند موبیس و کیا موتورز، هردو کره ای هستند. مسئله ای که امروزه بسیار به چشم میخورد، وجود لوازم یدکی های غیر اصل و بی کیفیت است که در قالب قطعات اصل و در بسته بندی های به ظاهر اورجینال به بازار ها عرضه میگردد. با وجود این محصولات در بازار "فروش لوازم یدکی ریو" ، راهنمایی گرفتن از یک متخصّص لوازم یدکی بسیار ضروری است. زیرا ممکن است شما قطعه بی کیفیت را به نام اصل خریده و استفاده کنید. بنابراین شما میتوانید برای خریدی ایمن و با ضمانت، از مشاورین مجموعه یدک یار به شماره02191305060 به صورت رایگان بهره مند شوید.

قیمت لوازم یدکی ریو

با این که در حال حاضر سه برند به عنوان برند های اصلی لوازم یدکی ریو در ایران شناخته شده اند، باز هم ممکن است که متوجّه تفاوت قیمت ها در محصولات شوید زیرا همین طور که در بالا به آن اشاره شد، ممکن است قطعات بی کیفیت را به عنوان کالای اصل با قیمتی پایین تر به شما بفروشند. بنابراین داشتن اطلاعات کافی و حدود "قیمت لوازم یدکی ریو" در خرید بهتر به شما کمک خواهد کرد. به یاد داشته باشید که از هزینه کردن برای تهیّه قطعه یدکی اصل نترسید. ریو خودرویی بسیار کم استهلاک بوده و نیاز چندانی به تعویض و یا تعمیر لوازم یدکی ندارد. بنابراین ممکن است قطعات این خودرو از بقیّه لوازم یدکی خودرو های هم رده خود گران تر باشد.

ارسال لوازم یدکی ریو

برای ارائه بهتر محصولات به شما عزیزانی که قصد تهیّه ی لوازم یدکی ریو را دارید، مجموعه یدک یار تمامی محصولات خود را به سراسر ایران ارسال می کند. در صورتی که در تهران سکونت دارید، کالای خود را 1 الی 3 ساعت و در دیگر شهرستان ها نیز 24 الی 48 ساعت آتی دریافت خواهید کرد.

ضمانت اصالت لوازم یدکی ریو

همین طور که گفتیم خرید کالای اصل در بازار لوازم یدکی ریو (rio)کاری متفاوت است. زیرا امکان خرید محصولات متفرقه بسیار بالا بوده و تعداد افرادی که اصالت محصول خود را تضمین کنند، بسیار کم است. مجموعه یدک یار برای خدمات بهتر به شما عزیزان، بر روی تمامی لوازم یدکی ریو ضمانت اصالت کالا قرار داده است. بدین معنی که بعد از دریافت محصول چنانچه متخصّص مورد نظر شما، اصالت محصول را به تأیید نرساند، میتوانید کالا را بدون هزینه مرجوع و یا تعویض نمایید.

اطلاعات بیشتر ...
ریو
ریو

محصولات منتخب ریو

مشاهده تمام محصولات

محصولات پربازدید ریو

مشاهده تمام محصولات

محصولات جدید ریو

مشاهده تمام محصولات
روغن موتور  10W40 بهران سوپر پیشتاز 4 لیتر

روغن موتور 10W40 بهران سوپر پیشتاز 4 لیتر

بهران
193,000 تومان

190,000 تومان
بهران
روغن موتور  15W40 تویوتا 4 لیتر

روغن موتور 15W40 تویوتا 4 لیتر

تویوتا
موجود نیست

تویوتا
روغن گیربکس موبیس هیوندای ATF SP-4 حجم 1 لیتر

روغن گیربکس موبیس هیوندای ATF SP-4 حجم 1 لیتر

موبیس
موجود نیست

98,000 تومان
موبیس
کاپوت ریو کیا موتورز (جنیون پارت)

کاپوت ریو کیا موتورز (جنیون پارت)

کیا موتورز (جنیون پارت)
5,200,000 تومان

کیا موتورز (جنیون پارت)