کیا موتورز (جنیون پارت)

لیست قطعات خودرو

کد محصول: 8529791
کد محصول: 3184842
کد محصول: 2280741
کد محصول: 9782261
کد محصول: 8301968
کد محصول: 3397355
کد محصول: 7569312
کد محصول: 9046581
کد محصول: 8307647
کد محصول: 1605479
کد محصول: 7032530

محصولات یافت شده: 1106

در سال 1944 میلادی در کشور کره جنوبی شرکتی به منظورتولید مفتول های فلزی و دوچرخه سازی شروع به کار نمود. این شرکت یکی از زیر مجموعه های گروه هیوندای به نام کیا موتورز می باشد. حدود 8 سال پس از تاسیس، کیا موتورز شروع به تولید موتورسیکلت، کامیون و خودروی سواری نمود.

این شرکت در ایران تا سال 1386 نمایندگی رسمی نداشت اما شرکت اطلس خودرو در سال مذکور اقدام به واردات و فروش محصولات و خودروهای این شرکت نمود که پس از مدت کوتاهی تبدیل به تنها نمایندگی رسمی کیا موتورز در ایران شد.   

شما مشتریان عزیز به دلیل کمبود نمایندگی های "خرید لوازم یدکی کیا" باید از جایی محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنید که ضمانت اصالت قطعه را تایید و تضمین کند. فروشگاه اینترنتی یدک یار یکی از این مکان های مورد اطمینانی است که اصالت محصولات و قطعات برند کیا موتورز و دیگر برندها را هم ضمانت میکند. قطعات اصلی شرکت کیا در بازار به عنوان "کیا موتورز جنیون پارت" شناخته می شود.

راه هایی برای تشخیص اصالت "لوازم یدکی کیا" وجود دارد که عبارت است از:

1. بسته بندی قرمز رنگ کیا و وجود یک لیبل به رنگ قرمز و سفید که لوگو کیا موتورز بر روی آن به همراه کد فنی محصول درج شده است.

2. پلمپ یا وکیوم کردن اقلام داخل بسته بندی ها و مرغوبیت کیفیت این پلمپ ها

3. لیبل درج شده بر روی بسته بندی و نام کیا موتورز که بر رویش حک شده می بایست از کیفیت مطلوبی بهره مند باشد.

شرکت کیا هم مثل بسیاری از برندهای داخلی، تولید برخی از لوازم یدکی های خود را برای کم کردن هزینه های مالی به کمپانی های کوچک سپرده و بعد از ساخت این قطعات، آن ها را به کارخانه خود برده و بسته بندی و لیبل گذاری می کند اما تفاوت فاحشی که با تولید کنندگان داخلی وجود دارد، مسئله تایید کیفی کالا است. اتفاقی که در ایران وجود ندارد و این امر باعث عرضه قطعات، با کیفیت های متفاوت در بازار می شود. ولی قطعاتی که مربوط به کارخانه کیا هستند اگر دارای آن کیفیت مطلوب نباشد هیچگاه روانه بازار با بسته بندی کیا موتورز نمی شوند.

در بازار "فروش لوازم یدکی کیا" شرکت های کره ای هم جدا از تولید کننده اصلی در حال تولید این قطعات هستند. کیفیت این لوازم یدکی از قطعات تحت لیسانس کیا کمتر است و شاید در بعضی محصولات هیچ تفاوت قیمتی هم نداشته باشند اما صحبت از انتخاب بین خوب و خوب تر است که شما برای انتخاب درست می توانید با مشاوران و متخصصین یدک یار از طریق تماس تلفنی و ارائه مشاوره رایگان ارتباط برقرار کنید. امروزه به جز تضمین اصالت کالاها کم تر فروشنده یا فروشگاهی پیدا می شود تا در صوررت بروز مشکل در قطعات، مرجوع کردن کالاها توسط مشتری را قبول کند اما حسن بعدی فروشگاه اینترنتی یدک یار قبول کردن این اصل در امر تجارت و دادن حق انتخاب و حق دفاع مشتریان از خود و محصول خریداری شده است.

خالی از لطف نیست تا کمی با خودروهای تولیدی کیا موتورز که وارد کشور ما شده اند آشنا شوید:

خودروهایی مانند سراتو، اپیروس،ابتیما، سورنتو، اسپورتچ، موهاوی، پیکاتو و کادنزا که فروشگاه یدک یار با فروش لوازم یدکی و قرار دادن اطلاعات تمامی این محصولات بر روی سایت خود کار خرید را برای شما آسان و بدون دردسر کرده است.

شاید این مطلب را شنیده باشید که تمام شرکت و برندهای بزرگ در جهان روزی دچار بحران مالی و ورشکستگی شده اند، شرکت کیا موتورز هم از این قاعده مستثنی نیست! این شرکت در سال 1997 میلادی به دنبال بحران مالی آسیا دچار ورشکستگی شد که شرکت هیوندایی یک سال پس از این اتفاق با خرید بخشی از سهام کیا موتورز توانست هم شرکت را تحت سلطه خود در بیاورد و هم با این کار آن را از بحران مالی نجات دهد.در حال حاضر بیش از 33 درصد از سهام این شرکت متعلق به هیوندای می باشد. این برند دارای 8 کارخانه در نقاط مختلف جهان است که سه کارخانه در کره جنوبی، یکی در اسلواکی، دو کارخانه در چین و یکی در آمریکا با نام کیاموتورز آمریکا دایر است. کیا موتورز به دلیل پیشرفت قابل توجهی که هم در امر کیفیت و هم فناوری داشته توانسته به یکی از برندهای قابل اعتماد جهانی تبدیل شود به طوری که در سال2016 به عنوان قابل اعتماد ترین خودرو در ایالت متحده آمریکا شناخته و رتبه اول از این حیث را کسب نموده است. همچنین به حدی استقبال مردم دنیا و مخصوصا آمریکا از این برند بالا بوده که در 4 سال متوالی به عنوان بهترین برند وارداتی این کشور شناخته شده است.

نمایش بیشتر
کد پیامک شده را وارد نمایید
ثبت و تایید
منو یدک‌یار
تماس مشاوره و ثبت سفارش
02135000424
مشاوره رایگان و سفارش تلفنی